Perspėjame dėl neišpasakyto meilumo!

REKLAMA

Prieš kurį laiką viena pora savo sode išvydo mielą reginį: benamis kačiukas švelniai glaudėsi prie jų šeimos šuns.

Kalytė Bailey buvo dvejų su puse metų amžiaus, kai 2007 metais šeimininkai ją išgelbėjo. Tuo metu ši miela kalytė buvo naudojama veisimui. Ji pagimdė daugybę vadų, kol buvo atskirta nuo šuniukų ir palikta likimo valiai. Ir galima pasakyti tik tiek, kad kalytė vis tiek savo širdutėje turėjo nepaprastai daug meilės. O sulaukus 17 metų jai buvo leista pirmą kartą tapti mažo kačiuko mama.

REKLAMA

Netrukus po to, kai persikėlė į naujus namus, Bailey šeima sužinojo, kad netoli namo esančiame griovyje gyvena benamis kačiukas. Nuo to laiko namų šeimininkai įprastai jam palikdavo maisto ir vandens, tačiau gyvūno taip ir nepastebėjo.

Savo ruožtu Bailey taip pat saugojo savo teritoriją, kurią stebėjo šeimininkai. Vieną dieną jie pažvelgė pro langą ir tapo meilios scenos liudininkais: benamis kačiukas ilsėjosi prie šilto Bailey kūno.

REKLAMA

„Bailey dar niekada nebuvo susidraugavusi su laukiniu gyvūnu. Jos elgesys atskleidė, kokia ji iš tiesų yra meili. Ji visada buvo itin švelni“, – sakė Arthur leidiniui „The Dodo“.

Atsižvelgdamas į šią situaciją, jis nusprendė pasiūlyti mažam kačiukui namus visam likusiam gyvenimui: „Kačiukas dabar gyvena su mumis. Jis visur sekioja paskui Bailey, kad ir kur ji eitų. Jam patinka bendrauti su visais, o ypač su Bailey“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].