Pagrindinės makiažo klaidos, kurias reikia nustoti daryti 2020 metais

Makiažas yra pagrindinė mūsų kasdienio grožio rutinos dalis, tačiau net ir turint daug patirties gali nutikti kelios klaidos, kurių kai kurie net nežino. Jei stebėsite šių punktų įgyvendinimą, jūsų makiažas visada pasirodys gražus ir pabrėžia tik pranašumus, neslėpdamas trūkumų:

1. Tepkite pagrindą tik ant paruoštos odos. Prieš pradėdami makiažą, būtinai turite nuvalyti veidą, patepti drėkinančiu jūsų odos tipui skirtu toniku ir po makiažo užtepti lengvą kremą ar pagrindą. Kitu atveju toninė bazė gulės netolygiai, gali pradėti luptis, o ant riebios odos ji spindės.

klaidos

2. Pritaikykite pagrindą prie jūsų odos tono. Dažniausia klaida yra skirtingų tonų kaklas ir veidas. Toks makiažas ne tik išsiskirs ir atrodys nenatūraliai, bet ir sugadins jūsų išvaizdą kaip visumą. Parinkdami gaminį parduotuvėje, tepkite jį ne ant rankos, kaip daro daugelis, o ant skruosto, ir būtinai atsižvelkite į natūralų apšvietimą, nes parduotuvėje esanti šviesa dažnai iškreipia šešėlį. Geriau turėti dvi tonines bazes: vasarai ir žiemai. Kitu metų laiku šiuos atspalvius galima maišyti, kad būtų pasiektas tobulas tonas.

3. Paskistymas. Aiškios ir grafiškos šešėlių, skaistalų linijos apsunkina ir sugadina makiažą. Visi perėjimai turėtų būti sklandūs ir harmoningi, ypač jei naudojate pieštuką akims ir lūpoms. Norėdami užtepti toninį pagrindą, labiausiai tinka kempinė ar teptukas – tepdami gaminį pirštais rizikuojate palikti spragas ir iškilimus.

4. Kaklo makiažas. Taikydami tonalinę priemonę, nesustokite prie smakro linijos – taip makiažas turės aštrų kraštą ir skirsis nuo kaklo spalvos. Jei makiažas atrodo natūralus, užtepkite nedidelį toną ant kaklo ir dekoltė srities, jei turite atvirą iškirptę.

5. Atsargiai dažykite blakstienas. Jei jums patinka tepti tušą keliais sluoksniais, įsitikinkite, kad blakstienos netapo sulipusios. Tai iš karto padarys makiažą apleistą, o po poros valandų tušas pradės trupėti.

klaidos

6. Nenaudokite per daug birios pudros: tepdami ją storu sluoksniu ant viso veido, rizikuojate išryškinti visas veido raukšles ir nelygumus.Pudra turėtų sutvirtinti makiažą tik tose vietose, kurios yra riebiausios – dažniausiai tai yra nosis, kakta ir smakras.

7. Pasirinkite savo spalvos skaistalus. Netinkami sukurs disharmoniją makiaže ir išsiskirs. Tepkite juos mažu apvaliu šepetėliu tik ant savo skruostų obuolių, taip skaistalai suteiks jūsų veidui gaivumo ir spindesio.

8. Nepieškite grafinių antakių: natūralumo tendencija jau seniai madinga ir dar nesiruošia apleisti savo pozicijų. Negalima dažyti visų antakių, tiesiog pabrėžkite formą ir sutvirtinkite geliu. Norėdami, kad antakiai atrodytų organiškai, pasirinkite pieštuko ar akių šešėlių spalvą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].