Taksi

Vilnius, gegužės 27 d. (ELTA). Pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ baigė investicijų pritraukimo etapą, kurio metu surinkta 100 mln. eurų.

Kaip pranešė bendrovė, investicija pritraukta iš pasaulinės investicijų valdymo bendrovės „Naya Capital Management. Dabar bendra „Bolt“ pritrauktų lėšų suma perkopė 300 mln. eurų.

„Nors krizė laikinai pakeitė mūsų judėjimo įpročius, ilgalaikės tendencijos, kurios skatina užsakomųjų mobilumo paslaugų populiarėjimą, kaip mažėjantis nuosavus automobilius turinčių žmonių skaičius ir perėjimas prie mažiau aplinkai kenkiančių keliavimo būdų, įsitvirtina vis labiau. Džiaugiamės, kad mus palaiko investuotojai, kurie pritaria mūsų ilgalaikei vizijai“, – teigia vienas „Bolt“ steigėjų ir generalinis direktorius Markusas Villigas.

Šiuo metu „Bolt“ teikia pavėžėjimo paslaugas daugiau negu 150 miestų Europoje ir Afrikoje. Pastaraisiais mėnesiais bendrovė paspartino maisto pristatymo paslaugos plėtrą ir pradėjo teikti šią paslaugą 12 šalių. Taip pat pradėta teikti prekių pristatymo paslauga.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].