Skalbimo mašinos priežiūra. Kaip tai atlikti tinkamai ir efektyviai?

Tikrai gera šeimininkė žino, kad visur turi būti švaru. Skalbimo mašinos dalys nėra išimtis iš taisyklės. Po kiekvieno plovimo ji turi būti vėdinama, nuvalyta ir nepamirškite išvalyti visų filtrų.

SKALBIMO MAŠINOS STALČIUKAS

Šiai daliai taip pat reikia priežiūros. Visą valymą išsamiai aprašome šiame straipsnyje.

Skalbimo mašinos

Kodėl stalčiuko valymas yra toks svarbus? Faktas yra tas, kad vanduo nevisiškai nuplauna miltelius ir minkštiklį. Jų likučiai susimaišo ir sudaro nešvarumus, kurie džiūsta ant plastiko. Laikui bėgant padėtis tampa dar blogesnė, nes išdžiūvusios apnašos tik kaupiasi.

Taip pat gali atsirasti rūdžių pėdsakų. Jie geriasi į paviršių, todėl reikia jų nedelsiant atsikratyti. Specialiai jums mes paruošėme nedidelę instrukciją, kuri padės greitai susidoroti su apnašomis.

Skalbimo mašinos

KAIP IŠVALYTI MILTELIŲ DĖKLĄ

Norėdami išvalyti, jums reikia tamsaus skalbinių muilo, sodos ir vandenilio peroksido.

Į plastikinį indą supilkite 50 ml peroksido. Ten įpilkite 3 šaukštus sodos. Smulkiai supjaustykite muilo gabalėlį peiliu ir sumaišykite su likusiais ingredientais.

Skalbimo mašinos

Dabar reikia viską gerai išmaišyti, kad muilas visiškai ištirptų ir susidarytų tirštos putos.

Jei nežinote, kaip išimti šią dalį, būtinai perskaitykite instrukcijas. Paprastai reikia ištraukti dėklą, kol jis sustos, ir lengvai paspausti.

Skalbimo mašinos

Padėkite dėklą į indą ir užtepkite putų mišinį ant viso paviršiaus, ypač atkreipdami dėmesį į pageltusias vietas.

Po pusvalandžio galėsite greitai ir lengvai nuvalyti visus nešvarumus ir dėmes nuo rūdžių.

Nepamirškite pasirūpinti savo įranga, ypač dulkių siurbliu, skalbimo mašina ir šaldytuvu. Kruopštaus valymo ir vėdinimo dėka jūsų įranga ilgai tarnaus, o jų atliekamas darbas bus aukštos kokybės.

Kaip vonios kambaryje palaikyti nepriekaištingą švarą?

Kiekviena namų šeimininkė, ko gero, mažiausiai mėgsta valyti vonios kambaryje ir tualete. Kokį malonumą galite gauti išvalydami tualetą ir kitus mikrobų židinius ir taip turėdami tobulą švarą?

Skubame nuvilti: paprasčiausiai būtina išvalyti nešvariausius daiktus vonios kambaryje ir tualete, ir jūs turite tai daryti reguliariai. Dabar jūs sužinosite, kaip greitai susidoroti su tokia nemylima užduotimi!

PALAIKYKITE ŠVARĄ VONIOS KAMBARYJE

Dantų šepetėliai ir jų stovas

Norėdami išvalyti dantų šepetėlį nuo mikrobų, pamerkite jį į actą ir palikite pusantros valandos. Dantų šepetėlio laikiklį puikiai valo įprastas indų ploviklis.

švarą

Žinoma, nepamirškite, kad dantų šepetėlį reikia keisti kas 3–4 mėnesius.

Kempinės

Norint nužudyti tūkstančius kenksmingų mikrobų, kurie apsigyveno šioje higienos priemonėje, taip pat reikia acto. Valandą pamirkykite kempinę acto tirpale (karštas vanduo ir actas santykiu 1: 1).

Skustuvas

Skustuvo ašmenis geriausia nušluostyti alkoholiu.

švarą

Tualeto šepetys

Išvalę tualetą, nuvalykite šepetį alkoholiu ir palikite jį tokioje padėtyje 10 minučių, kaip parodyta nuotraukoje. Nuplaukite tekančiu vandeniu ir nuvalykite šepetėlio stovą alkoholiu.

Pompa

Alkoholis taip pat padeda išvalyti pompą.

