Laikas sužinoti, kaip keršija skirtingi zodiako ženklai!

Atleisti ar atkeršyti? Štai klausimas! Kaip turėtume elgtis, kaip mus įskaudina? Atsižvelgiant į vyraujančias Zodiako ženklo savybes, galima nuspėti, kaip jis keršija.

Avinas iškart smogia

avinas, horoskopas 2020 metams, poros

Aviną valdo Marso planeta, todėl šio ženklo atstovai ilgai negalvos ir galutinai reaguos į bet kokį įžeidimą. Įžeistas Avinas yra pavojingiausias asmuo, su kuriuo galite susidurti.

Jo temperamentas ir sugebėjimas tiesiog žudyti žodžiais gali priversti drebėti net labiausiai patyrusius žmones. Jie taip pat sugeba greitai pereiti nuo žodžių prie veiksmų: tai yra, pradėti naikinti viską aplinkui ar net smogti nusikaltėliui. Jie niekada nesudaro savo keršto plano ir labai gerai, kad jie greitai atvėsta.

Jautis niekada nieko nepamiršta

jautis, Gegužės, keršija

Šio ženklo atstovai niekada nieko nepamiršta, jau neminint tų dalykų, kurie juos įskaudino, nuvylė ar supykdė. Bet, žinoma, gerai, kad jie bent bando slėpti nuo kitų, kokie nekontroliuojami žmonės jie gali būti.

Greitas kerštas neatitinka jų stiliaus – jie stebi ir laukia momento, kai jų priešininkas atsidurs silpniausioje vietoje. Asmuo, kuriam jie atkeršijo, niekada negalės atgauti pasitikėjimo ir amžiams pateks į „juodąjį sąrašą“.

Dvyniai nenuspėjami

dvyniai, savaitės horoskopas, Gegužės

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra visiškai nenuspėjami, net patys sau. Jei įžeisite juos ar kurį nors iš jų artimųjų, niekinsite tuos dalykus, kurie jiems brangūs ir šventi, jie parengs grėsmingiausią planą pasaulyje – kaip ir filmuose apie psichopatus.

Tačiau iki keršto įvykdymo jie greičiausiai pakeis savo požiūrį – galbūt jie judės toliau gyvenime, užsiims kažkokiais įdomesniais dalykais, nustos pykti ar tiesiog pašalins jus iš gyvenimo. Kita vertus, jie gali paskelbti negailestingą karą kaimynui tik todėl, kad jis netyčia subraižė jų mašiną.

Vėžys gali būti negailestingas

keršija

Šio ženklo atstovai yra tarp tų, kurie visada bando atkeršyti ar bent jau apie tai galvoja. Viskas gali tapti jų keršto priežastimi – nes savo vaizduotėje jie nuolat piešia paveikslėlius apie tai, kaip tariamai smarkiai įžeidė tam tikrus žmones.

Nemėginkite rasti savo „vendetos“ priežasties, geriau tiesiog susitaikyti ir laikyti tai savaime suprantamu dalyku, nes esant piktu vėžiui retai pavyksta išlaikyti sveiką protą. Nepaisant to, kad šio ženklo atstovai turi dideles širdis, jų kerštas išties gali būti baisus.

Liūto kerštas yra tarsi cunamis

liūtas, savaitės horoskopas

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, pirmiausia yra kilnūs ir išdidūs žmonės, tačiau būtent šios savybės juos labai greitai priverčia nusivilti kitais žmonėmis. Net menkiausias įžeidimas ilgam sudegina jų protą ir širdį.

Jie neleis savo skriaudėjui miegoti naktį, ir jis negalės atsipūsti. Jie pašalina neapykantą visais įmanomais būdais – žodžiais, veiksmais, nešvariais triukais – kad ir kaip būtų, bet jie turi išlieti savo rūstybę.

Kitaip tariant, nėra tikimybės, kad Liūtas atleis tam, kas jį iš tikrųjų įskaudino, ir šis žmogus nebegali tikėtis draugystės.

Mergelė neatkeršija, žemina

mergelė, keršija

Šio ženklo atstovai yra žinomi dėl to, kad po padarytų įžeidimų jie keršija retai, o mieliau demonstruoja savo neigiamą požiūrį šiek tiek kitaip, tuo pačiu demonstruodami ne mažesnį atkaklumą.

