Savaitės horoskopas moterims gegužės 2-8 dienoms

Savaitės horoskopas dailiajai lyčiai žada gana problemišką gegužės pradžią. Kad šį laiką praleistumėte kuo sėkmingiau ir visada eitumėte teisingu keliu, pasinaudokite astrologų rekomendacijomis.

Pirmajai gegužės savaitei įtakos turės Plutonas ir Venera Avine. Šis derinys neišvengiamai sukels didelį ir staigų negatyvo antplūdį. Sunkiausia savaitės diena, be abejo, bus pirmoji, todėl pirmadienį stenkitės panaudoti sėkmės ritualus.

liepos

Avinas

Pirmoji gegužės savaitė Avino atstovei suteiks svajingą nuotaiką. Gali kilti nostalgijos pliūpsniai, kurių jums reikia vengti. Mintys apie praeitį dabar nėra itin teigiamos. Puiki išeitis bus sielos draugo paieška. Nepaisant to, kad bendrauti su žmonėmis bus sunku, Avino motertys gali įsimylėti. Tokiu atveju geriau patikrinti suderinamumą prieš užmezgant naujus santykius.

Jautis

Jaučio atstovėms gali tekti padirbėti su savo išvaizda. Daugeliu atžvilgių būtent tai nulems, kaip dažnai juos aplankys meilė ir finansinė sėkmė. Pavyzdžiui, naudinga susipažinti su tuo, kokios šukuosenos pritraukia meilę, pinigus ir sėkmę . Astrologai mano, kad gegužės pradžioje svarbu parodyti artimiesiems, kad jie yra mylimi ir vertinami. Svarbu saugotis melo, net ir mažuose dalykuose. Nuoširdumo trūkumas gali atsigręžti prieš šio Zodiako ženklo moteris. Sąžiningumas padės išsivaduoti iš Plutono įtakos.

Dvyniai

Kol Merkurijus yra Dvynių ženkle ir kol nepradėjo retrogrado laiko, astrologai Dvynių moterims rekomenduoja veikti ir netingėti. Veiksmingas rytinis ritualas padės šioms damoms pagerinti savo nuotaiką ir našumą bet kurią dieną. Tai palankus metas šio ženklo atstovėms, sunkios užduotys gali atnešti tai, ko norite. Astrologai pataria šviežias idėjas sustiprinti veiksmais ir nebijoti būsimų pokyčių.

Vėžys

Vėžio atstovėms tikrai reikės daugiau atsargumo ir santūrumo: gresia per daug pasakyti, atskleisti savo paslaptis ar įskaudinti mylimą žmogų. Net nekenksminga kritika gegužės pradžioje gali sukelti rimtų problemų. Dabar santūrumas yra geriau nei socialumas. Geriau sutelkti dėmesį į verslą, darbą ir finansų sektorių. Norint tapti turtingesniu, svarbu laikytis pagrindinių sėkmės taisyklių.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, savaitės horoskopas

Liūtas

Gegužės pradžia Liūto ženklo moterims atneš problemų, kurias sukelia tokie neigiami jausmai kaip pavydas, susierzinimas. Norint nusiraminti ir nuvyti blogas mintis, verta naudoti runų meditaciją. Kitų negatyvumas bus dar pavojingesnis. Todėl šio ženklo atstovėms svarbu neprovokuoti skandalų, taip pat savo sprendimus apgalvoti keliais žingsniais į priekį. Plutono suaktyvinimas rodo, kad kažkas jūsų aplinkoje gali pradėti žaisti nesąžiningą žaidimą.

Mergelė

Šią savaitę išaiškės paslaptis. Mergelėms derėtų būti atsargesnėms, nes jos gali sužinoti daug paslapčių apie savo partnerį, kolegas. Nereikia kiekvienoje pažintyje ieškoti priešo: žvaigždės gali jus maloniai nustebinti. Mergelės taps nerimastingesnės ir nervingesnės. Skaičiavimo metodai padės jiems to atsikratyti, taip pat laiku pailsėti. Šio ženklo moterys tikrai neturėtų darbe praleisti daugiau nei skiriama laiko. Dabar svarbiausia neprarasti širdies ir nesijaudinti.

Svarstyklės

Planetos nespės atverti naujų kelių prieš Svarstykles. Gali kilti abejonių dėl meilės, taip pat gali sutrikti planai darbe. Astrologai pataria dažniau pasverti visus privalumus ir trūkumus, nes šeštojo pojūčio nepakaks norint priimti teisingą sprendimą. Svarstyklėms dabar, susidūrus su bėdomis, nereikėtų nusiminti. Paprasta dėmesio meditacija padės pagerinti jūsų darbo efektyvumą.

Skorpionas

Planetų ir žvaigždžių padėtis paveiks Skorpiono atstoves, tačiau didelių bėdų nesukels. Astrologai rekomenduoja atidžiau priimti aplinkinių pagalbą, niekam nepatikėti savo paslapčių, neklausyti kitų. Remiantis prognozėmis, šią savaitę galima praleisti ieškant vyro arba bandant perkelti esamus santykius į naują lygį. Ritualai dėl laimingos santuokos bus naudingi.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Savo atkaklumu Šaulės lengvai užsitarnaus visuotinę pagarbą. Nepaisant neigiamos Plutono ir Veneros įtakos, darančios sumaištį, šios moterys sugebės išspręsti savo užduotis. Astrologai pataria mažiau bendrauti su savanaudiškais žmonėmis. Norėdami iš anksto suprasti tokius žmones, galite kreiptis pagalbos į savo intuiciją. Ši savaitė tinkama draugystei palaikyti, naujoms pažintims megzti.

Ožiaragis

Šią savaitę Ožiaragių gyvenime gali nutikti netikėtų ir drastiškų pokyčių. Tiesa, iš niekur kilsiančių didelių ir mažų užduočių gausa Ožiaragio atstoves privers daugiau laiko praleisti darbe. Išgyventi šį įdomų, bet varginantį išbandymą nebus lengva, bet įmanoma. Astrologai pataria šio ženklo moterims gerinti santykius su artimaisiais: tai padaryti joms padės specialūs talismanai ir ritualai.

Vandenis

Vandenėms astrologai nepataria pasiduoti pusiaukelėje į sėkmę. Šos moterys rizikuoja praleisti galimybes. Gegužės pradžioje turėtumėte daryti tai, kas jums patinka, leisti laiką su artimaisiais. Iškils nedidelė problema su kūrybine energija, todėl idėjų srautas užges. Vandeniai turėtų patys imtis veiksmų, kad surastų problemų sprendimą. Laukia puikus metas savarankiškam darbui ir neigiamų minčių pavertimui teigiama energija.

Žuvys

Per šias septynias dienas Žuvims reikia rūpintis savo sveikata ir investuoti išteklius į verslo sritį. Astrologai pataria sportuoti, vaikščioti gryname ore ir rūpintis savo išvaizda: tai padės palaikyti gerą energiją. Tačiau Žuvys tikrai neturėtų kištis į kitų gyvenimus. Ši ir dar septynios kasdienės veiklos atims iš Žuvų energiją ir sėkmę.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].