Trečioji akis- ja matote ne fiziškai, dalykus kurie nėra matomi. Mokslininkai mano, kad tai yra labai svarbus dalykas, susijęs su energija ir yra kaktos centre.

Trečioji akis

Ji formuojasi kaip kiaušinis, kaukolėje. Kai trečioji akis įsijungia, pajaučiate planetos įtaka ir galite pereiti į naują pasaulį.

Šis pasaulis vadinamas „Darbu“ ir yra vartai į dvasinį kūną. Prisijunkite prie kitų planetų- be materialių dalykų būtinybės ir intuicijos gebėjimas išaugs.

Kai ši vizija yra aktyvuota, jums bus išsiųstas dvasios pranešimas, kuris yra jūsų sėkmingų čakrų pasireiškimas.

Profesionalas sakė: „Trečioji akis priklauso žmogaus tobulam kūnui “. Be to, yra žmonių, kurie turi trečią akį, kuri yra tiltas su Dievu.

Penki požymiai, kad jūsų trečioji akis atsivėrė

1. Galite pamatyti dienos šviesą iš skirtingų kampų

Trečioji akis vadinama „regėjimu“. Šeštasis jausmas yra susijęs su trečiąja akimi. Galite pradėti užuosti keistus kvapus, pradėti pamatyti ir girdėti dalykus, kurių kiti nemato.

2. Svajonės tampa ryškios ir keistos

Tai yra požymiai, kad atsiveria trečioji akis. Jūsų intuicija didėja, svajonės atrodo tikresnės. Dėl to jūsų svajonės ir sapnai gali turėti neigiamą poveikį jums.

3. Galvos skausmas ir nerimas

Tai tiesiogiai susiję su čakrų balansu. Atsivėrus trečiajai akiai, čakrų pusiausvyra yra šiek tiek sutrikdoma. Tai sukelia galvos skausmą ir depresiją. Jei jaučiate galvos skausmą, pasitarkite su gydytoju.

4. Atrodo, kad realybė nėra reali

Atsivėrus trečiajai akiai, išeisite iš realaus pasaulio. Tai suteiks jums svajonių jausmą. Kadangi jūsų trečioji akis yra prijungta prie kitos planetos.

5. Pokyčiai pasikeis

Kai tai atsitiks jūsų gyvenime, viską pamatysite realiau. Galite pastebėti, kad viskas, ką manėte, buvo teisinga.

Apskritai, trečioji akis atskleidžia, kad realybė yra geriau nei šviesos greitis. Kaip rezultatą, jūs sužinosite tikrąją žmonių tapatybę ir daugelį paslapčių.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].