Gegužės mėnesio Mėnulio kalendorius plaukų dažymui

Plaukų dažymas iš paprastos procedūros gali būti lengvai paverstas ceremonija, kuri pritraukia sėkmę ir klestėjimą, išlaikant natūralų plaukų stiprumą. Gegužės mėnesio Mėnulio kalendorius padės išsirinkti geriausią laiką plaukų procedūroms.

Išsirinkti plaukų spalvą nėra lengva, todėl ekspertai rekomenduoja sutelkti dėmesį į savo Zodiako ženklą. Be to, plaukams svarbi priežiūra ir švelnūs pigmentai, kurie nesugadins jo struktūros ir ilgai džiugins sodria spalva. Mėnulio kalendoriuje yra vertingų patarimų kiekvienam, o astrologai padės pasirinkti tinkamiausią laiką apsilankymui grožio salone.

Gegužės 1, 2 d.: augantis Mėnulis pirmąsias gegužės dienas praleis Jaučio žvaigždyne. Abi dienos tinkamos plaukų dažymui, vadinasi, galite drąsiai registruotis pas patikimą meistrą. Dažymas šviesiais atspalviais suteiks optimizmo ir padės pritraukti finansinę gerovę.

Gegužės 3, 4 d.: Mėnulis pereina į Dvynių žvaigždyną. Gegužės 4 d. bus pozityvi diena plaukų dažymui. Šią dieną plaukų spalvos keitimas padės apsisaugoti nuo nepageidaujamo dėmesio, todėl astrologai rekomenduoja rinktis tamsius atspalvius. Jei dažysite plaukus gegužės 3 dieną, patirsite dažnus nuotaikos svyravimus.

Gegužės 5, 6, 7 d.: Mėnulis bus Vėžio žvaigždyne – tai metas, kai plaukų dažymas gali labai greitai sugadintas. Šiuo laikotarpiu geriau naudokite šampūnus su atspalviais, kad atnaujintumėte savo spalvą, taip pat atlikite priežiūros procedūras, kad sustiprintumėte savo plaukus.

Gegužės 8, 9 d.: Mėnulis Liūte suteikia stiprią energiją, kurią reikia panaudoti protingai. Šiuo metu plaukus geriau dažyti natūraliais atspalviais, kad neišgąsdintumėte sėkmės ir nepatektumėte į destruktyvių emocijų galią.

Gegužės 10, 11 d.: Mėnulis toliau kyla. Jo sąjunga su Mergelės žvaigždynu suteikia 2 palankias dienas, kai galite saugiai dažyti plaukus pasirinktu atspalviu. Šiuo metu geriausia naudoti natūralius dažus ir pasitikėti meistru, kad rezultatas jus džiugintų, o plaukai išlaikytų natūralų tvirtumą ir blizgesį.

mėnulio

Gegužės 12, 13, 14 d.: Mėnulis Svarstyklėse – metas, kai plaukų dažymas gali sukelti nedidelių rūpesčių, tačiau tai negalioja visam laikotarpiui. Bijoti verta tik gegužės 13 d., kai energija bus nestabili. Gegužės 12 ir 14 dienomis nauja plaukų spalva suteiks pasitikėjimo aktyviai dirbti dėl savo gerovės.

Gegužės 15, 16 d.: Mėnulio kilimas baigiasi pilnatimi gegužės 16 d. Mėnulis bus Skorpiono ženkle, bet šis laikas netinkamas įvaizdžio pokyčiams. Astrologai rekomenduoja plaukus prižiūrėti namuose ir stiprinti juos žolelių nuoviru.

Gegužės 17, 18 d.: Šiomis dienomis Mėnulis bus Šaulio žvaigždyne. Šis laikotarpis bus neutralus, todėl plaukų dažymas nėra draudžiamas. Astrologai rekomenduoja rinktis patikrintus meistrus, kad nenusiviltumėte rezultatu ir nenudegintumėte plaukų agresyviais dažais.

Gegužės 19, 20 d.: Ožiaragio ženkle mažėjančio Mėnulio įtakoje plaukų dažymas bus nepageidautinas. Astrologai rekomenduoja pasirūpinti savo savijauta, kad išvengtumėte nuotaikų kaitos.

Gegužės 21, 22 d.: Mėnulio energija bus Vandenyje – metas, kai negalima priimti skubotų sprendimų. Plaukų dažymas atneš sėkmę ir padės įgyti pasitikėjimo, jei tai darysite gegužės 21 d. Jei dažysite garbanas gegužės 22 d. – sulauksite problemų su artimaisiais.

Gegužės 23, 24 d.: Mažėjantis Mėnulis Žuvų žvaigždyne neduos teigiamos energijos, todėl šiais laikais plaukų dažymas yra nepageidautinas. Kelionę pas stilistą gali pakeisti rūpestingos procedūros, kurios išsaugos grožį ir patrauklumą ilgus metus.

Gegužės 25, 26 d.: Mėnulis Avine nėra pats geriausias dalykas. Tokiu metu dažyti plaukus pavojinga, nes galite pritraukti nereikalingo pavydžių žmonių ir piktadarių dėmesį.

Gegužės 27, 28, 29 d.: mažėjantis Mėnulis pereina į Jaučio žvaigždyną. Šis laikas tinkamas ataugusiems plaukams dažyti. Astrologai rekomenduoja kreiptis į profesionalus, kad gautumėte aukštos kokybės dažymą.

Gegužės 30, 31 d.: Pirmadienį ir antradienį Mėnulis bus Dvynių žvaigždyne. Astrologai rekomenduoja dažyti plaukus paskutinę pavasario dieną, kad pritrauktumėte sėkmę visai vasarai. Gegužės 30 dieną geriau nedažyti plaukų.

Paskutines pavasario dienas Mėnulis praleis Dvyniuose. Gegužės 30-osios jaunatis – biolauko stiprinimo metas, todėl kirptis nereikėtų. Galite nusikirpti plaukus gegužės 31 d., kai pradeda kilti Mėnulis, kad pritrauktumėte teigiamus pokyčius į gyvenimą ir nudžiugintumėte save.

mėnulio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].