1. AVINAS MOTERIS: BENDROSIOS SAVYBĖS

Avino moterys mėgsta gyventi pilnavertį gyvenimą. Jos energingos ir kūrybingos. Jos yra nepriklausomos ir spontaniškos. Jos gali būti įkvėpimo šaltinis bet kuriai kitai moteriai, nes iš tikrųjų Avino moteris turi viską.

Avino moters neprivers vykdyti kitų žmonių nurodymų. Jos turi savo protą ir nori juo naudotis. Jos niekada niekam neleis savęs kontroliuoti. Jos yra kariai, kurie moka pasirūpinti savimi. Joms labai svarbu siekti teisybės.

Jos nepalaikys jokios pusės jei mano, kad ji yra neteisi. Viskas, ko jos nori – į pirmą vietą iškelti teisingumą ir sukurti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio.

Avino moteris visada pasakys tai, ką galvoja. Ji nemeluos, nes tai prieštarauja jos principams. Ji sąžininga. Vienas dalykas, kurio Avino moterys nekenčia, yra tai, kai kažkas kalba joms už nugaros. Tai net nebūtinai turi būti kažkas neigiamo.

Net jei sakysite apie jas gerus dalykus, jos nebus patenkintos, jog nepasakėte to tiesiai joms į akis. Avino moterys mėgsta kontroliuoti savo gyvenimą. Jei tai atimsite iš jų, jos amžiams ištrins jus iš savo gyvenimo.

2. AVINAS MOTERIS IR MEILĖ 

Nors Avino moterys nėra labai jautrios, jos vis tiek yra moterys. Taigi, įsimylėjusios jos elgiasi kaip ir visos moterys. Jos myli visa širdimi ir skiria gyvenimą tam, kurį įsimylėjo. Avino moteris niekada netoleruos vyrų, manančių, kad jie gali ją valdyti.

Ji neleis, kad su ja kalbėtų iš aukšto,  ir moka sėkmingai susidoroti su tokiomis situacijomis. Santykiuose jos yra sąžiningos ir tiesmukiškos, nes mano, kad raktas į sėkmingus santykius yra sąžiningumas ir pasitikėjimas.

Ji niekada nešnipinės savo antrosios pusės, nes nenorėtų, kad jis taip su ja elgtųsi. Avino moterims patinka, kada jas vejasi, tačiau, jei stengiatės iš visų jėgų, būkite atsargios, nes vyrai nelauks jūsų ir nežais jūsų žaidimo amžinai. Jos mėgsta erzinti ir flirtuoti, ir tikrai stengsis gauti norimą vyrą. Jos gali rengtis ką tik nori, bet visada atrodys stilingai, nes iš tikrųjų jos tokios ir yra.

3. SEKSUALINIS GYVENIMAS

Išbandę seksualinę patirtį su Avino moterimi, po to negalite galvoti daugiau apie nieką kitą. Ji puikiai žino savo kūno jėgą, dėl kurios ji tampa puikia ir dosnia meiluže. Ji turi didelį seksualinį apetitą, tačiau seksualinį gyvenimą pasilieka sau, ir atsipalaiduoja tik tinkamose situacijose. Ji dievina savo kūną ir jai reguliariai reikia lytinių santykių.

7 dalykai, kurių niekada, jokiomis aplinkybėmis neturėtumėte sakyti garsiai!

Seksas jai reikalingas, kad ji išliktų sveika ir laiminga. Seksas jai reiškia daug, ir ji niekada nebus su vyru, kuris nepatenkins jos seksualinių poreikių. Tai jai yra svarbus kriterijus renkantis vyrą.

4. AVINAS MOTERIS SANTUOKOJE

Ji pasistengs, kad santuoka būtų sėkminga. Net jei jos vyras ką nors sugadins, ji neišeis, pastebėjusi pirmuosius nesklandumus. Ji skirs daug savo laiko bandymui išsaugoti tai, kas liko iš jos santuokos. Avino moterys nemeta rūkyti ir yra gana užsispyrusios. Jos nori, kad viskas vyktų savo laiku.

Ar galite būti laimingi, nors esate vieniši? Tikrai taip!

Taigi, jei jos nuspręs, kad jų santuoka pavyko, tikriausiai taip ir bus. Tai bus jų sunkaus darbo, o taip pat didelės meilės ir savo vyro supratimo rezultatas. Bet kokiu atveju, jei santuoka nepavyko, taip yra todėl, kad Avino moteris nustojo stengtis. Jai tai atsibodo. Ne todėl, kad ji pralaimėjo.

5. AVINAS MOTERIS DRAUGĖ 

Šios moterys turi daug draugų, nes jos linksmos ir su jomis smagu būti, o svarbiausia – niekada su jomis nebus nuobodu, kad ir kur eitumėte. Šios moterys pagyvina kiekvieną vakarėlį ir mėgsta spontaniškus poelgius. Jos niekada nesigaili dėl savo veiksmų ir kartoja juos vėl ir vėl. Joms nėra lengva užmegzti draugiškus santykius.

Tamara Globa

Taip yra ne todėl, kad jos to nenori, o todėl, kad paprasčiausiai neturi tam laiko. Jos visada džiaugiasi gyvenimu ir daro kažką naujo ir įdomaus. Tačiau jų draugai dėl to neįsižeidžia. Jie pripratę prie to, kokios jos yra.

6. AVINO MOTERS KARJERA

Ji yra gimusi būti lydere. Ji yra tikra motyvatorė ir bet kuriai komandai pasiseks, jei ji ten bus. Ji pagyvina darbą savo pašėlusiomis nuotaikomis ir su darbu susijusiais pokštais. Ji stengiasi, kad visi aplinkiniai jaustųsi patogiai, bet tuo pačiu ir motyvuoja juos daug dirbti.

Ji padės bet kuriam kolegai ir išties pagalbos ranką, kad jį lydėtų sėkmė.  Nors ji puikiai dirba komandoje, kartais nutinka taip, kad ji netenka savitvardos, nes jaučia stiprų spaudimą. Štai kodėl ji dar geriau dirba, būdama viena. Tačiau negalima paneigti vieno dalyko – ji nori turėti valdžią ir būti lydere.

Avino moteriai sekasi, bet jei kas nors nepavyksta, tai jos nepalaužia. Ji suras laiko, kad galėtų sukaupti jėgas, o tada pradės viską iš naujo. Šįkart dar ryžtingiau, nei praėjusį kartą.

Ar galite pasitikėti Avino moterimi? Apskritai, ji yra patikima moteris.

Bet jei ją pasivys praeities šmėklos, ji nedvejodama sumeluos, kad išsikapstytų iš nemalonios padėties. Ji nenori turėti nieko bendro su savo praeitimi ir meluos  – ne todėl, kad jos gėdytųsi, o todėl, kad nepriima praeities ir savo klaidų.

Ji su tuo dar nesusitaikė. Tai ypač aktualu, jei ji turėjo toksišką buvusį partnerį. Moteris, nekenčianti kontrolės, niekada neprisipažins, kad yra kontroliuojama. Šią savo gyvenimo dalį ji palaidojo giliai praeityje ir nori, kad ji ten liktų. Nenustebkite, jei ji pamelavo, jog tai išgirdo iš savo buvusiojo.

Ji to neslepia, nes vis dar jaučia jam jausmus. Ji tai slepia dėl to, kad nori jį palikti praeityje. Kol praeitis jos nepasivys, ji bus su jumis visiškai sąžininga. Tačiau, kai tik pradeda lįsti senos baimės, ji yra pasirengusi padaryti viską, kad jos išnyktų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].