Turėti augintinį yra didelė atsakomybė, todėl nereikėtų į tai žiūrėti lengvabūdiškai.

REKLAMA

Gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo mūsų.

Todėl daugeliui būna skaudu, kai išgirsta apie žmones, kurie palieka savo augintinius ir daro tai pačiais šiurpiausiais būdais.

Jonathan Romero turėjo galimybę tapti tokio incidento liudininku, kai vieną vakarą važiavo namo iš darbo. Apie tai detaliau aprašė „British Mirror“.

Sunkvežimio vairuotojas, sustojęs atvirame kelyje, negailestingai išmetė savo krovinį, o tai paskatino gyvūnų mylėtoją Jonathan Romero nedelsiant imtis veiksmų.

REKLAMA

Žemėje gyvena milijardai žmonių ir nesuskaičiuojama daugybė gyvūnų.

Nors daugelis žmonių niekada neturėjo šuns, tai nereiškia, kad nemyli keturkojų draugų.

Net jei kas nors ir turi augintinį, gali būti, kad ne kiekvienas gali jį tinkamai prižiūrėti ir mylėti.

Kartkartėmis tenka išgirsti, kad gyvūnai skriaudžiami, nes jų šeimininkams jie tiesiog atsibodo.

REKLAMA

Daugeliui žmonių skauda širdį, kai mato, kaip žmonės gali palikti tuos, kurie turėtų būti geriausi mūsų draugai.

Prieš kurį laiką būtent tai patyrė nekalta kalytė.

REKLAMA

Jonathan Romero važiavo automobiliu naktį, baigęs darbą, ir staiga pamatė sunkvežimio vairuotoją, darantį siaubingą veiksmą…

Tai buvo vidurnaktis, ir vairuotojas manė, kad niekas jo nepastebės. Jis atidarė duris ir išmetė vargšą gyvūnėlį.

REKLAMA
@qualekk

There are shitty people out there. I refuse to be one of them. #dog #dogrescue #animal #animals #truck #puppy #love #doglover #animalrescue #feelgood #wholesome

REKLAMA

♬ original sound – Qualekk

Jonathan su siaubu stebėjo visa tai ir nedelsdamas sulėtino greitį, kad galėtų padėti šuniui.

REKLAMA

Jis įtikino kalytę, kad ji gali su juo jaustis saugi

Suprantama, kad kalytė buvo labai stipriai sukrėsta šio įvykio, todėl Jonathan žinojo, kad turi veikti greitai ir ryžtingai.

REKLAMA

Vyras išlipo  ir leido sukrėstam augintiniui įšokti į jo automobilį.

Vyras iš visų jėgų stengėsi nuraminti paliktą kalytę, kuri automobilyje ėmė iš baimės drebėti.

REKLAMA
@qualekk

Reply to @magnoliasinc #wholesome #feelgood #animalrescue #doglover #love #puppy #animals #animal #dogrescue #dog #dad #dadsoftiktok #baby #babies

REKLAMA

♬ original sound – Qualekk

Atrodė, kad jo šilti žodžiai lėtai, bet tvirtai palietė jos širdį, kuri netrukus ėmė laižyti Jonathan veidą.

REKLAMA

Pagaliau kalytė pasijuto saugi.

Priėmė į naują šeimą

REKLAMA

Vyro viduje virpėjo skirtingi jausmai. Jam plyšo iš susijaudinimo širdis. Taip pat jautė pyktį sunkvežimio vairuotojui ir gailestį šiam vargšui šuneliui.

„Man skauda širdį pagalvojus, kad vienintelis žmogus, kurį ji taip mylėjo, galėjo padaryti kažką panašaus. Taip pat jaučiu pyktį, kad vairuotojas taip  negailestingai galėjo išmesti gyvūną“, – sakė Jonathan Romero.

REKLAMA
@qualekk

AAAHHHH! HUGE STEP! They’re starting to ACTUALLY play together!! #puppy #dog #wholesome #shelterdog #animals #dogrescue #doglover #pet #pettok #dogtok

REKLAMA

♬ original sound – Qualekk

Kalytė buvo pavadinta Maggie ir, pasak Jonathan, puikiai sutaria su jo vienerių metų dukra Leila ir šešerių metų labradore Zoey.

REKLAMA

Vyras taip pat pridūrė, kad Maggie reikėjo apsilankyti pas veterinarą, tačiau, nepaisant to, kas jai nutiko, ji buvo geros sveikatos.

Štai, kokia jaudinanti istorija, kuri, laimei, baigėsi laimingai. Dėkojame Jonathan Romero, kad esi tikras gyvūnų mylėtojas!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].