Kaip pasirinkti rankinę pagal fengšui?

Renkantis savo laimingą rankinę, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jos formą.  Jei norite savo darbe pritraukti sėkmę, turėtumėte pasirinkti griežtos kvadratinės arba stačiakampės formos rankinę. Jos kampai turi būti aštrūs, o rankena- trumpa.

Sėkmės kūrybiškumui atneš rankinė, kuri yra nešiojama ant peties. Tai vadinamasis „paštininkas“. Jis turi būti didelis ir erdvus. Toks krepšys paskatins jus naujoms idėjoms ir pritrauks sėkmę.

Jei norite harmonijos savo asmeniniame gyvenime, turėtumėte atkreipti dėmesį į delnines ir mažas tvarkingas rankines. Nepaisant nedidelio dydžio, tokia rankinė gali sutalpinti visus jūsų norus, pritraukti meilę ir padėti jums sukurti santykius.

Jei norite sutikti naujų pažįstamų, turėtumėte pasirinkti apvalią arba ovalią rankinę. Tai padės užmegzti ryšius ir pasitikėti kitais.

Fengšui ir jūsų rankinės spalva

Spalva taip pat labai svarbi renkantis rankinę. Pasirinkdami spalvą, turėsite vadovautis tik savo gyvenimo prioritetais ir noru pasiekti sėkmę tam tikroje gyvenimo srityje.

Raudonas krepšys pritraukia meilę, o moteris pasitiki savimi. Ji gali atnešti sėkmę nepaprastam žmogui, turinčiam aiškiai apibrėžtas lyderystės savybes.

Juoda rankinė pagal fengšui yra galingas amuletas ir apsaugo moteris nuo aplinkinių žmonių neigiamos energijos.

Žalias krepšys pritraukia pinigus ir daro moterį darnesnę ir ramesnę.

Mėlyna spalva simbolizuoja išmintį ir intuiciją. Su šios spalvos rankine moteris gali subtiliai jausti bet kokį žmogų, išmokti prognozuoti įvykius ir tapti protingesne.

Geltonos ir oranžinės spalvos turi teigiamą poveikį moterų sveikatai.

Balta spalva pritraukia gerus ir jautrius žmones, saugo nuo pažeidimų ir blogos akies.

Kaip rūpintis savo rankine pagal fengšui?

Kad jūsų rankinė pritrauktų sėkmę, turėtumėte laikytis šių priežiūros taisyklių pagal Fengšui:

Jūsų rankinė turi būti jūsų talismanas. Jei ji taps beždžionės monstru, kuris „valgo“ raktus ar telefoną kiekvieną kartą, tai tikrai jums nepasisekė. Sudėkite smulkius daiktus į skirtingus skyrių ir visada laikykitės šios tvarkos. 

Jūs neturėtumėte nešiotis daug daiktų savo. Apsiribokite tik tuo, ko jums tikrai reikia.

Niekada nedėkite rankinės ant grindų. Pagal fengšui neigiamą energiją galima perkelti nuo grindų į rankinę, o ši gali jums pakenkti.

Jei einate į svarbų pasimatymą ar susitikimą, visada laikykite rankinę kairėje rankoje. Jis atiduos energiją ir padidins pasitikėjimą.

Niekada nedėkite kitų žmonių daiktų į savo rankinę- tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą ir sukelti nesėkmes.

Tinkamas pasirinkimas ir rūpinimasis jūsų rankine tikrai atneš sėkmę. Vadovaukitės patarimais ir pinigai, laimė ir meilė niekada nepaliks jūsų.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].