Kurie zodiako ženklai ir kokių gausių pajamų sulauks rugpjūčio 7-13 d.?

Ar pastaruoju metu jus kankina finansiniai sunkumai? Nežinote, ar geriau pinigus pataupyti, ar išleisti trokštamam daiktui? Daugumą atsakymų ir problemų sprendimų rasite šiame rugpjūčio 7-13 d. horoskope.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Laikotarpio pradžioje būsite linkęs pervertinti savo jėgas. Tai gali lemti klaidas darbe ir versle bei pažadus, kurių nepajėgsite tesėti. Po to bus palanku leisti pinigus kelionėms, pasivaikščiojimams po miestą, mokslams, artimiesiems. Sulauksite dovanų, pinigų iš pažįstamų. Nepamirškite truputį pataupyti, pasirūpinti atsargomis.

Jautis

jautis, pinigų horoskopas

Daug išleisite. Bet tai smulkmena, nes greitai sulauksite papildomų pajamų. Geriausia jas išleisti gražiems daiktams, aprangai, papuošalams, saldainiams, atostogoms. Pajamos daugiausia priklausys nuo jūsų gebėjimo susitarti su žmonėmis. Pasistenkite tapti ekonomiškesnis. Taip pat galite tikėtis dovanos iš artimųjų.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

Jums bus svarbus komfortas, norėsis gerai atrodyti, todėl netaupykite sau. Pajamos šiuo metu ir priklausys nuo to, kaip gerai atrodysite, ir kaip patiksite žmonėms, todėl laikykite išlaidas išvaizdai būtina investicija. Pamažu jūsų turtas ims augti. Išleisite mažiau, sutaupysite daugiau, sukaupsite atsargų.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi

Bus įtemptas periodas. Sulauksite netikėtų ir nemalonių padarinių. Visur vyraus šurmulys ir kelią pastos daugybę biurokratinių kliūčių. Trūks pinigų arba negalėsite panaudoti jų taip, kaip norėsis. Situacija kiek pasitaisys laikotarpio pabaigoje, tačiau vis tiek didelės sėkmės verčiau nesitikėkite.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Pirmoje laikotarpio pusėje gausite dovanų arba sulauksite materialinės paramos. Galbūt net be jokios priežasties. Tačiau negalima laukti, kol pasiseks. Reikia imtis veiksmų. Nuo pirmadienio nepatartina imti paskolų, kištis į kitų žmonių reikalus, sutikti su pasiūlymais, kurių sąlygų visiškai nesuprantate.

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi

Pirmoje laikotarpio pusėje nerizikuokite kitų žmonių fondais ir neinvestuokite į kitų žmonių rizikingus projektus.  Jūsų ir partnerių požiūriai gali labai nesutapti. Antroji laikotarpio pusė praeis ramiai, jei per daug neatsipalaiduosite. Pasisaugokite baudų ir neįsipainiokite į piniginius reikalus, susijusius su kitais žmonėmis.

Svarstyklės

Gali kilti pagunda nesilaikyti finansinių sutarčių arba neatsargiai elgtis su kitų žmonių pinigais. Atsispirkite jai. Būtina rimtai pažvelgti į visus finansinius reikalus ir juos išspręsti. Nedarykite skubotų sprendimų, viską gerai pasverkite. Tada jau pačioje laikotarpio pabaigoje sulauksite naujų pajamų.

Skorpionas

Jei norite, kad kas nors jums padėtų finansiškai, pasirūpintų jūsų išlaidomis, susisiekite su šiais žmonėmis iki laikotarpio pabaigos. Jums seksis visur, kur reikia drąsos. Šiaip visi žmonės turėtų sutikti jums padėti, nebent jaučia jums antipatiją. Šiomis dienomis taip pat galite sulaukti pajamų iš investicijų.

Šaulys

vyrai

Pirmoje laikotarpio pusėje kovosite dėl savo pajamų. Gali būti labai sunku, bet kai pradėsite kovą, paaiškės, jog yra žmonių, kurie jus palaikys reikiamu momentu. Todėl niekas nėra beviltiška. Darbo dienomis bus sunku pasirašyti dokumentus ir gauti tikslią informaciją.

Ožiaragis

ožiaragis

Labai tikėtina, kad šiomis dienomis impulsyviai leisite pinigus, spontaniškai ką nors įsigysite, nesilaikysite susitarimų, rizikuosite. Tačiau galiausiai sėkmingai su tuo susitvarkysite, jei laiku suimsite save į rankas.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

Jums seksis su pinigais. Sumos sąskaitoje didės beveik savaime. Kartais net pamiršite, kiek iš tikrųjų pinigų turite savo kortelėje. Tiesiog nesugadinkite savo karmos. Jums bus sunku bendrauti su žmonėmis. Jei juos supykdysite, galite nubaidyti ir finansinę sėkmę.

Žuvys

Pirmoje laikotarpio pusėje nepervertinkite savo galimybių ir nesiimkite dalykų, kurie jums yra per sunkūs. Būkite taupus, o svarbiausia – nerizikuokite, net jei tuo metu jums atrodys, kad tai gera idėja. Per didelė savikliova ir optimizmas jus sužlugdys. Galimi nedideli konfliktai, o su jais ir nuostoliai, žala turtui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].