Astrologai pasidalijo savo prognoze: pirmosios paskutinio pavasario mėnesio dienos ypač įsimins keliems Zodiako rato atstovams.

Šaulys

Sėkmės ruožas šalia Šaulio išliks iki gegužės vidurio. Ženklo atstovai gali tikėtis naujų galimybių ir perspektyvų. Darbo fronte viskas klostysis gerai, kaip ir asmeniniame gyvenime.

Vandenis

Vandenio laukia finansinė sėkmė ir galimybė realizuoti savo kūrybinį potencialą. Astrologai rekomenduoja neatsisakyti padėti savo artimiesiems, jei šie į juos kreipsis.

Dvyniai

Paskutinio pavasario mėnesio pradžia Dvyniams bus itin sėkminga. Jų gyvenimo vertybės ir prioritetai gali keistis, tačiau sėkmė jų nepaliks iki mėnesio pabaigos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].