Seserys dvynės atskleidė, ką jos daro, kas kitiems žmonėms gali pasirodyti iš tiesų labai keista.

REKLAMA

21 metų dvynės Jessie ir Jessica, „TikTok“ platformoje dar žinomos kaip @botchwaytwinsx, neseniai šioje platformoje atskleidė, kokius „keistus“ dalykus jos daro kartu.

Jos paaiškino, kad miega toje pačioje lovoje, valgo kartu ir atskirai praleidžia tik kelias valandas per dieną.

REKLAMA

Kalbėdamos apie savo glaudų ryšį dvynės sako: „Sveiki, vaikinai, mes esame dvynės. Aš esu Jessie… o mano vardas Jessica“.

Jessie patikslino: „Matėme, kaip kitos dvi dvynės padarė panašų vaizdo įrašą, tad ir mes norėjome padaryti tą patį. Iš esmės vaizdo įrašuose pasakojame apie visus dalykus, kuriuos kiti žmonės laiko keistais, o mes juos darome, nes esame dvynės. Universitete turime atskirus kambarius, bet grįžusios namo, į Londoną, miegame vienoje lovoje. Tai ne dvi lovos ar dviaukštės lovos, o viena lova“.

Jessica taip pat pridūrė: „Dvigulė lova, kurioje abi miegame“.

REKLAMA

„Mes dalijomės tuo pačiu kambariu ir miegojome toje pačioje lovoje 18 metų, kol įstojome į universitetą. Galėtume miegoti atskirai, bet taip miegame ir toliau“.

REKLAMA

Tuomet Jessica paaiškino, kad jos beveik nepraleidžia laiko atskirai.

Ji sakė: „Iš tikrųjų mes niekada nepraleidome daugiau nei 24 valandų atskirai“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].