Kaip kiekvienas Zodiako ženklas užbaigs 2020 metus?

Šie metai buvo itin sunkūs, todėl visi norėtų sužinoti, kaip jie baigsis. Astrologai mielai atsakys į šį klausimą. Tad kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia 2020 m. gale?

Avinas

rudenį

Susitvarkysite asmeninį gyvenimą, jei ieškosite. Būsite kupinas energijos, viskas seksis, o sveikata, nepaisant sunkios padėties, jūsų neapvils.

Jautis

Maksimalų dėmesį skirkite karjerai ir finansams. Jums atrodys, kad situacija atsidūrė aklavietėje ir jėgos senka, tačiau vis tiek teks priimti svarbų sprendimą dėl didelių finansinių investicijų.

Dvyniai

pelėda

Iki metų pabaigos nenumatoma didelių sukrėtimų. Viskas vyks tuo pačiu lėtu ritmu. Kai kuriuos ženklo atstovus gruodžio pabaigoje gali nustebinti romantiškas nuotykis.

Vėžys

Gausite netikėtų finansinių premijų – laimėsite loterijoje arba gausite neįprastą prizą. Tačiau būkite atsargus, nes galite persidirbti ar patirti traumą.

Liūtas

Metų pabaigoje stačia galva pasinersite į socialinį gyvenimą, pamiršite karjerą ir asmeninį gyvenimą. Tačiau svarbiausia bus nepraleisti karjeros galimybių, kurios horizonte pasirodys lapkričio mėnesį.

Mergelė

agresyviausi

Metų pabaigoje susidursite su finansiniais sunkumais, susijusiais su pavėluotu darbo užmokesčio mokėjimu ar skolos negrąžinimu. Bet viską atpirks aistringas romanas.

Svarstyklės

Lapkritį-gruodį jums seksis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Verta skirti laiko ir užbaigti seniai pradėtus projektus.

Skorpionas

agresyviausi

Sutelkite dėmesį į finansinius reikalus. Bus visos galimybės metus užbaigti su maksimaliu pelnu, jei dabar tinkamai investuosite.

Šaulys

Jei ieškosite, metus užbaigsite nebe vienas. Nors rudens pradžioje buvote kupinas energijos, iki gruodžio mėnesio stresas ir darbinė įtampa gali jus išsekinti.

Ožiaragis

Metų pabaigoje pasinersite į darbą. Gruodis bus vaisingas karjeros augimo ar mokymų prasme, tačiau asmeninio gyvenimo pagerėjimo galima tikėtis tik pavasarį.

Vandenis

Pelėdos, agresyviausi

Visi metai buvo kupini įvykių, todėl iki gruodžio būsite emociškai pavargęs. Žiemos pradžioje pasirūpinkite savo sveikata ir atsigaukite.

Žuvys

Metus baigsite pavargęs, bet patenkintas materialia gyvenimo puse. Jūs gerai dirbote, todėl galite leisti sau atsipalaiduoti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].