Irūna su vyru
Alfa.lt nuotr.

Daugybę metų kartu koncertuojančių ir scenoje jausmus demonstruojančių Irūnos Puzaraitės bei Mariaus Jampolskio santykiai spėjo apaugti įvairiausiais gandais. Todėl nieko nuostabaus, kad Irūnos vyras, kariškis Rokas Čepononis ištisai sulaukdavo klausimų, kaip jis tai pakenčia ir ką apskritai mano apie savo neva konkurentą Marių Jampolskį.

Šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Irūna ir jos vyras Rokas pirmą kartą prabils apie nuo paauglystės išsaugotą judviejų meilę ir nelengvas kliūtis, kurias teko įveikti, kad išliktų kartu. Ne paslaptis, kad iki vestuvių jiedu itin daug laiko praleisdavo atskirai. Irūna – koncertuose, Rokas – kariniuose mokymuose. Taigi, kartais dėl to kildavo nesusipratimų…

„Nebūdavo taip, kad aš būdavau kolektyve, kur nebūdavo merginų. Pas mane visą laiką būdavo minimum dvi merginos. Pavyzdžiui, išeiname į kokį žygį, panelė pavargsta, reikia panešti ar ginklą, ar kuprinę. Ateina vakare į stovyklavietę, reikia stovyklauti, reikia kasti apkasą. Taip išeina, kad jau su ja dviese ir apkase… Vakaras, žvaigždės, naktis, atmosfera šiltėja… Komanda „kuopa kelt“, ruošiamės žygiui ir vėl judam“, – apie vieną sunkiausių jo ir Irūnos gyvenimo etapų pasakos kariškis R. Čepononis.

Tuo metu Irūna neištvers: „O aš tuo metu Klaipėdoje, trečiame koncerte… su Mariumi.“ Bet jos vyras nusišypsos, kalbėdamas apie žmonos scenos partnerį: „Jampolskis man – ne konkurentas.“

Dainininkė prisimins, kad sunkiausias jos ir Roko santykių išbandymas buvo visai ne pavydas ar nepasitikėjimas, o 100 dienų atskirai. „Skaudžiausias išsiskyrimas buvo, kai Rokas išvažiavo rašyti bakalaurinį darbą į Austriją, tada ir išsisprendė tolimesnis santykių likimas. Per tą 100 dienų išsiaiškinome, kad vienas be kito negalime, kad atstumas nėra kažkokia kliūtis. Jeigu myli žmogų, turi tiesiog išlaukti“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos garsi atlikėja.

Dabar skaudūs išsiskyrimai – jau praeityje. Pora laimingai gyvena Marijampolėje, augina du vaikus ir netgi pradeda bendrą muzikinę veiklą. „Dabar tokie laikai, kad visi gali dainuoti. Turi Rokas klausą, visai neblogai dainuoja, ypač neoficialioje aplinkoje“, – intriguoja Irūna, o Rokas tik juokiasi, paklausus, kada populiariajame duete jis pakeis M. Jampolskį.

Kardinalios I. ir R. Čepononių, Evaldo ir Godos Petrauskų bei kitų garsenybių gyvenimo permainos – jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].