Kviečiame sutelkti  savo dėmesį į paveikslėlį ir šiek tiek pamankštinti smegenis. Jums reikia pasakyti, kur šiame paveikslėlyje yra klaida. Tam jūs turite vos 10 sekundžių. Ar jums pavyks tą padaryti?

REKLAMA

Internautai šią užduotį vadina „beprotišku galvosūkiu“, nes tai jau suklaidino nemažai žmonių. Žinoma, tam yra paaiškinimas. Ne visi žmonės sugeba 100% sutelkti savo dėmesingumą, budrumą ir, svarbiausia, loginį mąstymą. Juk ne visada būtina būti protingiausiam. Taip pat svarbu tinkamai panaudoti įgytas žinias.

Akivaizdu, kad neįmanoma to pasiekti be reguliarių treniruočių. Kuo dažniau spręsite įvairius galvosūkius, tuo jums bus paprasčiau rasti teisingą atsakymą. Kai bandote išspręsti įvairius galvosūkius, priverčiate savo smegenis dirbti. Mokslininkų teigimu, tokia veikla gerokai sumažina tikimybę susirgti demencija.

REKLAMA

Galvosūkių sprendimą taip pat galima paversti šiokiomis tokiomis varžybomis. Juk visada įdomu išsiaiškinti, kam iš jūsų draugų ar šeimos narių geriausiai sekasi spręsti įvairius galvosūkius.

Ar jau žinote atsakymą?

REKLAMA

Grįžkime prie šiandienos galvosūkio. Ar jau radote klaidą paveikslėlyje? Kiek laiko užtruko tą padaryti? Jei vis dar nežinote, koks yra teisingas atsakymas, žemiau yra užuomina. Vis dėlto, neskubėkite pasiduoti. Net neabejojame, kad kiekvienas gali išspręsti šį galvosūkį. Tereikia susikaupimo ir užsispyrimo.

REKLAMA

Jei norite išspręsti šį galvosūkį, naudinga išskaidyti šį paveikslėlį į kelis kvadratus. Tokiu atveju būsite užtikrinti, kad nepraleidote nė vienos svarbios detalės.

REKLAMA

Kaip jau matote, klaida paveikslėlyje buvo gana akivaizdi. Už lango tarp debesų ryškiai švietė mėnulis. Jei jums pavyko šią klaidą pastebėti per 10 sekundžių, tikrai galite save laikyti galvosūkių sprendimo meistru.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].