Tai, kaip jūs miegate- atskleis koks žmogus iš tiesų esate!

Mes siūlome jums pabėgti nuo kasdienių rūpesčių iratlikti neįprastą testą, kuris papasakos apie jūsų asmenybę pagal tai, kokioje pozoje dažniausiai miegate.

1. Ant nugaros

miegate

Jei didžioji jūsų nakties dalis praeina šioje pozicijoje, tuomet galite drąsiai vadintis savimi pasitikinčiu žmogumi. Jūs visada esate pasiruošęs į savo gyvenimą įleisti ką nors naujo, nesvarbu, ar tai būtų neįprastas hobis, ar pažintis su nepaprastu žmogumi. Tačiau nepersistenkite, kitaip pasitikėjimas akimirksniu perauga į perdėtą savęs vertinimą.

2. „embriono“ pozoje

Ar visą naktį miegate ant šono, sulenkę kelius ir pritraukę rankas? Dažniausiai miegate tolimame lovos kampe, arčiau sienos? Tai reiškia, kad jūs labai bijote gyvenimo realijų ir nenorite juose dalyvauti. Jums reikia galingo globėjo ar gynėjo, kuris paims jus po sparnu ir išspręs susikaupusias problemas.

3. Ant pilvo

miegate

Jei miegate įsikniaube veidu į pagalvę ir bandote apkabinti lovą, tai poza reiškianti, kad jūs bandote kontroliuoti savo gyvenimą ir patys priimti svarbius sprendimus. O jūs esate ypač jautrus kritikai, nes nuoširdžiai vertinate visus savo veiksmus nepriekaištingai. Jūs parodote pavydėtiną atkaklumą siekiant tikslo, taip pat atkreipkite didesnį dėmesį į smulkmenas, teisingai manydami, kad velnias sklypi detalėse.

4. Ant šono

Ši poza skiriasi nuo embriono tuo, kad visos kūno dalys yra atsipalaidavęs. Jei didžiąją dalį nakties miegate šioje padėtyje, jus galima apibūdinti kaip ypač subalansuotą asmenį, turintį analitinę mąstyseną. Esate ramus, ištikimas ir patikimas, greitai prisitaikote prie naujos gyvenimo situacijos ir gana neskausmingai ištveriate sunkumus. Tai nėra charakterio stiprybės ar plieno ištvermės klausimas, jūs tiesiog turite labai lankstų mąstymą iš prigimties.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].