Kaip Zodiako ženklai turėtų pasiruošti rudens lygiadieniui, kuris bus rugsėjo 22 d.

Rudens lygiadienis yra astrologinio rudens pradžia. Astrologų patarimai padės pasiruošti šiai reikšmingai dienai ir kuo sėkmingiau pereiti į naują etapą.

Rudens lygiadienis bus rugsėjo 22 d. Tai labai svarbus įvykis visam astrologiniam pasauliui: Saulė pereis į Svarstyklių ženklą, o tai reiškia judėjimą žiemos link. Svarstyklės yra atsakingos už harmoniją, pastovumą, ištikimybę principams ir santūrumą. Lygiadienio dieną šis žvaigždynas paveiks ne tik žmones, bet ir gamtos jėgas, kurios pradės migti žiemos miegu. Ši energetiškai stipri diena puikiai tinka gyvenimui stabilizuoti, užsiimti saviugda ir ateities rezervui kurti. Todėl nedvejodamas pasinaudokite patarimais, skirtais būtent jūsų Zodiako ženklui.

Avinas

rudenį

Pajausite galingą energijos ir motyvacijos pliūpsnį. Nukreipkite jį į karjeros ir finansų sritis. Rudens lygiadienio energija atneš pergales visose srityse. Svarbu stabilizuoti skirtingus procesus ir pasiekti dvasinę harmoniją. Tai yra raktas į pinigus, kurie jums ims kristi tarsi iš dangaus. Ruduo bus palankus laikotarpis pinigams investuoti, dideliems pirkimams atlikti ir nestandartinėms idėjoms įgyvendinti.

Jautis

Atsidursite kryžkelėje. Rugsėjo 22 d. jums kils opus klausimas: ar verta toliau eikvoti savo išteklius tam, kas nebeteikia pasitenkinimo? Viską pasverkite ir gerai apgalvokite prieš priimdamas lemtingą sprendimą. Nebijokite pokyčių. Gali būti, kad raktas į laimę slypi senų modelių ir energijos pančių atsikratyme.

Dvyniai

Nuo rugsėjo 22 d. viskas gali klostytis ne taip, kaip planuota. Patariama išlaikyti ramybę ir netrukdyti įvykių eigai. Energijos bus daug, bet ji netrukdys išlaikyti vidinę pusiausvyrą. Kelis mėnesius sugebėsite pritraukti materialinę gerovę ir sėkmę į gyvenimą, jei laikysitės taisyklės kiekvieną dieną pasitikti pozityviai.

Vėžys

Rudens lygiadienio diena pritrauks įvykius, kuriuos jau seniai aplenkėte. Labai greitai jums teks pasirinkti tarp savo asmeninių reikalų ir santykių su tam tikrais žmonėmis palaikymo. Kad nepadarytumėte klaidos, patariama suvokti savo jausmus ir norus bei nubrėžti asmenines ribas.

Liūtas

Artimiausiu metu jums teks persvarstyti savo galimybių ribas. Rudens lygiadienio metu ir po jo jus gali apimti emocijos, kurios privers svyruoti iš vienos pusės į kitą, nuo vieno sprendimo prie kito. Svarbu rasti pusiausvyrą, kad atsilaikytumėte, išlygintumėte energijos lygį ir išsikeltumėte konkrečius tikslus rudeniui.

Mergelė

Astrologiniai rugsėjo įvykiai teigiamai paveiks jūsų gyvenimą. Jausitės kupinas energijos. Prisiminkite, kad pirmasis žingsnis visada yra sunkus, todėl meskite sau iššūkį ir eikite šturmuoti tvirtovės. Jei liksite silpnoje pozicijoje, kyla pavojus pradėti šokti pagal kito žmogaus dūdelę.

Svarstyklės

Rudens lygiadienis atneš malonių mažų pokyčių, kurie vėliau gali sukelti didelių permainų. Dabar būtina nutraukti įsisenėjusį įvykių ciklą ir pereiti į naują vystymosi etapą. Sustokite, pagalvokite ir sąmoningai sunaikinkite tai, ko taip ilgai negalėjote paleisti. Atvertęs naują gyvenimo lapą, padarysite tikrą šuolį į ateitį.

Skorpionas

Pajausite galingą impulsą kurti geresnį gyvenimą. Rugsėjo 22 d. įgysite motyvacijos savo tikslams pasiekti. Žvaigždės pataria nusipiešti 2020 m. rudens norų žemėlapį ir pradėti juos įgyvendinti. Rudens lygiadienis atneš stiprų energijos antplūdį, kurį reikės nukreipti tam, kad įgyvendintumėte ilgalaikį troškimą.

Šaulys

Rudens lygiadienis nuteiks jus apmąstymams. Kurį laiką būsite harmonijos būsenoje. Nepriešgyniaukite likimui, geriau pasidžiaukite rezultatais, kuriuos pasiekėte nuo pavasario lygiadienio. Taip pat pažvelkite į savo vidų ir pažinkite tamsiąsias sielos puses.

Ožiaragis

Nuo rugsėjo 22 d. iki lapkričio vidurio bus pertvarkos laikotarpis. Šis procesas bus paprastas ir lengvas, bet ne visiems, todėl svarbu nugalėti save ir atlikti karminį išbandymą, kad išvalytumėte kūną ir protą nuo pertekliaus. Svarbu nustatyti aiškius ateinančių mėnesių tikslus ir tvirtai žengti jų link.

Vandenis

Lygiadienis jums gali būti sudėtingas. Pasiruoškite šiam išbandymui ir, kol yra laiko sustoti, giliai įkvėpkite bei iškvėpkite, nukreipkite dėmesį į save, atsiribokite nuo naujienų srauto ir medituokite. Atokvėpis padės surikiuoti mintis, išsikelti tikslus ir sukaupti reikiamą energijos kiekį jiems įgyvendinti.

Žuvys

Nors bus staigių energijos pokyčių, jūs neprarasite blaivaus proto. Rugsėjo 22 d. būsite nusiteikęs laimėti, tačiau kažkas gali nutikti ne taip. Pagrindinis jūsų uždavinys yra nepasiduoti panikai, nevilčiai ir apatijai. Pradėti verta dabar. Kuo greičiau susitelksite, tuo greičiau įgysite naujų jėgų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].