Kurie kinų Zodiako ženklai bus laimingi 2022 metais?

2022-ieji „Vandens Tigro“ metai prasideda vasario 1 dieną ir žada būti intensyvūs, turiningi ir su pastebimais pokyčiais. Daugelis kinų horoskopo Zodiako ženklų išgyvens labai dviprasmiškas situacijas visose gyvenimo srityse, tačiau jie turėtų būti drąsūs ir optimistiški, nes šios savybės yra raktas į sėkmę Tigro metais.

Tigras taip pat mėgsta tokias savybes kaip:

  • entuziazmas;
  • impulsyvumas;
  • agresyvumas;
  • noras nušluoti visas kliūtis savo kelyje.

1. Jautis

2022-aisiais Jaučiai iš Tigro gaus galimybę daugiau dirbti dėl savo ateities: tai ir galimas karjeros augimas, ir atlyginimo padidėjimas. Jei planuojate pradėti savo verslą, dabar pats tinkamiausias metas tokiai veiklai.

Nors Jaučiai visada rimtai žiūri į santykius, jie taip pat linkę slėpti savo jausmus. Laimei, 2022-ieji jiems bus geri metai. Nors metų pradžia didelių pokyčių meilės fronte neatneš, po gegužės viskas pasikeis, Jaučių laukia tikra emocijų ir malonių potyrių versmė.

2. Beždžionė

Nors Beždžionė nėra lengvas gyvūnas, 2022-aisiais ji pasirodys kaip vienas laimingiausių ženklų. Jai seksis su pinigais, tačiau ji taip pat turi išnaudoti visas Tigro jai suteiktas galimybes.

Beždžionėms metai bus daug žadantys. Pajamų antplūdis bus toks apčiuopiamas, kad Beždžionė pastebimai pagerins savo gyvenimą. Šis ženklas turėtų investuoti į žemę ar nekilnojamąjį turtą, tačiau Beždžionė gali nuspręsti ir nusipirkti automobilį.

3. Triušis

2022 m. Triušiai ras ramybę. Galima net sakyti, kad jie pasieks dzen būseną, kai nebereikės niekuo rūpintis. Tigras suteiks Triušiui įkvėpimo ir daug energijos, kad jis galėtų reklamuoti savo novatoriškus projektus ir būti pastebėtas viršininkų.

2022-ieji Triušiui yra stabilumo ir brandos metai. Šis gyvūnas laikysis atokiau nuo spontaniškų meilės santykių ir pirmenybę teiks rimtiems santykiams. Tačiau asmeniniame gyvenime vėlyvą pavasarį ir vasaros mėnesius Triušiui teks išlaikyti išbandymus. Tačiau jam tikrai pasiseks meilėje ir greičiausiai jis suras savo sielos draugą.

zodiako

4. Drakonas

Iš visų kinų Zodiako ženklų Drakonams bene labiausiai pasisekė. Visų pirma, jie įgis daug naudingų pažinčių, ryšių ir su tokiu palaikymu sustiprins savo poziciją. Visi jų siekiai ir pastangos duos gerų rezultatų, be to, jie uždirbs daugiau pinigų!

Pastarieji metai jiems nebuvo itin palankūs, tačiau 2022-ieji žada būti tiesiog grandioziški. Drakonui tik patariama vengti laiko švaistymo, kitaip jis praras viską, ką uždirbo ir įgijo.

5. Tigras

2022-ieji jiems bus permainų laikotarpis visose srityse. Tigrai galės sukaupti drąsą ir perimti savo ateities kontrolę. Jie pradės savarankišką verslą arba bus paaukštinti, nutrauks toksiškus santykius arba galiausiai sukurs šeimą.

Aišku viena: jie suras laimę ir nuties kelią į sėkmę. Be to, Tigras sumokės visas savo skolas, arba skolos bus grąžintos jam. Taip pat Tigrui būtų naudinga paaukoti pinigų labdarai. Anksčiau jo padarytos investicijos jam pradės nešti pelną 2022 m.

6. Gyvatė

2022-ieji Gyvatės atstovams bus netikėtumų laikotarpis. Šie žmonės bus kupini idėjų, atviri viskam, kas nauja, o metai jiems bus lemtingi, nes žada pažangą ir plėtrą, kuri pastaraisiais metais kiek sulėtėjo.

Gyvatės sugebės išlaikyti harmoniją santykiuose su savo išrinktuoju, o tai gali baigtis net vedybomis ir šeimos kūrimu. Šie žmonės turi būti protingi dėl verslo partnerystės galimybių, nes kai kurie pasiūlymai atneš jiems didžiulės naudos.

7. Gaidys

Gaidžiai maksimaliai išnaudos savo kūrybiškumą, vaizduotę ir energiją. 2022 metais jie turėtų aktyviai įgyvendinti įvairius svarbius projektus, prie kurių anksčiau nemažai dirbo. Tigro metais jiems niekas netrukdys, šie žmonės galės pasiekti viską, ką užsibrėžė. Tai bus sėkmės ir gerų naujienų laikotarpis bet kurioje srityje.

Visos svajonės išsipildys, šie žmonės taip pat gali tikėtis įsigyti nekilnojamojo turto ar persikelti į didesnį namą. Pirmasis 2022 metų pusmetis bus skirtas šeimai ir ypatingų ryšių su artimaisiais stiprinimui. Tačiau antroje metų pusėje šie žmonės gali susirasti naujų patikimų draugų.

zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].