Beskonybė interjere. 6 pavyzdžiai, kaip geriau nepuošti interjero

Net gražiausią ir subalansuotą namo remontą gali sugadinti vienas niuansas – netinkamai parinktos detalės namų interjere. Šiandien noriu pakalbėti apie kai kurias dekoro detales, kurias jau galima užtikrintai vadinti „praėjusiu šimtmečiu“, nes šiuolaikiniame interjere jie atrodys labai beskoniai.

1. 3D užuolaidos su nuotraukų spausdinimu. Prieš kelerius metus 3D užuolaidos buvo tendencija, tačiau jų populiarumas praėjo labai greitai ir tai nenuostabu. Interjere jos atrodė labai įkyriai ir ryškiai – naujumo jausmas greitai praėjo ir visi buvo pavargę nuo 3D užuolaidų. Žmonėms net pradėjo skaudėti akis ir galvą. Apskritai reikėtų būti prieš bet kokius 3D efektus ir nuotraukų spausdinimą interjere – visa tai yra labai gremėzdiška ir greitai nusibosta. Iš esmės, prie interjero elementų (ant tapetų, ant baldų) galite pridėti absoliučiai bet kokį nuotraukų spausdinimą – ši tendencija jau seniai praėjo ir dabar atrodo labai keista.

interjere

2. Sluoksniuotos užuolaidos. Tęsiame užuolaidų temą ir prisimename tokį vaizdą kaip kelių pakopų užuolaidos su draperijomis. Tai vėlgi yra „sugrįžę iš praeities“ – modernūs interjero stiliai išsiskiria glaustumu ir lengvumu, o daugiapakopės užuolaidos atrodo labai senoviškai, daro interjerą sunkesnį ir tiesiog kaupia perteklines dulkes.

3. Užtiesalas ant sofos. Įprotis uždengti sofą pledu išliko daugeliui nuo seniausių laikų. Visada buvo manoma, kad užtiesalas, be estetinių funkcijų, išgelbės sofą nuo taršos ir ilgiau išlaikys savo išvaizdą. Tačiau šiuo metu šis įprotis jau atrodo kaip tikra praeities relikvija. Šiuolaikines sofas, priešingai, reikia parodyti, o ne paslėpti po įvairiais skudurais. Be to, daugumoje sofų dabar yra nuimami užvalkalai – dėl to audinys bus lengvai nuplaunamas rimto užteršimo atveju.

interjere

4. Tinko apdaila iš poliuretano. Ornamentų formavimas iš poliuretano vis dar yra labai populiarūs, nes tai biudžetinis būdas papuošti sienas, lubas ir kt. Šis dekoras atrodo labai skoningas ir pigus – tačiau namuose to nereikia, tačiau jei vis tiek norite kažko panašaus, geriau ne taupyti, o naudoti dekoracijas pagamintas iš gipso.

5. Kilimas visame kambaryje. Nėra nieko blogo su kilimu kambaryje, kuris veikia kaip savotiškas akcentas ir gerai papildo interjerą. Vis dar daugelio galvoje slypi mintis iš 80–90-ųjų, kad net jei namuose klojate kilimą, tai yra tik milžiniško dydžio, kad visiškai uždengtumėte visas grindis kambaryje. Šis požiūris jau gali būti vadinamas pasenusiu.

interjere

6. Dirbtiniai augalai. Dirbtinės gėlės yra tikras dulkių surinkėjas, vizualiai padarantis interjerą pigų. Jei nėra noro rūpintis tikrais augalais, tada geriau visiškai atsisakyti šios idėjos, nei sugadinti interjerą dirbtinėmis gėlėmis, kurios vis tiek atrodys labai nenatūraliai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].