Angelos Pearl rugpjūčio mėnesio horoskopas. Sužinokite ko tikėtis!

Garsiosios astrologės Angelos Pearl rugpjūčio horoskopas padės Zodiako ženklų atstovams nustatyti tikslus ir lengvai įneš į gyvenimą būtinus pokyčius. Mėnesio pabaiga bus sėkminga, jei protingai pasinaudosite dangaus kūnų įtaka.

Rugpjūtis yra reikalų užbaigimo ir naujų darbų metas. Paskutinis vasaros mėnuo bus kupinas įvykių, todėl ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į astrologės patarimus. Tikslios savybės ir savalaikiai patarimai padės kiekvienam be išimties praleisti laiką naudingai ir tobulėti teisinga linkme be problemų ir kliūčių.

Avinas

avinas, gegužės, rugpjūčio

Visą mėnesį Marsas bus pirmuosiuose šio ženklo namuose, o Avinas, globojančios planetos palaikymo dėka, galės pradėti ką nors naujo ir svarbaus klestinčiam gyvenimui. Marsas duos energijos, kurią svarbu nukreipti į gerus darbus ir nesukelti emocijų. Planetos jungtis su Juoduoju Mėnuliu rugpjūčio 10 d. gali sukelti provokacijas, į kurias negalima per daug jautriai emociškai reaguoti.

Jautis

Visą rugpjūčio mėnesį, dėl mėnulio pilnaties rugpjūčio 3 d., Jautis turės aiškumą, galės spręsti aktualias problemas. Šeštadienį Merkurijus pateks į ketvirtuosius horoskopo namus, o nuo to laiko Jautis turėtų būti pasirengęs priimti svečius, remontuoti ir įrengti namus, taip pat dirbti namuose. Nuo rugpjūčio 8 dienos Jautis pajus Veneros įtaką, o nuo šio gyvenimo laikotarpio įvyks malonūs pokyčiai asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

dvyniai, horoskopas, finansinė, rugpjūčio

Rugpjūčio mėnesį Dvyniai galės išreikšti save, pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę ir įgyvendinti savo svajones. Keliauti galima nuo rugpjūčio 3 dienos po mėnulio pilnaties. Astrologė rekomenduoja nukreipti pastangas į švietimą, kad būtų panaudotos naujos žinios, siekiant pritraukti finansinę gerovę ir praplėsti akiratį. Bus laiko meilei. Dėl Veneros įtakos, kuri nuo rugpjūčio 8 dienos veiks pinigų sektoriuje, Dvyniai galės ne tik susirasti sielos draugą, bet ir išsivaduoti iš finansinės krizės.

Vėžys

vėžys, svajoja, birželio, likimą

Mėnuo prasidėjo nuo pilnaties, kuri vyko rugpjūčio 3 d. Šiuo atžvilgiu Vėžiai mėnesio pradžioje turės atidžiai apsvarstyti pinigų klausimus ir nepatekti į spąstus, nepasiduoti emocijoms. Astrologė Vėžiui rekomenduoja būti atsargiam visą rugpjūtį, kad nepraleistų likimo ženklų ir rastų būdą atsikratyti baimių, trukdančių laimingam gyvenimui.

Liūtas

savybės, rugpjūčio

Rugpjūčio pradžioje santuokų, partnerystės ir santykių sektoriuje bus itin palankus laikotarpis. Nuo 3-osios dienos Liūtai galės užmegzti ryšį su artimaisiais ir kolegomis, susirasti sielos draugą. Astrologė rekomenduoja Liūtui rugpjūtį spręsti neatidėliotinus klausimus, kad iki rudens jie būtų baigti ir šie galėtų pradėtų naują veiklą.

Mergelė

Rugpjūtis prasidės pilnatimi, o kartu nuo tos dienos Mergelės galės ištaisyti klaidas, pakeisti gyvenimo lygį į patogesnį ir susidoroti su sunkumais. Rugpjūčio mėnesį bus laikas pagerinti sveikatą, atlikti reikiamas procedūras ir pertvarkyti tiek išorę, tiek vidų. Angela Pearl rekomenduoja atkreipti dėmesį į artimus žmones, kad sustiprintumėte šeimos ryšius ir rastumėte harmoniją.

Svarstyklės

Liepos, meilę, rugpjūčio

Pilnatis apšvies gyvenimą ir atvers Svarstyklių akis į vykstančius renginius. Astrologė pastebi, kad Svarstyklės turės aktyvų mėnesį, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į asmeninius santykius, kūrybines idėjas ir asmeninį tobulėjimą. Rugpjūčio mėnesį finansinė gerovė bus pasiekta, jei Svarstyklės nenustos tobulėti ir įgis papildomų įgūdžių.

Skorpionas

skorpionas, birželio

Marsas, planeta Skorpionų valdovas, visą mėnesį bus šeštuosiuose darbo ir sveikatos namuose. Planeta nurodo, kur visą rugpjūčio mėnesį bus nukreipta Skorpionų energija. Astrologė rekomenduoja atkreipti dėmesį į svarbių klausimų ir užduočių sprendimą. Skorpionai planetos dėka galės pagerinti savo sveikatą, užsiimti fizine veikla ir treniruoti valią.

Šaulys

mylėti, praeities, rugpjūčio

Mėnulio pilnatis daro įtaką įrangos pirkimui ar pardavimui, taip pat daugiausiai dėmesio verta skirti kelionėms. Astrologė rekomenduoja Šauliui rugpjūčio mėnesį neatsisakyti verslo kelionių, kurių metu bus įgyta naudingų įgūdžių ir ryšių. Paskutinis vasaros mėnuo bus kupinas įvykių, o norint, kad jie būtų teigiami, Šauliams svarbu išlikti optimistams.

Ožiaragis

ožiaragis, karjerą

Rugpjūtis prasidės su mėnulio pilnatimi antruose pinigų namuose. Po šio įvykio Ožiaragiai galės įgyti pasitikėjimo savimi ir suprasti, kas vyksta, kad galėtų aktyviai spręsti aktualias problemas, susijusias su materialinės gerovės pritraukimu. Mėnuo bus užpildytas susitikimais ir kelionėmis, kurių metu Ožiaragiai galės rasti tikrus draugus, verslo partnerius ir vieniši – susipažinti su gyvenimo partneriu.

Vandenis

vandenis, gegužės, liepos, rugpjūčio

Svarbus įvykis įvyks rugpjūčio 3 d. – pilnatis Vandenio ženkle ir pirmieji horoskopo namai. Šiuo atžvilgiu astrologė rekomenduoja nebijoti atsakomybės ir kitas dvi savaites naudoti aktyviam tobulėjimui, įgyti autoritetą. Aktyvus startas ir sugebėjimas nukreipti jėgas spręsti neatidėliotinus klausimus leis Vandeniui greitai pasiekti sėkmės ir atnešti teigiamų pokyčių gyvenime.

Žuvys

mamos, meilę

Rugpjūtis prasidės reikšmingu įvykiu – mėnulio pilnatis 12-uose horoskopo namuose. Žuvys nuo rugpjūčio 3 dienos galės išsiaiškinti kas vyksta, išspręsti sudėtingas problemas ir spręsti reikalus, susijusius su reikalingos informacijos paieška. Rugpjūtį taip pat bus laiko suprasti save geriau, gauti atsakymus į svarbius ir įdomius klausimus, taip pat nuveikti ką nors naujo ir įdomaus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].