Turtas, finansinė sėkmė, laimėjimai darbe ir versle yra mūsų laimės pagrindas. Astrologai išanalizavo spalio mėnesio žvaigždžių padėtį ir nurodė, kuriems Zodiako ženklams pasiseks labiausiai.

REKLAMA

Visos pavojingiausios spalio mėnesio dienos bus mėnesio pabaigoje, todėl astrologams buvo daug lengviau nei įprastai išanalizuoti dabartinę situaciją. Jau spalio 3 dieną Merkurijus išeis iš savo retrogradinio judėjimo, o tai atvers finansines galimybes visiems be išimties Zodiako ženklams. Nepaisant to, ekspertai išskyrė keletą ženklų, kuriems pasiseks labiau nei kitiems.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams Merkurijus yra viena svarbiausių planetų. Tai bus labai geras mėnuo pakeisti savo gyvenimo kryptį. Dvyniai galės išbandyti savo jėgas kurdami kažką naujo. Astrologai pataria nebijoti pakeisti aplinką. Galite vykti į verslo keliones, bendrauti su užsienio kolegomis ir įgyti patirties. Tam nebūtinai reikia skaityti knygas ar lankyti kvalifikacijos kėlimo kursus. Užteks atidžiai klausytis išmintingesnių žmonių patarimų.

REKLAMA

Labai tikėtina, kad spalio mėnesį Dvyniai pirmaus visose srityse. Jie galės daugiau uždirbti ir išmintingiau bei efektyviau išleisti pinigus.

Mergelė

REKLAMA

Stiprus Merkurijus Mergelėms uždegs žalią šviesą saviugdai. Ši planeta labai pagerins šio ženklo atstovų atmintį, pagreitins svarbių sprendimų priėmimą ir leis jiems kūrybiškiau spręsti gerai pažįstamas užduotis. Spalio mėnuo Mergelėms bus išskirtinis ir finansiškai svarbiausias rudens mėnuo.

Greičiausiai Mergelės sugebės rasti būdą, kaip puikiai investuoti pinigus, kad ateityje jų neprarastų. Astrologai pastebi, kad spalio mėnesį šio ženklo atstovai galės drąsiai pirkti brangius pirkinius.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklėms šiek tiek padės Merkurijus, tačiau jų pagrindinis globėjas Venera taip pat bus gana stiprus. Paaiškėjo, kad Svarstyklės galės tapti produktyvesnės absoliučiai bet kurioje darbo srityje. Didesnės pajamos lauks tų, kurie nuolat sėdi prie vairo arba dirba fizinį darbą. Sportininkų, taip pat intelektualinės srities darbuotojų laukia dideli laimėjimai ir net rekordai.

REKLAMA

Daugelis Svarstyklių, dirbančių mados pramonėje, taip pat gaus finansinės naudos. Tai – modeliai, dizaineriai, stilistai ir pan. Kiekvienas, kuris užsiima grožio sritimi, įgaus galingą motyvacijos ir įkvėpimo užtaisą, kuris neišvengiamai padidins jų pajamas.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiams Venera ir Merkurijus nebus geriausi pagalbininkai, tačiau šių dviejų planetų įtaka yra labai reikšminga. Štai kodėl astrologai šiuos žmones įtraukė ir į finansiškai laimingų žmonių sąrašą. Ožiaragio ženklo atstovai galės pasiekti naują produktyvumo lygį. Šis mėnuo bus stebėtinai palankus naujoms idėjoms ir iniciatyvoms.

Ožiaragiai taip pat galės išbandyti savo jėgas naujoje srityje. Žvaigždės pagerins jų intuiciją, todėl svarbių sprendimų priėmimo laikas drastiškai sutrumpės. Tai bus puikus metas keisti savo gyvenimo kryptį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].