2020 metų vasaros horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

Numatoma, kad 2020 m. vasarą didžiausia sėkmė aplankys romantiškiausius ir labiausiai mylinčius zodiako ženklus. Astrologai pataria būti atviresniems ir daugiau bendrauti, jei norite, kad šie trys mėnesiai taptų šviesiu ir įsimenamu laikotarpiu. Žvaigždės padės jums susikurti laimę. Svarbiausia – netingėti ir toliau tikėti savimi.

Avinas

avinas, poros

Sulauksite daug nemalonumų įvairiose srityje, nes jus labai neigiamai paveiks birželio mėnesio užtemimai. Liepa ir rugpjūtis, atvirkščiai, bus globojami žvaigždžių ir planetų, Mėnulio ir Saulės kūrybinės energijos. Atsivers naujos galimybės versle ir darbe. Gali būti, kad kils naujų idėjų ir naudingų minčių.

Svarbiausias astrologų patarimas – ieškokite įkvėpimo, energijos ir stiprybės šaltinių. Visa tai įgyti padės kvėpavimo pratimai. Pačioje vasaros pabaigoje pakeiskite aplinką – išvykite į kelionę ar išsiruoškite atostogų. Rugpjūtis puikiai tinka remontui, brangiems pirkiniams.

Jautis

jautis, horoskopas

Žvaigždžių ir planetų energija šią vasarą nuolat keisis ir ne tik kas savaitę ar mėnesį, bet kartais ir kiekvieną dieną. Triukai, kaip pritraukti sėkmės, padės išlaikyti sėkmę net tomis dienomis ir laikotarpiais, kai žvaigždės ir planetos bus visiškai nedarnios. 2020 m. vasara jus išmokys ko nors nauja.

Dangaus kūnų energijos pokyčiai neišvengiamai paveiks visas jūsų gyvenimo sritis. Labiausiai saugokitės skubotai atliktų veiksmų ir darbų. Meilės srityje labai pasiseks tiems, kurie žino, kaip patenkinti savo asmeninius interesus ir siekti naudos kitų labui.

Dvyniai

dvyniai, zodiako ženklai

Šią vasarą astrologai pataria dažniau paisyti savo intuicijos. Tai bus puikus laikas apsispręsti dėl daugybės anksčiau pradėtų projektų ir darbų likimo. Galbūt atėjo laikas kažką perdaryti, pakeisti. Reikėtų dažniau klausytis savo širdies, ypač birželio mėnesį.

Antroje vasaros pusėje žvaigždės padarys jus jautresnius ir emocingesnius. Tai padės jums pasiekti abipusį supratimą su šeima ir draugais. Planetų energija padės pakeisti visą jūsų gyvenimą, principus ir požiūrį. Daugybę sunkumų įveiksite nesąmoningai.

Vėžys

vėžys

Vasaros pradžią skirkite bandymams tapti geresniu ir stipresniu kaip asmenybei. Atėjo laikas vidiniams pokyčiams, po kurių bus galima pradėti keisti aplinkinį pasaulį. Liepos mėnesį saugu svarstyti darbo pakeitimą, mokymų pradžią.

Taip pat liepą ir rugpjūtį bus naudinga leisti pinigus kam nors svarbiam. Tai gali būti labai brangūs pirkiniai, pavyzdžiui, automobilis ar butas. Ypatingą dėmesį skirkite palankios atmosferos namuose sukūrimui – valymui, remontui, baldų perstatymui. Meilėje ir darbe pageidautina kuo mažiau naudotis gudrumu ir šantažu.

Liūtas

liūtas

Nuo pirmųjų birželio dienų traukos įstatymas bus labai aktualus. Žvaigždės ir planetos padės jums visomis priemonėmis. Galvokite apie ką nors gero, kad nenuvytumėte šios puikios sėkmės. Tikėjimas savimi padės įveikti kliūtis.

2020 m. vasarą bus naudinga užmegzti naujų pažinčių. Yra tikimybė surasti sielos draugą, gerą draugą ar asmenį, kuris pasiūlys labai įdomią idėją. Taip pat šią vasarą būtina prisiminti kūrybinę kolektyvo energiją. Verta kuo dažniau būti šalia artimų žmonių ir nebijoti kartu spręsti sunkumų.

Mergelė

mergelė, horoskopas

Ši vasara bus magiškas metas, per kurį įgyvendinsite daugelį savo puoselėjamų norų. Astrologai pataria atsakingai žiūrėti į ir atlikti dalykus, kurie gali pritraukti svajonės išsipildymą.

