Nemalonus kvapas – viena iš labiausiai paplitusių problemų namuose. Namuose daug įvairių kvapų, todėl sunku išsiaiškinti, iš kur sklinda kvapas.

Atsikratykite blogo kvapo su natūraliais ingredientais

Kai kurie ingredientai yra stiprūs ir sugeria blogą kvapą. Šiuos ingredientus galite naudoti bet kuriame kambaryje, norint palaikyti malonų kvapą.

Visi bjaurūs kvapai gali būti pašalinti actu, arbatos lapais, valgomąją soda ir anglimi. Jie gali būti patalpinti į nedidelį kambarį ar net šaldytuvą, tuomet jis visada išlaikys šviežumą.

Pašalinkite kvapus nuo plastikinių daiktų

Nesvarbu, kiek indų plaunate, aštrus maisto kvapas lieka ant indų. Pašalint kvapus nuo plastikinių indų galima su sodos pasta arba actu.

Pašalinkite blogą kilimo kvapą

Nors jūs nuolat plaunate kilimą, blogas kvapas išliks audinyje. Į Kilimo ploviklį įberkite cinamono, arbatos lapų ar rozmarino miltelių. Palaukę 20 minučių, kilimą nusiurbkite.

Švarus oras

Norėdami išvalyti norimą orą, naudokite vandenį, vyną ar degtinę.

Užpildykite namus saldžiu ir elegantišku kvapu

Sudėkite susmulkintus vaisiusį puodą, tada užpilkite vandeniu ir pridėkite mėtų. Tada virkite. Taip pripildysite namus gaiviu ir elegantišku kvapu.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].