Pajutę skausmą, jie traukia emocijų kortą. Mergelės yra išaukštintos būtybės, todėl jų pagrindinis tikslas yra priversti skriaudėją pasijusti apgailėtinu. Jis turėtų pradėti verkti, jausti gėdą – apskritai tai visada yra tylus kerštas, kuris nepritraukia kitų dėmesio.

Svarstyklės baudžia tyla

svarstyklės, zodiako ženklai, anyta

Svarstyklės yra teisiųjų ženklas, jų karminė pareiga yra rasti teisingumą. Kita vertus, jie mėgsta dramas ir dažniausiai paaštrina konfliktines situacijas, kol prasideda tikrasis karas.

Jų mėgstamiausia taktika yra šaltis, visiškas nepaisymas. Toks elgesys gali tęstis metų metus, ir jei juos įsiutęs žmogus paklaustų „kodėl?“, Jie, nutaisę visiškai nekaltą veido išraišką, atsakytų, kad nežino, kas buvo sakoma.

Nepaisant to, jei jų skriaudėjas demonstruoja pakankamą atkaklumą, Svarstyklės suteikia jam galimybę sutaikyti – bet tuo pačiu jie trokšta tikros atgailos.

Skorpiono kerštas pavys jus visur

skorpionas, keršija

Jei kažkuo smarkiai įžeidėte šio ženklo atstovą, turėtumėte geriau pakeisti savo darbą, gyvenamąją vietą ar, dar geriau, žemyną. Faktas yra tai, kad jie yra tikri keršto čempionai.

Skorpionai nežino, kaip atleisti, jų kerštas visada yra gerai apgalvotas, ir, kas blogiausia, tai neturi pabaigos – jie ir toliau pila savo nuodus kaskart, kai kerta tuos, kurie juos skaudina.

Šaulys verčiau gailisi, o ne keršija

šaulys, Gegužės

Šio ženklo atstovams paprastai konfliktinės situacijos praeina be kraujo praliejimo. Reikalas tas, kad lengvas Šaulio charakteris leidžia jam nieko nepriimti asmeniškai – jam lengviau gyventi.

Todėl Šaulys nekenčia savo skriaudėjų, o greičiau netgi gailisi. Tačiau jų priešui bus sunku, jei prabus kerštingoji jų prigimties dalis – Šaulys greitai elgiasi ir skaudžiai smogia.

Ožiaragiui kerštas yra šaltas patiekalas

ožiaragis, Gegužės, keršija

Jei šio ženklo atstovai nusprendžia atkeršyti, jie tai daro laikydamiesi visų taisyklių, palaipsniui, metodiškai ir su minimaliomis emocijomis. Kai jie pradeda veikti, išnyksta deginantis neapykantos jausmas, suteikiantis kartumo ir atsiribojimo jausmą.

Tada jie virsta galingais priešais, visiškai įsitikinę tuo, ką daro – tu kaltas, o dabar mokėsi. Jie keršija grakščiai ir ramiai, tarsi pakilę virš situacijos. Ir jie atleidžia su dideliais sunkumais.

Vandenis retai keršija

vandenis, savaitės horoskopas, Gegužės

Šio ženklo atstovai nemėgsta keršto. Jie linkę emociškai atsiriboti nuo konfliktinių situacijų, taip pat apriboti problemą, kad pašalintų jos įtaką kitiems jų gyvenimo aspektams. Ir jie tai daro gana gerai.

Jei jie vis tiek nusprendžia atkeršyti, jie elgiasi kaip vaikai – garsiai ir triukšmingai. Tada jie ištrina šį nemalonų žmogų iš savo gyvenimo amžiams.

Žuvys virsta piranijomis

gyvūnai, žuvys, Gegužės, keršija

Daugelis to net neįsivaizduoja, tačiau švelnūs šio ženklo atstovai gali virsti piranijomis, jei jie buvo taip sužeisti, kad nusprendžia atkeršyti.

Jų nusivylimas gali būti toks stiprus, kad jie pradeda mintyse piešti išties beprotiškus scenarijus, įsivaizduodami visišką priešo griūtį ir net jo mirtį. Jų taktika yra smerkti ir išjuokti tą, kuris juos įskaudino. Jų kerštas nėra logiškas, bet, visų pirma, emocinis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].