Ką mums žada mėnulis liepos mėnesį? Laikas sužinoti!

Pilnatis ir jaunatis yra du kritiniai mėnulio taškai šį mėnesį, kurie gali išprovokuoti įtampą, disharmonija ir stresą. Astrologai mums papasakojo, kokių pokyčių turėtume tikėtis liepą ir kaip mėnulis paveiks mūsų ateitį.

Praleidome pirmąjį vasaros mėnesį – dabar mūsų laukia liepa, kupina įvykių ir pokyčių. Pripažinkime, turėsime išgyventi dvi sunkias dienas – pilnatį, kuri liepą sutaps su mėnulio užtemimu, ir jaunatį. Anot astrologų, daugeliui iš mūsų bus sunku gyventi kasdienį gyvenimą saviraiškos rėmuose – vieni susinervins, kiti turės pretenzijų kitiems ir į gyvenimą. Be abejo, kritiniuose mėnesio taškuose Mėnulio energija yra didžiausia ir ją sunku valdyti, tačiau yra būdas pažaboti nerimą ir susitvarkyti su beprasmiu nerimu, apie kurį kalbės ekspertai.

mėnulis

Liepos mėnulio pilnatis atitiks mėnulio užtemimą. Pilnas mėnulis šiuo metu bus Ožiaragio žvaigždyne. Astrologai sako, kad ši diena bus užpildyta vystymosi ir augimo energija. Daugeliui tai gali suteikti impulsą naujo gyvenimo pradžiai ir aktyviam įsitraukimui į verslą, nes viskas, kas sumanyta, augs. Surinkite idėjas ir planus, sudarykite teigiamą programą – ir ji veiks.

Efektyviausias būdas išlaikyti vidinę harmoniją ir gerovę yra sąmoningas, gilus savo vietos gyvenime supratimas. Šiomis dienomis yra naudinga tiesiog pabūti vienam su savimi ir galvoti apie savo ateitį. Tas, kuris sąžiningai žvelgia į savo gyvenimą, gaus naujų perspektyvų. Astrologai liepos 5 d. Pataria įsiklausyti į Visatos raginimus, judėti žvaliai ir taip pat protiškai nusiteikti tolesniam saugiam keliui. Tokia pozicija padės pagauti sėkmės virpesius, prisijungti prie mėnulio jėgų šaltinio. Daugelis bus patenkinti laimingais įvykiais, kai kuriais atsitiktiniais pokalbiais su žmonėmis, kurie suteiks svarbios prasmės ar pasirodys lemiami. Bet bus ir mėnulio pilnatis: ji pažadins mumyse ilgai užsitęsusius neigiamus jausmus, pasipiktinimą, savanaudiškumą, pavydą, pyktį. Svarbu pastebėti ir sustabdyti tokius signalus.

Kada bus jaunatis 2020 m. Liepą

Pagal mėnulio kalendorių, liepos mėnesio, jaunatis, bus globojamas vėžio ir ateis 20-tą dieną. Prisotinta jauno mėnulio energija bus minkšta, o tai reiškia, kad, palyginti su mėnulio pilnatimi, mūsų laukia ramesnė ir harmoningesnė diena. Geriau atidėti darbo ir kitus sunkius dalykus bei skirti dieną rūpintis savimi ir artimaisiais. Astrologai perspėja, kad įprastų, privalomų atvejų atlikimas gali būti našta. Jausmas, kad viskas vyksta lėtai, su sunkumais, labiausiai išryškės apie save, tačiau jei įjungsite budrumą, galėsite pastebėti rezultatus ir net sėkmę kažkokioje įmonėje.

mėnulis

Dėl patobulintos intuicijos bus lengva apskaičiuoti, kas yra jūsų patikimas partneris, o kas pavydus. Nereikėtų gaišti laiko nemaloniems žmonėms – juo labiau, kad šalia bus tie, kuriems reikės jūsų dėmesio ir priežiūros. Namų tvarkymas ir pagalba artimiesiems duos puikių rezultatų: liepos 20 d. Lengviau atsisakyti kažkokio blogo įpročio, padėti mylimam žmogui pradėti sveiką gyvenimo būdą ar suteikti jam psichologinę pagalbą. Kūno sveikata, vidinė pusiausvyra, intuicijos ugdymas, šeima – norėdami sulaukti sėkmės, stenkitės skirti laiko kiekvienai iš šių sričių dienos tvarkaraštyje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].