Laukiant pavasario: pačios įdomiausios makiažo idėjos

Nepriklausomai nuo to, kokį įvaizdį pasirinksite, be tobulo makiažo, jūsų žvilgsnis visada bus neišbaigtas. Kiekvienu sezonu makiažo tendencijos keičiasi, o 2020 m. Pavasario-vasaros laikotarpis nebus išimtis. Skubame pasidalyti naujomis makiažo idėjomis, kurių pagalba galite atrodyti nuostabiai tiek kasdieniame gyvenime, tiek šventėse.

1 tendencija. Paryškintos strėlės

Neginčijama pavasario-vasaros sezono tendencija yra plataus formato grafinės strėlės. Jų kūrime nėra nieko sudėtingo. Jums tiesiog reikia, kad jos būtų kuo plonesnės pradžioje ir pakankamai storos, arčiau išorinio akies kampo.

 makiažo

Taip pat, jei norite, akių voką galite uždengti beveik visiškai su plačia stėlyte, tai atrodys gana įspūdingai. Negana to, grožio stilistai siūlo piešti juos ant apatinio voko, paliesdami tik šiek tiek viršutinį arba jo visai neliečiant.

Drąsios gražuolės gali naudoti įvairių spalvų strėlytes, ne vien juodas, taip nustebindamos kitus neįprastu makiažu.

2 tendencija. Natūralumas

Ši technika nebėra nauja. Tačiau ateinantį pavasarį vis dar bus nemažai pokyčių. Turėtumėte atsisakyti riebių toninių įvairių atspalvių pagrindų, pirmenybę teikdami persikų ar rausvos spalvos skaistalams. Jų pagalba rekomenduojama sutelkti dėmesį į skruostikaulius, viršutinį voką, kaktą ir sritį po antakiais, sujungiant juos į vieną visumą.

Toks švelnus ir netrukdantis diapazonas atjaunins veidą ir padės vizualiai sumažinti amžių.

makiažo

3 tendencija. Ryškūs šešėliai

Ryškių ir sodrių atspalvių, tokių kaip alyvuogių, rožinė, mėlyna ir persikų, atspalviai įgis populiarumą. Čia neturėtumėte jaudintis, net jei neturite įgūdžių, kad galėtumėte juos puikiai pritaikyti. Šį pavasarį daugelyje makiažų taps aktualus nedidelis aplaidumas. Nebūtina laikytis griežtų rėmų ir aiškių kontūrų, todėl jums nebus sunku padaryti savo įvaizdį unikalų.

4 tendencija. Ryškios lūpos

Spalvų paletės mėgstamiausi – nuo klasikinės raudonos iki fuksijos. Tarp madingo makiažo bruožų vėl yra ribų nebuvimas. Aktualus bus „nebaigtas makiažas“ arba „suvalgyti lūpų dažai“. Tokiu atveju dėmesys veide turėtų būti tik vienas. Akys turėtų būti visiškai nepadažytos arba paryškintos lakoniškomis rodyklėmis, kad būtų prašmatniau.

makiažo

5 tendencija. Dūminis makiažas

Gilios ir prabangios dūminės akys šį pavasarį yra aktualios. Ją sukurti gali padėti tamsūs atspalviai. Vakarą galite papildyti įvaizdžiu uždėdami blizgučių. Tačiau lūpos tokiu atveju turėtų būti neutralios.

6 tendencija. Rožinė visose jos apraiškose

2020 m. Pavasarį ir vasarą rožinė yra priimtina visose srityse nuo šešėlių iki lūpų dažų. Tuo pačiu metu nebūtina pasirinkti tik vieno elemento, bendras rožinis makiažo pasirinkimas šį sezoną atrodys puikiai.

makiažo

7 tendencija. Blizgučiai

Ir vėl, fantazijai nėra kliūčių. Leidžiama naudoti tiek mikro blizgesį, tiek gana didelius elementus. Be viršutinio voko, galite dekoruoti ir apatinį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].