Prisipažinkite: ar jums buvo sunku spręsti kelių eismo taisyklių testus? O gal esate iš tų, kurie gimę iškart sėdo prie vairo? Jei taip, pabandykite išspręsti šį testą. Taigi, pažvelkite į žemiau esantį paveikslėlį ir pasakykite, kokia tvarka transporto priemonės pravažiuos sankryžą. Neskubėkite atsakyti. Ne veltui sakoma: „jei paskubėsi, prajuokinsi žmones“. Geriau šiek tiek pagalvoti ir tik tada pateikti atsakymą, tiesa?

REKLAMA

Taigi, šiandien mūsų redaktoriai kviečia išbandyti jėgas ir pasakyti, kokia tvarka transporto priemonės pravažiuos sankryžą. Visada svarbu atkreipti dėmesį į visas užduotyje esančias detales, tokias kaip šviesoforai, kelio ženklai, ir t.t. Paveikslėlyje matote keturias transporto priemones. Įdėmiai įsižiūrėkite į šią situaciją ir pasakykite, kokia tvarka jos važiuos.

Atrodytų, patyrusiam vairuotojui tokia užduotis neturėtų būti labai sudėtinga. Vis dėlto, pradedantiesiems vairuotojams tai gali tapti tikru iššūkiu.

Pažiūrėkime į šią situaciją įdėmiau. Pirmiausia jums reikia pažvelgti į kelio ženklus. Priešais baltą ir mėlyną automobilį yra ženklas „Pagrindinis kelias“.

REKLAMA

Priešais geltoną automobilį ir motociklą yra ženklas „Duoti kelią“. Šis ženklas vairuotojams praneša, kad priešais juos yra šalutinis kelias. Baltas ir mėlynas automobilis sankryžą pravažiuos anksčiau už geltoną automobilį ir motociklą. Čia turbūt nereikia paaiškinimo, tiesa?

Na, o dabar beliko išsiaiškinti, kokia tvarka važiuos šalutiniame ir pagrindiniame kelyje esančios transporto priemonės. Šioje situacijoje vertėtų prisiminti dešinės rankos taisyklę.

Tos transporto priemonės, kurios yra pagrindiniame kelyje, pravažiuos pirmos. Mėlynas automobilis pravažiuos pirmas, o po jo važiuos baltas automobilis. Tuomet važiuos šalutiniame kelyje esančios transporto priemonės: pirmiau važiuos motociklas, o tada geltonas automobilis. Prisipažinkite, ar jums pavyko išspręsti šį testą be mūsų užuominų? Pasidalinkite komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].