Nuo pirmųjų vasaros savaičių puoselėkite norą kovoti, norą laimėti, pasitikėjimą savimi. Problemų gali kilti rugpjūčio pradžioje ir liepos pabaigoje, todėl šiam laikotarpiui geriau neplanuoti nieko grandiozinio.

Svarstyklės

svarstyklės

2020 metų vasarą jums nutiks daug įdomių dalykų. Žvaigždės ir planetos beveik visą laiką bus labai neįprastoje padėtyje. Pirmasis mėnuo bus sunkiausias dėl užtemimų.

Bendraudamas su žmonėmis, būkite atviras, malonus ir pasirengęs padėti sunkiomis akimirkomis. Toks elgesys būtinai pritrauks tik teigiamus dalykus. Vasaros pabaigoje galimi staigūs likimo posūkiai. Rugpjūtį bus naudinga pakeisti stilių, šukuoseną, atnaujinti drabužių spintą. Kūrybinga žvaigždžių energija padės jums bet kokiame naujame versle.

Skorpionas

skorpionas

Jūsų laukia įvykių kupina vasara. Ypač finansų ir darbo srityse. Kad užtikrintumėte, jog sėkmė šiais klausimais visada būtų šalia, pasinaudokite gudrybėmis, kaip pritraukti finansinę sėkmę. Taip pat naudinga iš anksto planuoti reikalus, bet niekam apie juos nesakyti.

Liepos mėnesį gali nutikti daugybė įvairių atsitikimų. Vieniems pasiseks labiau, kitiems – mažiau, bet visi turės galimybę padaryti revoliuciją bet kurioje srityje. 2020 m. vasara bus palankus laikas kūrybiškumui ir nestandartiniams sprendimams. Žvaigždės padės atsikratyti nereikalingų įpročių, taip pat tobulėti visapusiškai.

Šaulys

šaulys

Birželį pasitikėkite tik savimi. Versle būtina parodyti maksimalų savarankiškumą, neklausyti kitų žmonių patarimų ir kritikos. Elkitės atsargiai, kai reikia bendrauti su energetiniais vampyrais ir nuodingais žmonėmis. Jei kas nors perbėgs jums skersai kelio, geriau nereaguokite neigiamai.

Nuo liepos mėnesio viskas tik gerės, o sunkumai pamažu praeis. Bus sudarytos geriausios sąlygos tobulėti, naujoms žinioms ir įgūdžiams įgyti. Tapsite jautresnis, pagerės jūsų atmintis. Jei santykiuose kils problemų, geriausia kuo greičiau rasti kompromisą.

Ožiaragis

ožiaragis, elgiasi, horoskopas

Numatoma labai produktyvi vasara. Žvaigždės ir planetos padės jums gauti tai, apie ką svajojate. Tai bus puikus laikas susirasti naujų draugų, mylimąjį ir apskritai pabendrauti. Su žmonėmis būkite atviresnis.

Galbūt rasite papildomą pajamų šaltinį arba padidinsite uždarbį dabartinėje darbo vietoje. Vasaros pabaigoje bus naudinga leistis į komandiruotes ir imtis naujų dalykų, pagerinti savo statusą valdžios ir verslo partnerių akyse.

Vandenis

vandenis

Pirmoje vasaros pusėje finansų sritis taps pagrindine. Taip pat bus svarbus pasitikėjimas savimi. Darykite tik tai, kuo tikite. Birželis bus idealus laikas kūrybiniams darbams. Liepos mėnesį bus naudinga grąžinti skolas.

Rugpjūtis bus meilės metas. Vienišiams reikės būti aktyvesniems. Tie, kurie yra santykiuose, turės skirti antrą vietą darbui ir namų ruošos darbams, taip pat savo pomėgiams. Dėmesio centre turėtų būti mylimas žmogus. Vasara baigsis teigiamai.

Žuvys

žuvys

Vasaros pradžia bus nepaprastai sunki ir kupina nemalonių nelaimingų atsitikimų, kurie gali sugadinti nuotaiką. Speciali meditacija padės tai išspręsti. 2020 m. vasarą geriau neatidėti reikalų vėlesniam laikui, o kuo greičiau juos išspręsti. Tai padės pasimėgauti atostogomis ir gyvenimu apskritai.

Vasara turėtų būti ypač produktyvi. Jausitės sėkmingas tiek finansų, tiek meilės srityse. Žvaigždės sustiprins jūsų charizmą ir žavesį, o tai padės pritraukti daugiau priešingos lyties atstovų dėmesio. Taip pat per šiuos tris mėnesius dažniau pasikliaukite intuicija.

Lai ši vasara atperka visus pavasario sunkumus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].