Vasilisos Volodinos savaitės horoskopas rugpjūčio 4-10 dienomis

Vasilisa Volodina yra garsi astrologijos ekspertė. Jos savaitės prognozė padės sumažinti problemų tikimybę ir pritraukti daugiau sėkmės įvairiose srityse.

Pirmiausia patariame susirasti nesunaikinamą amuletą. Šią savaitę yra didelė tikimybė, kad priešai suaktyvės ir bandys suerzinti dėl smulkmenų ar kitaip sugadinti nuotaiką. Tai bus prisiminimų apie senas nuoskaudas ir negatyvus laikotarpis.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, savaitės

Planetos ir žvaigždės yra geros nuotaikos, todėl Avinui ši savaitė bus itin sėkminga. Tai daugiausia liečia pinigų ir darbo sritis. Savaitės pradžioje galite įsigyti brangių prekių ir išleisti pinigų pramogoms bei aplinkos pakeitimui savaitgalį. Savaitė yra ideali atidaryti taupomąją banko sąskaitą.

Jei atrodo, kad sėkmės nepakanka, galite išmėginti tris kasdienius ritualus, kurie ištaisys šią situaciją. Labai svarbu apsupti save kūrybingais žmonėmis, kurie nesistengia užkrėsti aplinkinių baime ir negatyvumu. Savaitės pabaiga puikiai tinka naujoms pažintims, romantikai ir flirtui.

Jautis

jautis, meile

Jautis turi mąstyti pozityviai. Trys pagrindiniai patarimai padės neprarasti tikėjimo savimi ir likti teisingame kelyje. Visada pozityviam Jaučiui viskas vyks labai palankiai. Meilės srityje galite kartu su partneriu derinti reikalus, leistis į keliones. Gali iškilti kai kurios santykių problemos, tačiau jos bus nedidelės.

Finansų srityje žvaigždės rekomenduoja šio ženklo atstovams atidėti reikalus kuriam laikui. Jaučiui gyvenimas šią savaitę dramatiškai nepasikeis, tačiau šio ženklo atstovai galės žymiai pasistūmėti į priekį ieškodami naujų tikslų ir motyvacijos.

Dvyniai

pasiseks, savaitės

Šią savaitę Dvyniai turės galimybę įgyvendinti svajonę ar bent jau priartėti prie jos, suprasti, kokiu keliu reikia judėti toliau. Galite saugiai pakeisti aplinką, eiti apsipirkti, atnaujinti savo garderobą. Šios savaitės tikslas darbe viską planuoti ir atlikti paprasčiausias užduotis.

Rugpjūčio 6 d. planetos taps destruktyvios, todėl reikia žiūrėti visapusiškai. Yra aštuoni visatos ženklai, įspėjantys apie pavojų. Rugpjūčio 6–9 d. pirmiausia turite juos atsiminti. Tai padės išvengti painiavos. Apskritai savaitė palanki bendravimui su priešinga lytimi. Daugelis sugebės išspręsti konfliktus šeimoje ir santykiuose.

Vėžys

tėvai

Pavojingiausia savaitės diena yra trečiadienis. Būtent šią dieną gali kilti daugiausia rūpesčių. Norėdamas su jais susitvarkyti, Vėžys turės išlikti motyvuotas. Šios savaitės pagalba augant bus artimieji, draugai, antroji pusė. Įsimylėję turėtumėte suteikti partneriui daugiau laisvės, įveikti pavydą.

Taip pat reikia susidoroti su godumu ir smulkmeniškumu. Bet koks šių neigiamų jausmų pasireiškimas gali sukelti finansinių nuostolių. Talismanai pinigų pritraukimui taps labai veiksmingi ir aktualūs, ypač antroje savaitės pusėje. Neturėtumėte imtis labai daug energijos reikalaujančių darbų, kurių nauda abejotina.

Liūtas

horoskopas, savaitės

Šios savaitės metu Liūtai bus itin turtingi. Šią savaitę verta naudotis galimybe manipuliuoti kitų žmonių nuomonėmis, tačiau nenaudokite to per dažnai, kad nesudarytumėte sau priešų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, atidžiai rinkitės strategiją. Jei be galo įsitraukiate į konfliktus, galite likti be sąjungininkų.

Reikėtų saugotis neigiamos žvaigždžių energijos rugpjūčio 8 ir 9 dienomis. Šiomis dienomis gali būti itin ryškūs blogiausi Liūtų charakterio bruožai. Kita vertus, tai bus užuomina, kad reikia būti vienatvėje ir atsipūsti nuo žmonių, nuo rūpesčių ir dinamikos. Jei tai nebus padaryta, kita savaitė gali būti labai nelengva.

Mergelė

Situacijų analizavimas ir dvasinė praktika pravers šios savaitės laikotarpiu. Mergelės gebės objektyviai įvertinti savo stipriąsias puses, nustatyti klaidas. Šio Zodiako ženklo atstovams nepatartina prisiimti atsakomybės už kitų žmonių veiksmus ir sprendimus. Būtina leisti žmonėms patiems pasirūpinti savo gyvenimo sutvarkymu.

