Ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui nuo spalio 15 iki lapkričio 3 dienos?

Nuo spalio 15 dienos pažįstami žmonės pradės tolti iš mūsų aplinkos, susirašinėjimas sulėtės, dažniau padarysite neteisingą sprendimą, atsiras daugiau netikėtų aplinkybių, bus atšaukiami susitikimai ir kelionės.

Darbe susitikimai bus atšaukti, naujos idėjos nebus aptarinėjamos. Jei dabar įsidarbinsite naujoje vietoje, jau po 3–4 mėnesių galvosite apie darbo keitimą.

Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama įsigyti vadovėlių ir kursų, pirkti bilietų, užsisakyti viešbučio kambarius, susitikti su naujais žmonėmis, keliauti, kraustytis, pildyti dokumentus, prekiauti ir keistis.

spalio

Galite atkurti prarastus dokumentus, grąžinti skolas, grąžinti daiktus į parduotuvę, atnaujinti senus verslo planus ir ataskaitas bei išanalizuoti, ar nėra klaidų.

Šis laikotarpis yra labai sėkmingas dirbant archyvuose, renkant informaciją apie praeitį, tyrinėjant savo miesto, namų, šeimos istoriją ir ieškant senų pažįstamų kontaktų. Dažnai pats gyvenimas privers susidurti su žmonėmis, su kuriais nebendravote daugelį metų.

Galite pamatyti, kokius trūkumus paskatino jūsų neigiama dvasinė nuostata ir baimė. Jų analizavimas ir atsikratymas yra pagrindinis šio laikotarpio uždavinys.

AVINAS

avinas, augintiniai, dėkingumą

Tikimasi, kad Avinai bus tikrinami mokesčių inspekcijoje ir darbe. Jie patys turėtų patikrinti čekius ir kvitus, išsiaiškinti, kur ir už ką sumokėjo, ir rasti klaidų jų naudai.

JAUTIS

spalio

Jautis sulėtins verslo ir asmeninių santykių plėtrą. Gali tekti dalyvauti svarbiose derybose, pasirašyti sutartis.

DVYNIAI

augintiniai

Dvyniai turėtų išanalizuoti medicininę informaciją, kuria vadovaujantis laikosi dietos, gydosi ir renkasi sveikatingumo procedūras. Galbūt jie kažkuo klysta.

VĖŽYS

spalio

Vėžiai grįš prie apleisto hobio ar kūrybinio projekto. Vėžio ženklo tėvams bus sunku suprasti vaikus.

LIŪTAS

savybės, rugpjūčio, sėkmės, augintiniai, dėkingumą

Liūtams reikės susigrąžinti dokumentus, susijusius su šeimos istorija ar nekilnojamuoju turtu. Laikotarpis yra nepalankus judėjimui, nebent Liūtai neplanuoja kada nors grįžti.

MERGELĖ

rugpjūtis

Iš Mergelių rato dings pažįstami veidai. Bet jie sutiks žmogų, kurio seniai nematė. Laikotarpis yra nepalankus kelionėms, prekybai ir studijų pradžiai.

SVARSTYKLĖS

spalio

Svarstyklės turės problemų su pinigų pervedimais ir siuntiniais. Jie gali pasimesti, ateiti ne tuo adresu, grįžti pas siuntėją (nesvarbu, ar Svarstyklės juos siunčia, ar priima).

SKORPIONAS

skorpionas

Skorpionams bus sunku išsakyti mintis, kad jos būtų suprantamos. Tuo pačiu metu jų mintys bus gilesnės nei bet kada. Jie turėtų užrašyti savo mintis, kad galėtų jomis pasidalinti geresniu laiku.

ŠAULYS

augintiniai, spalio

Dabar Šauliai turi padaryti viską, ką nori išsaugoti gilioje paslaptyje. Tuo pačiu metu, jei Šaulys norės grįžti prie kai kurių senų įvykių, kurie jiems liko paslaptimi, analizės, jie galės išsiaiškinti, kas ten buvo.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams grupiniai projektai, kuriuose jie dalyvauja ar kuriuos organizuoja, sulėtės. Santykiai su draugais nustos vystytis. Gali sugrįžti susidomėjimas grupėmis ir bendruomenėmis, kurioms jie kadaise priklausė.

VANDENIS

Vandeniai lėtins kai kuriuos dalykus darbe. Svarbūs susitikimai nebus konstruktyvūs. Verslo susitikimų organizavimas užsitęs. Bet bus naudinga grįžti prie senų nerealizuotų verslo planų ir juos dar kartą aptarti.

ŽUVYS

spalio

Žuvims bus sunku gauti vizą, pasą ar nusipirkti bilietus kelionei į užsienį. Seni pažįstami, gyvenantys kitoje šalyje, primins apie save.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].