Ar amžiaus skirtumas turėtų užgožti laimingą šeimos gyvenimą?

Tai, kad visi gražiausi žodžiai skirti meilei, mes žinome ne tik iš eilėraščių. Vis daugiau moterų, rinkdamosi gyvenimo partnerį, renkasi jaunesnius vyrus. Ir tai nėra vakarietiška ar „žvaigždžių“ tendencija. Remiantis sociologiniais tyrimais, pastaraisiais metais labai padaugėjo santuokų, kai tarp moters ir vyro amžiaus skirtumas yra 10 metų. Šiuolaikinės moterys nori tuoktis su jaunais vyrais!

amžiaus

MEILĖ VYRO IR MOTERS GYVENIME

Bet ar yra tokių santykių ateitis? Kodėl vieni įsitikinę, kad jei žmona yra vyresnė už vyrą, tai nieko gero nebus, o kiti net nelaiko tokių vyrų potencialiu partneriu.

Šiuolaikiniame pasaulyje vyro ir moters amžiaus skirtumas niekam netrukdo. Visuomenė atsikrato stereotipų. Tačiau kai kurie žmonės ir toliau smerkia tokį aljansą, laikydami jį amoraliu: „Ta moteris rado sau sūnų. Taip, jis yra su ja tik dėl pinigų! 

Viskas keičiasi dėl to, kad šiuolaikinės moters įvaizdis kardinaliai skiriasi nuo prieš 20 ar 50 metų sukurto įvaizdžio. Dabartinė moteris yra sėkminga ir nepriklausoma. Ir 40, ir 50 metų atrodo jaunatviškai ir patraukliai. Tokio grožio ir išminties derinio jaunose merginose nėra.

amžiaus

Kodėl moterys domisi jaunesniais vyrais? Kodėl jų nedomina pasiturintys bendraamžiai ar vyresni vyrai? Atsakymas, kaip visada, yra paviršiuje. Moteris, kaip ir bet kuris asmuo, nori meilės, priežiūros ir rūpesčio. Taip yra visada. Ir su amžiumi šis noras sustiprėja. Ji turi pinigų, karjerą, puikią fizinę formą. Nesėkmingą santuoką (galbūt ne vieną) ir įvykdytas motinos pareigos.

Ne, ji gyvenime nebuvo nusivylusi. Ji ieško „savo“ vyro, kuris ją  mylėtų ir rūpintųsi. Moteris nori pratęsti jaunystę net tokiu neįprastu būdu ir gyventi sau. Ir tokie santykiai ne visada pasmerkti nesėkmei. Moterų patirties ir išminties dėka 90% jų turi laimingą pabaigą.

Jos išrinktasis nėra pirmasis atėjęs, ne akla meilė ir ne meilė iš pirmo žvilgsnio. Jos atžvilgiu dar yra šiek tiek paskaičiavimų. Juk vyresnio amžiaus moteris žino, ko nori! Vyras gali būti iš kitų socialinių sluoksnių ir gauti mažesnes pajamas. Tačiau gana nepriklausomas ir ambicingas.

Jis žino, kad pagyvenusi žmona, spręsdama kasdienes problemas, nebus atsakinga už viską, ji yra pavargusi nuo tokios ankstesnės santuokos rutinos ir jai reikia meilės ir rūpesčio, kurį sugeba suteikti jaunesnis partneris.

Nepaisant vyro ir moters meilės, psichologai išskiria kelias problemas, su kuriomis susiduria poros, kuriose moteris yra vyresnė.

amžiaus

PAGRINDINĖS SKIRTINGO AMŽIAUS SANTUOKOS PROBLEMOS

Neigiamas kitų vertinimas

Stenkitės nekreipti dėmesio į net jums artimų žmonių žodžius. Esate stipri ir išmintinga moteris ir sugebate nustatyti, kokie santykiai jums tinka, o kurie pavojingi.

Intymus gyvenimas

Moteris, turinti teigiamą požiūrį į gyvenimą, nekreipia dėmesio į intymaus pobūdžio problemas. Labiau moksliškai įrodyta tai, kad moterų seksualinis gyvenimas yra ilgesnis nei vyrų. Ir jei yra nedidelių „techninio“ pobūdžio problemų, viskas išsprendžiama specialių intymių gelių ar hormoninių kremų pagalba.

Vaikai

Deja, ši problema gali sukelti santuokos sunaikinimą, jei moters amžius neleidžia turėti vaikų. Ne kiekviena šeima spręs dėl surogatinės motinos įvaikinimo ar paslaugų.

Pavydas

Jaunas ir gražus vyras visada įtariamas. Pavydas yra fizinė moters būklė, padauginta iš spaudimo iš šono. „ Ilgainiui jaunas vyras yra akivaizdžiai palankesnėje padėtyje“, – sako psichologai. Todėl visos pagyvenusios moters pastangos turėtų būti nukreiptos į formos palaikymą. Ryžtingumas ir blaivus protas padės išgelbėti šeimą ir užkirsti kelią skandalams.

amžiaus

Kultūros kodas

Tai problemos, susijusios su skirtingais pasaulėžiūromis, interesais ir prioritetais. Moteris turėtų užsimerkti, o ausys neturėtų reaguoti į išorės nuomones. Stenkitės gyventi pagal savo partnerio ritmą. Kalbama ne apie tobulą figūrą ir išorinius duomenis.

Pabandykite išsiaiškinti vyrų interesus. Negalima priekaištauti jam dėl pinigų ir prestižinių darbų. Nesijaudinkite dėl pavydo ir konkurentų.

Tiesą sakant, raukšlių skaičius neturi reikšmės. Bet kuriame amžiuje optimizmas, aktyvumas ir energija išlieka patrauklūs.

Po 40 metų moteris pradeda naują gyvenimą. Tačiau kodėl vieni klesti, o kiti staigiai sensta, pradeda skaudėti visą kūną ir jaučiasi pavargę bei nepatenkinti gyvenimu? Viskas priklauso nuo tinkamo partnerio. Tiesą sakant, santykiai su vyru, kuris yra jaunesnis už jus, turi daug privalumų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].