Savaitinis meilės horoskopas rugpjūčio 18-24 dienoms

Meilė suteikia stiprybės, todėl, prasidedant naujai savaitei, verta nusiteikti romantiškai. Astrologai jums išduos, kas prognozuojama rugpjūčio 18-24 d. ir kaip nepraleisti savo šanso tapti laimingu.

Šią savaitę meilės reikalų vairas atsidurs Mėnulio ir Urano rankose. Šie dangaus kūnai lems įvairius pokyčius asmeniniame gyvenime. Teigiamos energijos įsikrausite bendraudamas su artimais žmonėmis. Kovokite su neigiamu mąstymu. Tai padės užmegzti naujus arba sustiprinti senus santykius.

Avinas

avinas, kritiką, horoskopas

Šią savaitę būsite įsimylėjęs iki ausų. Jūsų mintis užvaldys ypatingas žmogus, su kuriuo norėsis pasidalinti savo paslaptimis ir dažnai kartu leisti laiką. Išnaudokite visas galimybes kuo daugiau laiko praleisti su juo. Tai lems sėkmę. Jei jau turite mylimąjį, stiprinkite savo poros emocinį ryšį. Tai bus laimingų santykių garantas.

Jautis

Rugpjūčio 19 d. bus puiki proga atnaujinti jausmus ir įnešti naujų įspūdžių į bendrą gyvenimą. Tačiau nepersistenkite. Per didelis spaudimas ir noras atsinaujinti gali mylimam žmogui sukelti sumaištį. Vienišiai turėtų pagaliau padaryti atitinkamas išvadas ir, nesulaukę atsako, pereiti prie kito kandidato į partnerius.

Dvyniai

kritiką, horoskopas

Šią savaitę pasitaikys puiki galimybė užmegzti santykius su žmogumi, kuris ilgą laiką ignoravo jūsų rodomą dėmesį. Ko gero, kažkas kardinaliai pasikeis šio žmogaus gyvenime ir jis dar kartą permąstys savo požiūrį į jus. Tų, kurie yra laimingi santuokoje, laukia daug aistrų. Bus rizikos perdegti, tačiau santykiai jokiu būdu nepaklius į rutinos spąstus.

Vėžys

Šią savaitę jums teks nuolat įtikinėti artimuosius. Kils konfliktai ir trūks kantrybė, tačiau tai vienintelis būdas išspręsti šeimos problemas. Laisviems ženklo atstovams pasiseks kur kas labiau. Jie sukels jausmų audrą kito žmogaus širdyje. Sėkmingiausios dienos bus rugpjūčio 19 ir 20 d., kai paslaptingasis Mėnulis bus sąveikoje su Saule.

Liūtas

liūtas, kritiką, horoskopas

Jei vis dar ieškote savo laimės, šią savaitę pasitaikys puikių galimybių užmegzti sėkmingą romaną, kuris patenkins daugelį jūsų poreikių. Susiporavusiems ženklo atstovams nepaprastai svarbu išsaugoti esamus santykius. To nepavyks padaryti be bendro darbo. Patartina vengti konfliktų, mažinti nesutarimus ir nesiginčyti dėl smulkmenų.

Mergelė

Gali nutrūkti energetinis ryšys. Dėl to nebesusikalbėsite su partneriu, nebesuprasite vienas kito. Tačiau tai bus tik Mėnulio kaltė. Teks pabūti diplomatu ir psichologu, jei norite išsaugoti santykius. Taip greičiau išspręsite problemas. Bus labai gerai, jei į situaciją pažvelgsite mylimojo akimis.

Svarstyklės

priklausomi, kritiką, horoskopas

Šią savaitę laisviems ženklo atstovams pasitaikys progų užmegzti santykius. Galbūt jie prasidės ne dėl romantiškų, o verslo, darbo tikslų, tačiau ilgainiui išsirutulios į kai ką daugiau. Tiems, kurie yra laimingi santykiuose, patariama neprarasti savęs.

Skorpionas

skorpionas

Uranas užtikrins, kad ateinanti savaitė jums būtų geriausia. Savaitės įvykiai padės suprasti, kad jūsų ir partnerio bendra ateitis yra daug žadanti. Svarbiausia – elgtis atsargiai, atleisti neesminius charakterio trūkumus. Vienišų ženklo atstovų laukia romantiškas nuotykis, tačiau apie ilgalaikius santykius nėra ko svajoti.

Šaulys

meilės horoskopas, kritiką, horoskopas

Vasaros pabaigoje laisvi ir ieškantys santykių ženklo atstovai susitiks su žmogumi, kuris atitiks beveik visas idealaus partnerio savybes. Didelė tikimybė, kad pradėsite laimingus ir rimtus santykius, kurie pakeis jūsų gyvenimą. Tie, kurie jau yra radę meilę, turėtų labiau pasistengti, kad santykiai būtų žaismingesni, padėtų atitrūkti nuo slegiančios kasdienybės.

Ožiaragis

ožiaragis, kovas

Šią savaitę labiau nei bet kada pajausite atsakomybę už santykius su mylimuoju. Išgyvensite ir aršius kivirčus, ir šiltas akimirkas. Palankiausios dienos numatomos rugpjūčio 19 ir 21 d. Šiuo metu verta imtis ryžtingų veiksmų. Tiems, kurie yra vieniši, patariama nerodyti per daug dėmesio potencialiam partneriui, kad nepasirodytumėte panašus į maniaką.

Vandenis

vandenis, kritiką, horoskopas

Šią savaitę susižavėsite žmogumi, kuris pasižymi stipriu charakteriu ir veda socialiai aktyvesnį gyvenimo būdą nei jūs pats. Toks žmogus gali daug ko jus išmokyti ir tapti ne tik mylimuoju, bet ir mokytoju, kuris atskleis stipriąsias jūsų charakterio puses. Laimingai vedę ženklo atstovai visą savaitę bus linkę veltis į konfliktus. Pasistenkite save suvaldyti, neperlenkti lazdos.

Žuvys

Nusimato nuobodi savaitė. Galbūt dėl ko nors nusiminsite. Tačiau mylimasis netikėtai padės išspręsti bet kokią problemą, kuri atrodė neišsprendžiama. Tai leis jums susigrąžinti ramybę ir nusikratyti neigiamų minčių naštos. Vienišiams žvaigždės paruošė naują romantišką pažintį ar pasimatymą. Sunku nuspėti, kur tai nuves, tačiau bus visos galimybės pradėti ilgalaikius santykius.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].