Gegužę išsipildys šių Zodiako ženklų svajonės! Kam pasiseks?

Gegužę išsipildys net pusės Zodiako ženklų svajonės: Avino, Jaučio, Vėžio, Liūto, Mergelės ir Žuvų. Tiesa, išsipildys ne kiekviena svajonė, o tik ta, kurią globoja šį mėnesį veikiančios planetos.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Išpildysite keletą ilgalaikių svajonių, susijusių su integracija į kokią nors sistemą (įstojimas į universitetą, įsidarbinimas solidžioje įmonėje, biurokratinio klausimo išsprendimas), su nekilnojamuoju turtu, žeme ir statybomis. Iki gegužės 14 dienos išsipildys svajonės, susijusios su socialinio statuso pagerėjimu, užimtumu prestižinėje vietoje, paaukštinimu darbe, kelione į užsienį, teisiniu klausimu, dideliu ir vertingu įsigijimu.

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Jums išsipildys dvasinio pobūdžio svajonės, pvz., aplankyti tam tikrą šventyklą, aplankyti galios vietas, ir svajonės, susijusios su labai ilgomis kelionėmis. Nuo gegužės 14 d. turėsite unikalią galimybę įgyvendinti svajonę, susijusią su socialiniu augimu, kelione į užsienį, studijomis universitete, teisiniu klausimu, dideliu ir vertingu įsigijimu, karjera, verslo plėtra ir tarptautinių santykių plėtra.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Bus įgyvendinti daugybė norų. Gegužės 1–3 dienomis išsipildys noras susipažinti su naujais žmonėmis, kur nors nuvykti, pamatyti ir sužinoti ką nors nauja, užsiregistruoti į kursus, gauti bilietus, nusipirkti abonementą, sėkmingai derėtis dėl kokio nors dalyko. Tačiau nepamirškite, kad visa tai, kas išdėstyta aukščiau, galiausiai bus daug kukliau, nei pasirodys iš pradžių.

Gegužės 1–8 dienomis išsipildys svajonė, susijusi su pinigais, gražiu daiktu ar atostogomis. Bet ir čia reikia būti atsargiam: gegužės 8 dieną daikto vertė gali būti perdėta, o nauda mažesnė, nei tikėtasi. Gegužės 1–20 dienomis išsipildys svajonė, susijusi su ryškiu, pastebimu įvykiu, didele švente, apdovanojimu ir savęs įgyvendinimu. Moterys, svajojančios apie vestuves, gali susitikti su būsimu vyru. O visą mėnesį gali išsipildyti svajonės apie laisvę, nepriklausomybę, gyvenimo atnaujinimą, naujos profesijos įgijimą.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Kaip ir Vėžys, įgyvendinsite daugybę norų. Nuo gegužės 4 dienos pradės pildytis svajonės, susijusios su kelionėmis, švietimu, knygomis, bilietais, abonementais, susitikimais su naujais žmonėmis. Nuo gegužės 9 dienos realios taps svajonės apie pinigus, gražius daiktus, namų tobulinimą, patogų poilsį ir meilę. Nuo gegužės 21 dienos pradės pildytis svarbiausios, brangiausios svajonės, kurias tvirtai siejate su savimi – svajonės apie statusą ir vertingus dalykus, kūrybinę sėkmę, galimybes sužibėti, karjerą, laimėjimą konkursuose.

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Išpildysite svajones, susijusias su darbu, sportu, remontu, įrankių, mechanizmų, mašinų įsigijimu. Moterys, svajojančios apie meilę, gali susitikti su savo svajonių vyru. Gegužės 12 dieną staiga išsipildys svajonė, kuri gali būti siejama su staigiu aplinkybių pasikeitimu, dėl kurio anksčiau ji buvo nepasiekiama. O gegužės 31 dieną su norų išsipildymu bus susijusios keistos ir paslaptingos aplinkybės.

Žuvys

gruodžio

Išpildysite svajonę, susijusią su dideliu kolektyvu, dalyvavimu pasauliniame šou, masiniuose renginiuose. Gali išsipildyti ir svajonė apie didelius pinigus. Bus galimybė įgyvendinti svajones apie gilų tam tikros gyvenimo srities virsmą. Geriausios dienos svajonėms įgyvendinti bus gegužės 2, 6 ir 17 d. Įvykiai šiomis dienomis bus intensyvūs. Pats srautas jus neš teisinga linkme, svarbiausia nesipriešinti. Svajonės išsipildymo pradžia gali būti nedidelis įvykis ar koks nors sutiktas žmogus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].