Kokia yra raudono trikampio reikšmė? Logikos uždavinys

Šiandien mūsų redaktoriai paruošė jums įdomų galvosūkį. Tačiau būkite atsargūs. Matote, ši sudėtinga matematikos problema privers jus naudotis ne tik savo logika, bet ir intelektu. Taigi, siūlome pažvelgti į aukščiau esantį paveikslėlį ir atsakyti, kokia yra raudono trikampio reikšmė. Savo atsakymą galite pasitikrinti straipsnio pabaigoje.

REKLAMA

Sudėtingas matematikos uždavinys

Ne paslaptis, kad kiekvieno galvosūkio sprendimas turi teigiamą poveikį mūsų smegenims. Juk kiekvienas galvosūkis treniruoja protą taip pat, kaip svarmenys treniruoja raumenis. Taip pat verta paminėti tai, kad tokia veikla labai svarbi kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, patobulintų įgūdžių dėka greičiau priimate sprendimus, pasirenkate praktiškesnius variantus ir netgi gebate daugiau dėmesio skirti smulkmenoms.

Bet grįžkime prie mūsų galvosūkio. Šiandienos sudėtingas matematikos uždavinys iš tikrųjų yra gana paprastas. Nepaisant to, norint išsiaiškinti, kam lygus raudonas trikampis, reikia šiek tiek pasistengti. Jau žinote atsakymą? Tada greitai patikrinkite save.

Taigi, pirmiausia pažvelkime į pirmąjį pavyzdį, į mėlynus apskritimus. Kaip matyti iš uždavinio, jų suma lygi 10. Nesunku atspėti, kad šių geometrinių figūrų vertę galime rasti dalybos pagalba. Taigi, jei dviejų apskritimų suma yra 10, tai atitinkamai 10 ÷ 2 = 5. Paprastais žodžiais tariant, mėlynas apskritimas yra lygus 5.

REKLAMA

Viskas nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio

Ši užduotis atrodo neįtikėtinai sudėtinga, ar ne? Antroje užduotyje jau reikia rasti žalio kvadrato vertę. Pagalvokime apie problemą kaip 5 * x + x = 12, kur 5 yra mėlynas apskritimas, o “x” yra žalias kvadratas. Kaip jau matote, kad rezultatas būtų lygus 12, mes neturime daug „x“ reikšmės variantų. Vienintelis skaičius, kuris čia gali tikti, yra skaičius 2. 5 * 2 + 2 = 12. Žalio kvadrato reikšmė yra 2.

Paskutinį uždavinį taip pat išspręsime skaičių ir raidžių pagalba, kad supaprastintumėme užduotį. Verta paminėti, kad „y“ reiškia trūkstamą raudoną trikampį.

5 * 2 – y * 5 = 5

Iš to matome, kad mūsų uždavinys turi tokią formą: 10 – y * 5 = 5. Norėdami gauti 5 šiuo atveju, turite iš 10 atimti ne daugiau kaip 5, tiesa? Tada galime teigti, kad „y“ yra lygus 1. Tada, žinoma, galime išspręsti uždavinį: 5 * 2 – 1 * 5 = 5.

REKLAMA

Ką gavome? Mėlynas apskritimas yra 5, žalias kvadratas yra 2, o raudonas trikampis yra 1. Prisipažinkite, ar pavyko pačiam surasti visus skaičius? Nepamirškite komentaruose pasidalinti savo rezultatu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].