Kuriems Zodiako ženklams gegužę pasiseks meilėje?

Pasiruoškite staigiems likimo posūkiams! Paskutinis pavasario mėnuo kai kuriems Zodiako ženklams tikrai taps lūžio tašku, daugelis jų atstovų jau įtaria, kad permainos jau visai šalia. Kas tie laimingieji?

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Pedantiškos Mergelės daug pasieks profesinėje srityje dėl savo nuoseklumo ir gebėjimo priimti pagrįstus sprendimus. Galbūt jau supratote, kad laikas kilti karjeros laiptais aukštyn, ir tikėtina, kad jau spėjote rasti darbą, kuriame galėtumėte įgyvendinti visas savo idėjas. Gegužė – puikus mėnuo apsisprendimui pakeisti savo gyvenimą. Be to, žvaigždės rekomenduoja apsidairyti – jei vis dar esate vienas, atidžiau pažiūrėkite į aplinką, tikėtina, kad šalia jūsų yra žmogus, kuriam jūs rūpite, tačiau jis bijo žengti pirmą žingsnį.

Jautis

Ženklas, kurio tvirtumo pavydės net atkaklus ir užsispyręs Avinas. Būtent Jautis iš žvaigždžių gaus galimybę atskleisti savo potencialą jau kitą mėnesį. Gegužės mėnuo bus tinkamas naujų projektų pristatymui, kuriuos ilgai atidėliojote ir nedrįsote užbaigti. Išdrįskite! Žvaigždės yra jūsų pusėje. Taip pat šis mėnuo žada įdomią pažintį, kuri gali turėti įtakos jūsų gyvenimui. Būkite pasirengę rizikuoti.

Dvyniai

Labai tikėtina, kad Dvyniai susilauks naujos pažinties, kuri, kaip ir Jaučio, bus lemtinga. Tačiau jūsų atveju tai gali tapti ir naudinga, ir itin neigiama patirtimi, tad būkite atsargūs – tikrai ne visi žmonės nori jums nuoširdžiai padėti. Nepaisant to, gegužė jūsų nenuliūdins staigiomis neigiamomis naujienomis, bet vis dėlto verta pasirūpinti savo sveikata.

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].