švarą

Šiame vaizdo įraše pamatysite išsamų paaiškinimą, kaip valyti nešvariausius vonios ir tualeto daiktus ir palaikyti švarą.

Kodėl japonai deda druską į tualetą ir kodėl visi turėtume taip daryti?

Japonai turi gerą vardą kaip neįprasti, bet labai protingi žmonės. Nuostabios organizacijos dėka šios šalies gyventojai pasiekė aukštų rezultatų įvairiose gyvenimo srityse. Todėl visada įdomu sužinoti ką nors naujo apie jų gyvenimo ypatybes.

Ir šiandien norime papasakoti apie tai, kaip Japonijoje elgiamasi su druska. Šis saloje esantis produktas pasižymi mistinėmis savybėmis ir yra naudojamas labiausiai nenuspėjamose vietose. Japonai druską dažnai purškia ant namo durų, gyvenamojo kambario kampuose ir net tualete. Kodėl šie protingi žmonės daro tokius keistus dalykus?

druską

DRUSKA NAMUOSE

Populiarūs prieskoniai gerbiami įvairiose pasaulio vietose. Tačiau Japonijoje jie tikri, kad su druskos pagalba galima ne tik apsisukti virtuvėje, bet ir atbaidyti piktąsias dvasias bei pritraukti sėkmę.

Vykdydami valymo apeigas, kai japonai bando atsikratyti blogos energijos ir neutralizuoti piktosios dvasios gudrybes, jie be vargo naudoja druską. Net per atminimo pamaldas ant altoriaus pastatytas indas su šiuo prieskoniu.

Sumo imtynės nėra baigtos be mažų kristalų, nes žiede anksčiau buvo įprasta pabarstyti druskos. Druska taip pat yra išsibarstyta prie įėjimų į restoranus, barus, kavines ar pramogų vietas, nes manoma, kad druska vilioja klientus. „Baltas auksas“ prie durų ne tik prisideda prie energijos gryninimo, bet ir pašalina visų įeinančių į namus blogas mintis.

druską

Ypač stebina tai, kad tualetuose ir vonios kambariuose japonai taip pat negali išsiversti be druskos. Vietiniai tiki, kad pro atsidarančias ventiliacijos groteles ir langus čia gali patekti blogis. Todėl būstą apsaugoti galima tik naudojant tą patį populiarų prieskonį.

Druskos paskleidimas kampuose yra negražus, ir vargu ar tai leidžiama tokiems estetams, kaip Kylančios saulės žemės gyventojai. Todėl prieskoniai pilami į lėkštes, kurios dedamos į reikiamas vietas. Dažnai druska naudojama daugiakampėms piramidėms (paprastai triadenėms) gaminti arba figūroms statyti, kurios gali apsaugoti ir papuošti erdvę.

Kalbant apie japonų įsitikinimą, kad druska gali pritraukti pirkėjus, su tuo siejama senovės japonų legenda.

Gandai, kad imperatorius Kiotas, kuris valdė prieš pusantro tūkstančio metų, turėjo didžiulį haremą – 3 tūkstančius moterų. Tačiau išsirinkti tą, su kuriuo jis praleistų naktį, jam nebuvo lengva. Ir todėl jis patikėjo pasirinkimą žirgui: prie kurios merginos artėja ištikimasis monarcho draugas, tai ir pasiseks.

druską

O tam, kad dažniau pasinaudotų imperatoriaus dėmesiu, viena gražuolė pradėjo naudoti triuką, ant durų pabarstydama druskos. Norėdamas paragauti mėgstamo delikateso, arklys kiekvieną kartą eidavo prie šios išradingos moters slenksčio, nešdamas su savimi valdovą. Nuo to laiko japonai mano, kad pabarstyti druskos namuose reiškia pritraukti reikiamus žmones, sėkmę ir pinigus į namus.

Vis dėlto nuostabu sužinoti, kaip greitas naujųjų technologijų vystymasis ir robotų kūrimas Japonijoje derinami su tikėjimu nepaprastais pažįstamų dalykų, net produktų, sugebėjimais. Nors iš išorės tai atrodo labiau kaip pagarba senovės tradicijoms. Ar taip pat turėtumėte visur barstyti druską? Pasirinkimas yra kiekvieno. Juk mes taip pat turime tradicijas, kurias reikėtų gerbti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].