Siekdamos tvirtos santuokos, moterys eina pas būrėjus, ekstrasensus ir pagal Zodiako ženklą kuria savo ir partnerio suderinamumo žemėlapius. Juk jausmai yra viena, o tikslūs apskaičiavimai, kurie nepaves ir neužtemdys proto, yra visai kas kita. Kartu išsiaiškinkime, apie kokius vyrus kalbame.

„Liūto dalis“

Tokio vyro dėmesys yra keleriopas, nes, viena vertus, santykiuose su savo išrinktąja jie yra romantiško įvaizdžio mylėtojai, kita vertus, jie yra labai išdidūs, kurie laiko save „pasaulio bamba“, trečia, jie yra rūpestingi „tėčiai”. Vyrai gimę po Liūto ženklu mėgsta pataikavimą ir ne visada atskiria ar jis tikras ar apsimestinis, net ir nesiekia to, nes jiems yra paprasčiau jaustis svarbiais, nei galvoti ar tai apgaulė. Jei moteris nuolat sakys partneriui komplimentus, tai jis ją apgaubs rūpesčiu, meile ir atsidavimu.

„Jaučio švelnumas“

Šaltas tokio žmogaus įvaizdis ribojasi su šalčiu ir šiluma, tačiau tai tik išorė. Visa šio ženklo problema yra nepasitikėjimas nepažįstamais žmonėmis. Jei išrinktoji sugebės jį užkariauti, tai įvyks ne tik jos tobulos figūros dėka, bet ir poelgiais, kuriuos Jautis įvertins. Reikėtų prisiminti, kad Jautis vertina moters išmintį, nes jis pats dažnai klysta dėl savo savybės greitai ir stipriai įsimylėti. Taigi, ta, kuri sugebės užmerkti akis dėl visų jo išdavysčių – pelnys jo pasitikėjimą. Nuolatinis šio žmogaus komforto, finansinės gerovės siekis leis jo gyvenimo palydovei nesužinoti, kas yra skolos, skurdas ir materialinių išteklių trūkumas.

„Nuotykių link“

Šaulio vyrai turi sudėtingą charakterį, kuris kartais kenkia norint priimti teisingą sprendimą. Jų amžinas nuotykių troškulys sukelia neapgalvotus veiksmus ir sulaukia už tai atpildo. Jei jų kišenėje nėra nė cento, tai nereiškia, kad jie neras būdo, kaip nuspalvinti savo gyvenimą, bet, priešingai, tai padės ieškoti galimybių įgyvendinti savo norus ir fortūna jiems padės. Jiems niekada nebus sunku suorganizuoti atostogas savo mylimai moteriai, nes jie mėgsta linksmybes. Tačiau reikia turėti omenyje, kad jei jie sukuria jaukumą, tai pirmiausia sau. Gyvenimas su tokiu žmogumi bus kupinas įvykių, turinčių tiek pakilimų, tiek nuosmukių.

„Pragmatiški santykiai“

Mergelių noras tobulėti yra įaugęs į  kraują, jos visada stengiasi būti geriausios. Jiems tai yra savotiškas postūmis, padedantis pasijusti „pranašesniu žmogumi“. Jūs galite lengvai pasikliauti tokiu žmogumi sunkiomis minutėmis ir patikėti jam paslaptį, nes jis mėgsta būti atsakingu ir sudarinėti visų veiksmų „planą“.

Apskaičiavimas ir stabilumas tokiam žmogui yra gerovės supratimas. Jis negali savo pragmatiško požiūrio atskirti nuo darbo, meilės, iškeltų tikslų. Be jo jis nesupranta, kaip elgtis neįprastose situacijose. Visi Mergelių veiksmai yra skirti išlaikyti namų komfortą, užtikrinti savo šeimos saugumą. Šis vyras džiugina savo mylimą žmoną, pastebėdamas ir nepamiršdamas visokių smulkmenų, kurias bet kuri moteris vertina. Tėvo vaidmenį jis atlieka su griežtumu ir rūpesčiu, todėl kartais įkyri savo pamokymais.

„Rūpinimasis iki pirštų galiukų“

Yra daug legendų apie griežtą Ožiaragio discipliną, galbūt taip ir yra. Šis ženklas niekada nesiekia meluoti savo pašnekovams, nes jam visi yra lygūs bet kokioje situacijoje. Jis mėgsta veiksmų konkretumą, tradicinius santykius.

Moteryje, kurią myli, jis vertina trapumą, grakštumą, stabilumą ir sąžiningumą, nes šios savybės tiesiogiai apibūdina jo savybes. Vyrui Ožiaragiui rūpinimasis savo išrinktąja yra svarbus sprendimas, kurį jis priima su nerimu. Kodėl? Deja, gamta jo neapdovanojo visomis „jausmų spalvomis“ ir sugebėjimu juos parodyti, todėl jam tai padeda padaryti jo charakterio patikimumas ir pastovumas visur ir visada.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].