Šiems Zodiako ženklams nauja pažintis gegužę apvers gyvenimą aukštyn kojomis

Gegužės 1–8 dienomis Venera bus Jaučio ženkle. Tuo metu vargu ar įmanomi rizikingi romantiški nuotykiai, išdavystė ir aistra, nustelbianti protą. Žmonės vertins ilgalaikius ir tvirtus santykius.

Tačiau intymus santykių aspektas taps labai svarbus. Jaučio ženkle esanti Venera globoja jausmingumą, malonumą liesti ir apkabinti, malonumą būti šalia mylimo ir nuolatinio partnerio. Nereikėtų to painioti su seksualiniais eksperimentais – Jaučio ženkle esanti Venera globoja labiau tradicines ir visuotinai priimtas formas.

Tokia Venera žada audringą intymų gyvenimą Jaučiui, Skorpionui, Mergelei ir Ožiaragiui. Jei jie su kuo nors susipažins, pažintis nesukels stiprių emocinių neramumų, santykiai prasidės sklandžiai ir patogiai. Įsimylėjėliai norės, kad jų naujas jausmas nesukeltų šoko, kad viskas liktų savo vietoje ir romanas harmoningai įsilietų į dabartinį jų gyvenimą.

Jau egzistuojančiuose, nusistovėjusiuose santykiuose bus daugiau jausmingumo. Žmonėms patiks apsikabinti, susikibti už rankų, pavaišinti vienas kitą kuo nors skaniu, sėdėti vienas šalia kito. Ir, žinoma, padidės artumo, lytėjimo pojūčių svarba.

Gegužės 6 d. bus aistringiausia diena

Plutono ir Veneros sąveika sustiprins aistrą ir padidins susidomėjimą intymia gyvenimo puse. Tuo pačiu metu viskas bus labai harmoninga, be smurto, iškrypimo, netinkamų motyvų. Tai labai gera diena įsimylėjėliams praleisti kartu!

Nuo gegužės 9 d. atgis intymus Dvynių, Šaulio, Svarstyklių ir Vandenio gyvenimas, nes Venera pereis į Dvynių ženklą. To įspūdingo gilaus jausmingumo, kuris asmeninius santykius išskyrė gegužės pradžioje, nebebus. Dvynių ženkle esanti Venera yra putojanti, burbuliuojanti tarsi taurė šampano, todėl vyraus santykiai, lengvas šmaikštus flirtas ir daugiau intelektualinis nei fizinis malonumas bendraujant su partneriu.

Žmonės lengvai susipažins ir lengvai eis į pasimatymus. Jie nenorės gilintis į rimtus santykių niuansus, ką nors kurti, priprasti, spręsti sudėtingus asmeninio gyvenimo klausimus. Viskas turėtų būti paprasta, lengva ir įdomu. Net ir seniai susiklosčiusių, sunkių santykių poros mažiau orientuosis į problemas ir dažniau numos į jas ranka bei pereis prie ko nors kito.

Intymus išvardytų ženklų gyvenimas susidės iš neįpareigojančių pusiau romantiškų – pusiau draugiškų susitikimų, flirto, susirašinėjimo ir lengvų, nepavojingų nuotykių. Toną nustatys Dvyniai – sąmojo ir lengvumo genijai. Jie bus įvykių iniciatoriai ir ne tik asmeniniame gyvenime.

Gegužės 19–20 d. bus perspektyviausios santykių stabilumo ir trukmės atžvilgiu

Šiomis dienomis žmonėms bus lengviau pasirinkti, jei jie turi keletą lengvų romanų vienu metu. Iš naujos pažinties, bėgant laikui, gali išsivystyti šis tas rimto. Šiuo laikotarpiu prasidėjęs romanas gali trukti metus. Neseniai susitikusios poros gali iškart pereiti prie seksualinio artumo lygio, jei abu mano, kad yra pasirengę atsakomybei.

Ką meilės horoskopas prognozuoja rugpjūčio mėnesiui?

O štai gegužės 27 d. meilės sferoje atgims neigiami aspektai: apgaulė, gundymas, nesąžiningi santykiai, išdavystė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].