Horoskopas rugpjūčiui: kas mūsų laukia mėnesį, kurį valdys Liūto ženklas?

Rugpjūtį galima vadinti Liūto mėnesiu, nes didžioji dalis jo dienų atitenka būtent šiam zodiako ženklui. Ar tai reiškia, kad paskutinis vasaros mėnuo bus sėkmingiausias po Liūto ženklu gimusiems žmonėms? Nebūtinai. Perskaitykite prognozę ir išsiaiškinkite, koks šis mėnuo bus jums!

Avinas

Siekite to, ko trokštate, arba nieko nedarykite. Pasirinkimas jūsų rankose. Tačiau jei įveiksite iškilusius sunkumus, sučiupsite sėkmę už uodegos ir jau ilgą laiką nepaleisite. Vis dėlto mėnesio viduryje galite pajausti energijos sumažėjimą. Todėl stenkitės nuolat papildyti jos atsargas. Tam tinka ir vitaminai. Taip pat mažiau dėmesio kreipkite į nereikšmingas detales. Tada patirsite daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Jautis

Šį mėnesį jausitės laimingas, vertas to, ką turite, ir patenkintas gyvenimu. Tik išlikite kantrus. Rugpjūtis bus puikus santykiams vystyti, saviraiškai išlaisvinti ir įgūdžiams lavinti. Mėnesio pradžioje pasistenkite nebūti labai jautrus, suvaldykite pasipiktinimą ir emocijas apskritai. Bus naudinga kuo daugiau laiko praleisti su draugais ir šeima. Susisiekite su seniai matytomis giminėmis. Atnaujintas ryšys gali atverti naujų galimybių.

Dvyniai

Rugpjūtį patirsite meilės džiaugsmus. Jei pastaruoju metu nekaip sutariate su mylimuoju, pasistenkite įžvelgti ir šviesiąją dalykų pusę. Svarbu suprasti, kad net ir nesutarimai yra santykių dalis. Tiesa, dėl per didelio pasinėrimo į meilės romaną galite susidurti su finansinėmis bėdomis. Kai tik pastebėsite, kad pinigai tarsi slysta jums iš rankų, iš karto susiimkite. Jei laiku užgniaušite galimas problemas, meilės romanas bus kupinas teigiamų emocijų ir šilumos.

Vėžys

Sutelkite dėmesį į savo sveikatą ir saugumą. Jei turite vaikų, daugiau laiko praleiskite su šeima, nes būtent tai padės atsipalaiduoti ir sumažinti kenksmingą stresą. Pasistenkite nebūti per daug emocingas. Priešingu atveju bus lengva priimti netinkamus sprendimus ir padaryti blogą įspūdį kitiems. Jei suvaldysite emocijas, padarysite didžiulį proveržį savo gyvenime.

Liūtas

Rugpjūtis jums bus nuostabus metas! Sugebėsite nuveikti daug dalykų vienu metu ir nenuilsdamas judėsite į priekį. Aplinkiniai supras, kad net jei iš išorės atrodote griežtas, jūsų viduje slypi kūdikio švelnumas. Įrodysite jiems, kad gebate užjausti ir nuoširdžiai norite padėti. Jums pasiseks karjeroje, o priešpaskutinę rugpjūčio savaitę nutiks fantastiškas įvykis!

Mergelė

Šį mėnesį jus kankins vidiniai konfliktai. Supraskite, kad ne viskas privalo būti tobula. Iki rugpjūčio pabaigos pagaliau įsisąmoninsite, kad jūsų pomėgiai nebūtinai turi patikti kitiems. Nelabai seksis sutaupyti pinigų. Dėl to rudenį pasitiksite su rūpesčiais. Tačiau taip pat sulauksite pasiūlymo iš žavingo žmogaus. Jis gali būti lemtingas, todėl gerai viską apsvarstykite ir tik tada priimkite sprendimą.

Svarstyklės

Pagaliau susigaudysite savo jausmuose. Dėl to suvoksite, kas negerai su žlugusiais arba esamais santykiais ir galėsite juos pataisyti, jei tik norėsite. Įsiklausykite į mylimąjį ir puoselėkite sveikus santykius. Tačiau nesusitelkite vien į romantiką. Skirkite dėmesio ir draugams, kitiems šeimos nariams. Antraip kils daugybė nereikalingų konfliktų.

Skorpionas

Rugpjūtį atgimsite iš naujo. Atėjo metas jums sužibėti. Jūsų pastangos pakeisti save pagaliau atsipirks. Pastebėsite, kad patiriate vis daugiau laimingų akimirkų, jausitės kupinas energijos, jums seksis meilėje. Atskleisite talentus, apie kuriuos pats nieko nenutuokėte. Nekreipkite dėmesio į kitų nuomonę ir pasirinkite kelią, kuris artimiausias jūsų širdžiai.

Šaulys

Neatmetama tikimybė, kad sulauksite bėdų. Tačiau ne dėl savo veiksmų. Tokia bus planetų įtaka. Jei vis dėlto pastebėsite, kad pro pirštus praleidžiate smulkmenas ir darote nemažai klaidų, taip yra tikriausiai dėl to, kad per daug tikitės iš gyvenimo. Sulauksite sėkmės darbe. Nustebinsite kolegas savo sugebėjimais. Nepamirškite skirti laiko sau. Juk nesate robotas ir neturite neišsenkančio energijos šaltinio.

Ožiaragis

Jei nesutvarkysite problemų meilės srityje, ilgam pritrauksite negandas į savo gyvenimą. Geriausias sprendimas yra tas, kuris pirmas šauna į galvą. Jei mąstysite per ilgai, prisišauksite dar daugiau bėdų. Mėnuo puikiai tinka pradėti savo verslą, ypač jei turite tinkamą partnerį. Nebėkite nuo sunkumų ir iššūkių. Jūs turite pakankamai išmonės ir jėgų juos įveikti.

Vandenis

Visą savo dėmesį nukreipkite į meilės sritį. Stebėkite tai, ką sakote, ir tai, kaip elgiatės. Jei tinkamai nesirūpinsite mylimuoju, nepakeisite jo nuomonės net po tūkstančio bandymų. Malonios staigmenos padės sutvirtinti abipusį ryšį. Priklausomai nuo to, ar jūsų žodžiai kitiems teikia džiaugsmą, ar skaudina, toks bus ir jūsų gyvenimas – laimingas arba niūrus. Darykite tai, kas, jūsų manymu, teisinga, tačiau jokiu būdu nekenkite kitiems.

Žuvys

Šį mėnesį teks bendrauti su daugybe žmonių. Susitikimai ir konferencijos keis vieni kitus. Bet tai teiks malonų jaudulį ir neišmatuojamą džiaugsmą. Sulauksite ir nemažai kvietimų į pasimatymus. Jie bus netikėti, bet labai malonūs. Rugpjūtį kuo mažiau taupykite. Jūs galite sau tai leisti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].