P. Globa: rugsėjo 14-21 d. bus visapusiškos sėkmės laikotarpis šiems Zodiako ženklams

Pasitaiko, kad žvaigždės dovanoja sėkmę visiems, kuriems jos reikia, ir duoda jos tiek, kiek reikia. Žinoma, ne visi geba šia sėkme pasinaudoti. Vieniems sutrukdo principai ar gyvenimo įsitikinimai. Kitiems – susiklosčiusios aplinkybės.

Tačiau Pavelas Globa teigia, kad rugsėjo 14-21 d. visapusiška sėkmė aplankys kelis Zodiako ženklus ir jų atstovams niekas nesukliudys ja pasinaudoti. Tad maksimaliai išnaudokite šią progą!

Skorpionas

sėkme, likimo, ruduo, priešų

Pasieksite naują lygį tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime, jei susikaupsite ir pagaliau atrasite spragą, kurią reikia užpildyti.

Dvyniai

dvyniai, horoskopas

Atkreipkite dėmesį į jus supančius žmones. Tarp jų gali slėptis pavyduoliai, kurie trukdo jums siekti laimės. Atsiribokite nuo jų.

Ožiaragis

Nuversite kalnus, užkariausite mylimo žmogaus širdį arba prasimušite į viršininko pareigas. Viskas priklauso tik nuo jūsų paties ir karščiausio jūsų troškimo.

Avinas

Jūsų sėkmė pasireikš finansų srityje, nes gausite didžiulę pinigų sumą. O ji padės įgyvendinti slapčiausias jūsų svajones!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].