Pinigai

Vilnius, lapkričio 19 d. (BNS). Vieno didžiausių šalyje verslo koncernų „Achemos grupė“ valdytą  Kauno viešbutį „Magnus Hotel“ įsigijo įmonė „Union Finance“.

Pastarosios vienas akcininkų, buvęs „Orion Asset Management“ vadovas Ramūnas Baranauskas teigia, kad įsigijusi „Magnus Hotel“, įmonė dairosi ir kitų įsigijimų didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei kaimyninėse šalyse.

Pasak jo, pandemijos sukeltas viešbučių verslo nuosmukis yra ir galimybė investuoti į objektus, kurie iki krizės buvo per brangūs.

„Tai (viešbučiai – BNS) yra iš tų sektorių, kurie labiausiai susiduria su šios krizės padariniais. Atsiveria geros galimybės įsigyti tam tikrus objektus, kurie buvo galbūt netinkamai įvertinti, kai ekonomika funkcionavo stabiliai. Dabar jiems sunku išsilaikyti ir kas neturi papildomo kapitalo, automatiškai gali eiti į derybas“, – BNS sakė R. Baranauskas.

Anot jo, į Vytauto prospekte esantį viešbutį numatoma investuoti, tačiau kiek, R. Baranauskas neatskleidė.

„Dabar turime kelias alternatyvas, jas vertiname ir tam tikras investicijas atliksime. Toks, koks yra, jis (viešbutis – BNS) neliks“, – sakė „Magnus Hotel“ savininkės vadovas.

„Viešbučių verslas yra ne strateginė „Achemos grupės“ veikla, todėl vertinama kiekvienos juos valdančios įmonės kapitalo grąža ir perspektyvos“, – BNS komentavo „Achemos grupė“.

Apie sandorį ketvirtadienį pirmas pranešė portalas vz.lt.

Praėjusį mėnesį skelbta, kad „Achemos grupė“ nusprendė likviduoti „Magnus Hotel“ valdytoją įmonę „Inkontas“. Įmonė Užimtumo tarnybai pranešė atleidžianti visus 25 darbuotojus.

Bendrovė „Union Finance“, Registrų centro duomenimis, įkurta spalio pradžioje, ją lygiomis dalimis valdo R. Baranauskas ir automobilių prekybos bendrovės „Sostena“ akcininkas Donetas Karčiauskas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].