45 metų britė laukiasi jau 22-ojo vaiko. Tai neįtikėtina!

Britė Sue Radford jau turi 21 vaiką ir keletą anūkų. Ji yra didžiausios šeimos Didžiojoje Britanijoje motina. Moters gyvenimas yra garsus realybės šou, sukurtas BBC ir „Instagram“ , kuriame dažnai skelbiamos šeimos nuotraukos.

Radford netrukus gims 22 vaikas. Apie tai, kaip gyventi su tokiu būriu vaikų, interneto vartotojai gali sužinoti iš socialinės žiniasklaidos – „Instagram“ ar „You Tube“.

Neseniai 45-erių metų moteris paskelbė nuotrauką, kurioje rodo nėštumo pilvą – jai jau 26-oji savaitė. „Jau praėjo 25 savaitės ir aš jaučiuosi tokia liekna“, – publikaciją pasirašė moteris

View this post on Instagram

Just over 25 weeks and I feel so tiny this time around 💗#girlbump #25weekspregnant

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

„Šeima 2 + 21“

View this post on Instagram

Happy Christmas Eve everyone 🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻 SANTAS COMING 🎅🏻🎄🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁❄️❄️❄️ (you’ve no idea how hard it was to get this picture 🙈)#family #christmas #santascoming

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Tai didžiausia šeima JK, ir moteris kaskart prisiekia, kad daugiau nebenori pastoti. Vyriausias jos vaikas yra sūnus – jam 31 metai.

Jauniausia iki šiol yra dukra Bonnie Raye ir jai tik vieneri metai. Taip pat moteris dar turi keturis anūkus, vyriausiam yra septyneri metai. Šeima turi savo realybės šou.

Realybės šou turi keletą sezonų, jį galima pamatyti per „BBC Lifestyle“ kanalą.

Nėščia motina dirbo per du darbus, kad išlaikytų šeimą. Štai, ką padarė jos viršininkas

CNBC milijonierius Marcusas Lemonis Jungtinėse Valstijose vykdo populiarią programą, kuria siekiama padėti mažoms įmonėms augti ir pagerinti jų klestėjimą. Lemonis žino, kad kai su darbuotojais elgiamasi pagarbiai ir sąžiningai, kiekvienas iš jų labiau rūpinasi darbo vieta, o tai savo ruožtu daro teigiamą poveikį verslo produktyvumui.

Remiantis Tarptautine darbo organizacija, pagal apmokamų motinystės atostogų sąrašą JAV yra išsivysčiusių šalių gale. 2015 m. Lemonis sutiko moterį, kuri ruošėsi motinystės atostogoms ir tuo pat metu stengėsi sudurti galą su galu.

Tami Forbes dirbo „Key Lime Pie“ parduotuvėje. Nors ji rūpinosi viskuo – nuo žurnalų iki rinkodaros, ji uždirbo tik 300 USD per savaitę. Tuo metu namuose jos laukė 8 metų dvynukai ir trečiasis vaikas pakeliui. Moteris taip pat dirbo naktinę pamainą kaip padavėja, kad išlaikytų savo šeimą. Prieš Tami išeinant motinystės atostogų, Lemonis pasiūlė jai šešių mėnesių vertės atlyginimą. Moteris negalėjo sulaikyti laimės ašarų.

„Man reikės jūsų pagalbos, prieš jums išeinant. Mums jūsų reikia. Kad galėtumėte būti rami, noriu jums duoti pinigų. Aš jums sumokėsiu šešių mėnesių atlyginimą,“ – pasakė Lemonis.

Tačiau tai nebuvo malonių staigmenų, laukiančių Tami, pabaiga.

„Kai grįšite, jūs vadovausite šiai vietai. Jūsų atlyginimas bus 1 000 USD per savaitę, todėl jums nebereikės dirbti padavėja. Turėsite laiko vaikams, o čia darysite tvarką,“ – pridūrė Lemonis.

„Man tai tiek daug reiškia. Aš žinau, kad galėsiu išlaikyti savo šeimą, o kai grįšiu, turėsiu, už ką gyventi ir net sutaupyti. Tai nuostabu, ačiū,“ – Tami liejo ašaras ir džiaugėsi, apkabinusi savo geradarį.

Tai puikus pavyzdys, kaip įmonė turėtų elgtis su ištikimais ir darbščiais darbuotojais. Reikia vertinti tuos, kurie prisideda prie verslo sėkmės kūrimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].