Žmonės nori žinoti ateitį, todėl aiškiaregiai yra labai populiarūs: Nostradamas, Vanga, Mesingas.

Tačiau yra ne mažiau galingų prognozių, apie kuriuos žino nedaugelis žmonių. Tarp jų yra asmeninio Stalino astrologo Sergejaus Vronskio prognozės. Šis žmogus turėjo nuostabų likimą. Jis gimė 1915 metais caro armijos generolo šeimoje ir buvo dešimtas vaikas šeimoje. Po revoliucijos jo tėvas išėjo tarnauti bolševikams, o 1920 metais pats Leninas pasirašė leidimą šeimai persikelti į užsienį.

Tačiau tam nebuvo lemta išsipildyti: kariai įsiveržė į generolo namus ir iššaudė visą šeimą. Sergejų išgelbėjo tik stebuklas – tuo metu jis vaikščiojo su guvernante. Ji nuvežė berniuką į Rygą, pas močiutę, kur jis pradėjo mokytis ezoterikos. Močiutė buvo aiškiaregė, chiromantė ir astrologė. Ji išmokė anūką visko, ką pati žinojo.

Jis įgijo puikų išsilavinimą ir buvo išsiųstas į Vokietiją tęsti mokslų, kur susipažino su mistika tikėjusiais nacių funkcionieriais. Tuo laikotarpiu Vronskis pradėjo daryti savo prognozes, kurių dauguma jam pasirodydavo sapnuose. Jis „matė“ vokiečių pralaimėjimą Antrajame pasauliniame kare ir ši vizija davė postūmį pradėti bendradarbiauti su SSRS žvalgyba.

Po karo Vronskis persikėlė į Maskvą, kur intensyviai dirbo. Jis parašė 12 klasikinės astrologijos tomų, skaitė paskaitas apie astrologiją ir kosmobiologiją, prognozavo ateitį. Tarp garsiausių prognozių: perspėjimas Jurijui Gagarinui apie būtinybę atidėti paskutinio skrydžio datą ir bandymas atkalbėti nuo operacijos Sergejų Koroliovą, kuris mirė ant operacinio stalo.

Vronskis prognozuodavo ateitį ne tik sovietiniam elitui ir pačiam Stalinui, bet ir aprašė Rusijos ateitį, kurią jis matydavo savo sapnuose. Savo ateities prognozėse astrologas išskyrė „veidrodinius“ 2020-uosius metus, kai visa planeta turės „sumokėti už žmonijos nuodėmes“.

Tačiau ateinantys 2021 metai bus atspirties taškas pasaulio tvarkai ir žmogaus sąmonei transformuotis. Vronskis matė religinį susiskaldymą visuomenėje, pasikeitusį žmonių dėmesys asmeniniam tobulėjimui ir prasidėjusius visuotinių vertybių pokyčius.

Kartu jis atkreipė dėmesį, kad artėja sunkūs laikai, atnešantys stichines nelaimes ir karus. Dar džiugina tai, kad Vronskis buvo tikras, kad ekologinės nelaimės ir kariniai veiksmai aplenks Rusiją.

lapkritis

Tikimės, kad išsipildys tik geros asmeninio Stalino astrologo prognozės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].