Kurie Zodiako ženklai šią vasarą sutiks meilę?

Vieniši žmonės šiais metais turi visas galimybes sutikti savo meilę ir užmegzti įdomias pažintis. „FederalPress“ skelbia sąrašą Zodiako ženklų, kuriems šią vasarą pasiseks.

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio

Veneros padėtis visais įmanomais būdais prisideda prie asmeninio gyvenimo pagerėjimo – pažintis su potencialiu partneriu yra neišvengiama. Galbūt tai bus netikėtas susitikimas su užsieniečiu ar pažįstamu, kuris persikėlė gyventi į užsienį. Ožiaragiai skeptiškai žiūri į santykius per atstumą, tačiau Tigro metai išmokys juos kantrybės. Skrydžiai vienas pas kitą savaitgaliais netrukus gali išsivystyti į tvirtą dviejų įsimylėjėlių sąjungą.

Dvyniai

Iki birželio pabaigos Dvyniai meilės sferoje patirs tikrą šviesių emocijų antplūdį, kurį padovanos Veneros jungtis su Uranu. Tie šio ženklo atstovai, kurie atsisakė patikėti meile iš pirmo žvilgsnio, bus įtikinti priešingai. Kils noras kuo greičiau susituokti su mylimuoju, tačiau žvaigždės nepataria skubėti. Astrologai rekomenduoja mėgautis akimirka, geriau pažinti savo partnerį, pastudijuoti jo įpročius.

Vėžys

Nuo liepos 18 iki rugpjūčio 11 dienos Venera bus jūsų ženkle. Tai puiki galimybė pagerinti asmeninį gyvenimą. Astrologai nerekomenduoja to praleisti. Vieniši šio ženklo atstovai leisis į neįtikėtiną meilės nuotykį, kuris gali prasidėti šventiniu romanu. Santykiai su priešinga lytimi sparčiai vystysis ir po švenčių. Jei Vėžys stengsis užmegzti rimtus santykius, lengvas flirtas ir neįkyrus romanas peraugs į tvirtus ir daug žadančius santykius.

Liūtas

Vasarą Liūtui ateis linksmas laikotarpis, kuris atneš daug įdomių ir prasmingų pažinčių. Lygiagrečiai su Venera į jūsų gyvenimą įsiterps kita planeta – Jupiteris. Žvaigždės rekomenduoja dažniau išeiti, domėtis priešinga lytimi, eiti į pasimatymus. Tačiau reikėtų būti atsargiems, nes daugelį šio ženklo atstovų gali sugluminti viliojantys pasiūlymai. Už viso to gali slypėti neprotingi priešingos lyties ketinimai.

Liūtas, savaitės horoskopas, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].