Astrologinė prognozė įsimylėjėliams: kas jūsų poros laukia 2020 metais?

Astrologinė prognozė įsimylėjėliams padės žvilgtelėti į ateitį ir sužinoti, kas jūsų poros laukia šiais metais. Ši prognozė ypatinga, nes paremta ne tiek zodiako ženklais, o elementais, kuriems jūsų zodiako ženklas priklauso.

Išskiriami keturi elementai, kuriems priskiriama po tris zodiako ženklus. Tai yra:

  • ugnis (Avinas, Liūtas, Šaulys)
  • žemė (Jautis, Mergelė, Ožiaragis)
  • oras (Dvyniai. Svarstyklės, Vandenis)
  • vanduo (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

Išsiaiškinkite savo ir savo partnerio elementus ir skaitykite prognozę.

Ugnis + ugnis

2020 m. yra Baltosios metalinės žiurkės metai, o metalas su ugnimi vienas kitą malšina. Todėl šiai porai prireiks gilaus bendravimo, komandinio darbo. Priimdami svarbius sprendimus, nekreipkite dėmesio į pernelyg nosį kišančių žmonių nuomones.

Žemė + žemė

2020 m. bus idealus laikas stiprinti santykius ir kartu leisti laiką. Taip pat galėsite drąsiai kiekvienas rūpintis vien savo reikalais. Tai nesukels pykčių poroje.

Oras + oras

Dėl dangaus kūnų įtakos metų pradžioje gali kilti nemalonūs kivirčai, todėl patartina vienas kitam parodyti išskirtinį dėmesį ir šilumą. Pirmoji metų pusė puikiai tinka vestuvėms. Belieka tik išsirinkti tinkamą datą.

Vanduo + vanduo

Du vandens elemento žmonės gali sulaukti kliūčių savo kelyje. Todėl patariama nerizikuoti ir stengtis vengti sudėtingų situacijų ar bent jau jų neaštrinti. Taip pat nebūkite per daug sentimentalūs ir neužsibūkite praeityje. Geriau žvelkite į dabartį ir ateitį.

Žemė + ugnis

Žemė ir ugnis labai, labai gerai derės 2020 metais. Tokios poros laukia daug naujų emocijų, didelių ir sėkmingų pirkimų. Šie metai bus lemtingi. Drąsiai kelkite vestuves.

Žemė + oras

Metai tokiai porai bus sunkūs, nes šie žmonės patirs kūrybinių ir intelektualių sunkumų. Šiuo atžvilgiu galimi kivirčai ir konfliktai. Artėjant pavasariui, situacija pagerės. Turite ištverti porą mėnesių ir išlikti kartu, nes tada jūsų poros lauks nuostabus laikotarpis.

astrologinė prognozė įsimylėjėliams

Vanduo + žemė

Vanduo ir žemė puikiai papildo vienas kitą. Šie žmonės reikiamomis akimirkomis galės išgelbėti tiek save, tiek savo sielos draugą. Tai bus labai palankūs metai, kai būsite stipriausia komanda. Abiem pusėms prireiks psichologinės paramos, taip pat racionalaus požiūrio į bėdų sprendimą.

Ugnis + oras

Šios sprogstamosios poros 2020 m. kels triukšmą visose srityse. Jos bus ryškiausios poros. Pasitikėjimas, charizma, žavesys ir jausmingumas trykš iš jų. Astrologai pataria nekeisti gyvenimo principų ir planų ateinantiems dvylikai mėnesių.

astrologinė prognozė įsimylėjėliams

Vanduo + ugnis

Šie žmonės gali tikėtis malonių akimirkų, kurios ateityje taps gerais prisiminimais. Vanduo ir ugnis papildys vienas kitą. Tai pati ramiausia ir harmoningiausia sąjunga, kuri ypač klestės 2020 m. rudenį.

Oras + vanduo

Šiems žmonėms patariama nesikišti į vienas kito asmeninius reikalus. Jūs gali tepasiekti didelių aukštumų darbe ir pomėgiuose, tačiau jums reikia palaikymo, o ne per didelės kritikos ir skepticizmo. Metai žada būti labai produktyvūs visomis prasmėmis.

astrologinė prognozė įsimylėjėliams

Astrologinė prognozė įsimylėjėliams tik apibrėžė gaires, kas bus lengviau, o kas sunkiau šiais metais. Visa kita priklauso nuo jūsų pačių. Mylėkite ir būkite mylimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].