Ekspertai pataria moterims susitikinėti su keliais vyrais tuo pačiu metu

Jei manėte, kad tvirtų ir ilgų santykių paslaptis slypi monogamijoje, tada labai apsirinkate. Bent jau taip sako ekspertai! Nebijokite susitikinėti su keliais vyrais.

„Jei esate vieniša moteris, rimtai ieškanti poros, tuomet geriausias būdas tai padaryti yra susitikti su keliais vyrais tuo pačiu metu“, – sako amerikiečių santykių specialistė Samy Wunderis.

Anot jos, moteris neturėtų palaikyti išskirtinių ryšių su vienu vyru, kol jis nepasiūlė pereiti prie rimtų santykių.

susitikinėti

Šis metodas veikia visiškai neabejotinai.

„Patikėkite, šis metodas veikia“, – sako ekspertė.

Kokia to priežastis?

„ nusprendus Susitikinėti tik su vienu vyru, nuo pat pradžių jūs ribojate savo pasirinkimą. Dėl to gali paaiškėti, kad sukursite šeimą su vyru, kuris ilgainiui nebus geriausias pasirinkimas “, – sako moteris.

Todėl ji rekomenduoja „besisukančių durų“ sistemą: susitikinėti su keliais vyrais iš karto, išfiltruoti akivaizdžiai netinkamus kandidatus. Idėja yra ta, kad jūs neturite laiko pernelyg prisirišti prie bet kurio iš jų, todėl galite priimti protingesnius, objektyvesnius sprendimus.

Tačiau Wunder paaiškina, kad nebūtina turėti lytinių santykių su visais. Anot jos, tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].