Amoraliuose reikaluose svarbu laiku imtis iniciatyvos. Vanduo neteka po gulinčiu akmeniu, todėl nereikia laukti, kol kas nors parodys užuojautą. Nuo pat pirmos savaitės dienos Mergelės gali užprogramuoti save sėkmei naudojantis penkiais būdais paveikti pasąmonę. Svarbu nusiteikti teigiamai ir nesiginčyti, jei kažkas vyksta ne pagal planą.

Svarstyklės

svarstyklės, savaitės horoskopas, savaitės

Visi turime savo ydų ir silpnybių. Rugpjūčio 4 ir 5 dienomis Svarstyklės turėtų būti atsargios, nes suaktyvės jų neigiamos pusės. Tai bus labai sunkios dienos, kuriomis turėsite suvaržyti savo emocijas ir kovoti su savo vidiniais demonais. Trečiadienį ir ketvirtadienį viskas gali keistis, todėl geriau, jei kiekvienu atveju turėtumėte B planą.

Arčiau savaitgalio Svarstyklėse prabus noras pasirūpinti artimaisiais ir draugais. Naudinga dovanoti dovanas, pasakyti gražius žodžius. Padidės žavesys ir charizma, todėl galėsite sudaryti gerą įspūdį priešingai lyčiai. Vienišiems šio ženklo atstovams tai bus proga susirasti meilę.

Skorpionas

skorpionas

Skorpionai turi būti kuo aktyvesni, kad išliktų produktyvūs ir pasiektų savo tikslus. Bus naudingi trys psichologiniai metodai. Teisingas požiūris visada yra pusė kovos. Kita pusė – sunkus darbas. Reikia suprasti save ir nepasiduoti nesvarbioms užduotims.

Skorpionai turėtų būti atsargūs nuo rugpjūčio 6 iki 8 dienos, tuo metu žvaigždės bus neigiamai nusiteikusios. Vaikščiojimas, bendravimas, pramogos, apsipirkimas padės išgelbėti nuo nereikalingų rūpesčių ir pagerins nuotaiką. Jei ramybę nutraukia ginčai ir konfliktai, tuomet geriau ne karą plėtoti, o sėsti prie derybų stalo.

Šaulys

savaitės

Kiekvienas iš mūsų turi savo tamsiąsias ir šviesiąsias charakterio puses. Tikimasi, kad šią savaitę Šaulys parodys vien teigiamus bruožus. Norėsite padaryti daugiau gero, padėti žmonėms. Tokie motyvai teigiamai paveiks karmą ir sėkmę. Reikia kovoti su savanaudiškais savo principais. Taip pat padorumas lems energijos sustiprėjimą.

Verta susitelkti į meilę, santuoką, šeimą, darbus. Jei turite daug dirbti, galite tam skirti laiko vakare ar savaitgaliais. Tai palankus laikas pažintims, meilės deklaracijoms, santykių perkėlimui į naują lygį. Turite praleisti daugiau laiko su tais, kuriems jaučiate meilę.

Ožiaragis

ožiaragis

Ožiaragiai yra vieni atsakingiausių ir patikimiausių Zodiako ženklų. Šią savaitę turite atsigręžti savo būseną. Projektus reikia pateikti laiku, nevėluoti į susitikimus ir spręsti tas problemas, kurių niekas kitas negali išspręsti. Toks požiūris į verslą garantuoja greitą atlyginimų ir autoriteto padidėjimą komandoje.

Planetos ir žvaigždės šią savaitę paveiks Ožiaragių dvasingumą. Kūrybinė energija taip pat sumažins mirtinų įvykių tikimybę. Ožiaragiai galės rasti savo gyvenimo prasmę, išsikelti sau naujus tikslus ir tapti daug sėkmingesni bei išmintingesni.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, savaitės

Vandenis turės aštresnę intuiciją, todėl sudėtingais klausimais bus galima sprendimus priimti kur kas greičiau. Rugpjūčio 4 ir 5 dienomis galimi staigūs likimo posūkiai. Tai bus išreikšta atsitiktiniais planų sutrikimais, neigiamų emocijų antplūdžiu.

Apskritai šią savaitę padidės Vandenio intelektinės galimybės, pagerės jų greita reakcija. Turėtumėte saugotis žmonių, turinčių neigiamos energijos. Tai puikus laikas daryti dalykus atskirai, be jokios pagalbos ar raginimų. Svarbu visame kame išlikti savarankiškais.

Žuvys

žuvys, pasiseks, meile, nesėkmių

Žuvys gali pajusti stereotipinio mąstymo potraukį, todėl kiekvienoje sunkioje situacijoje geriau išbandyti skirtingus sprendimus. Taip pat laukiama su jausmais susijusių problemų, tačiau yra veiksmingų būdų skatinti save visose srityse. Savaitės energija padės išlaikyti maksimalų produktyvumą bet kurią, net ir nepalankiausią dieną.

Ketvirtadienį ir penktadienį numatomas nedidelis teigiamas energijos antplūdis. Tai teigiamai paveiks mąstymą, intuiciją. Žuvys savaitės pabaigoje taip pat turės geresnį humoro jausmą. Galite padaryti gerą įspūdį nepažįstamiems žmonėms. Pozityvumas, šypsenos ir juokas yra puikus būdas kovoti su neigiamomis emocijomis ir baimėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].