Patarimai, kaip palengvinti daiktų laikymą vonios kambaryje

Vonios kambaryje sukurti unikalų interjerą nėra lengva, ypač kalbant apie daiktų laikymą. Juk ten yra labai daug smulkmenų ir daiktelių.

Kabliukai

Naudokite neįprastus kabliukus – netgi galite naudoti tuos, kuriuos naudojate prieškambaryje. Įdomus dizainas, elnių galvos, vienodas dizainas. Viskas priklauso nuo stiliaus. Atminkite – kabliukai atrodo gražiai, jei jų yra mažiausiai 4-5 vnt.

vonios

Lentynos

Naudokite atviras lentynas. Vonios kambarys nėra ta vieta, kur dulkės viską gadina. Todėl visiškai įmanoma naudoti atviras lentynas. Stiklas yra praeitis. Jei nėra tiesioginio vandens kontakto, taip pat įmanoma mediena ir metalas. Pagrindinis dalykas yra vonios kambario stilius.

Dekoras

Vonios kambaryje žmonės mėgsta nepaisyti dekoro. Ir labai veltui! Pažvelkite į pasirinkimą: ir žvakidės, ir paveikslai, ir gėlės, ir vazos, kilimėliai. Visų rūšių dėžutės, krepšeliai – tai aiškiai matoma viena daiktų laikymo tema.

vonios

vonios

vonios

vonios

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].