Nedidelė trijų asmenų šeima gyveno ramiai ir niekad nesusidūrė su jokiu pavojumi, kai vieną gražią 1997 metų vasaros dieną jų gyvenimas staiga apsivertė aukštyn kojomis.

REKLAMA

Jie drauge išsiruošė į ilgai lauktą kelionę, bet dar nespėję nuvykti toli nuo namų, pateko į tragišką eismo įvykį, kuris, deja, turėjo jiems labai dramatiškų pasekmių.

Į automobilį, kuriuo jie važiavo, sankryžoje atsitrenkė greitosios pagalbos automobilis, o dėl smarkaus susidūrimo tėtis Andy mirė iš karto ir jo išgelbėti nepavyko. Motina Julie buvo sunkiai sužeista, tačiau avariją išgyveno.

REKLAMA

Ant galinės sėdynės sėdėjo sūnus Landon, tačiau dėl daugybės automobilio nuolaužų gelbėtojai jo nepastebėjo iki tol, kol ant kelio surado vaikišką batą ir suprato, kad automobilyje turi būti ir kitų žmonių.

Kai Landon buvo ištrauktas iš nuolaužų, jis jau buvo be gyvybės ženklų, ir ilgą laiką atrodė, kad liūdna avarija tą dieną nusinešė dvi gyvybes. Tačiau buvo suteikta gyvybę gelbstinti pirmoji pagalba ir medikams pavyko sugrąžinti jo mažą kūnelį į gyvenimą ne vieną, o net du kartus.

REKLAMA

Patekus į ligoninę, mažajam Landon buvo sukelta dirbtinė koma, palikusi mažai vilties, kad jis išgyvens, o juo labiau vilties, kad kada nors vėl galės normaliai judėti. Šeima buvo pasiruošusi blogiausiam. Gydytojai manė, kad, kadangi Landon jau du kartus buvo ištiktas klinikinės mirties, geriausiu atveju jis bus patyręs tokį sunkų smegenų pažeidimą, kad jam visą likusį gyvenimą reikės slaugos ir jis niekada nebegalės nei suprasti, nei susivokti aplinkoje.

REKLAMA

Tačiau vieną dieną nutiko tai, ko niekas nenumatė. Landon atmerkė akis, ir ne tik išnyko visi nuolatinio smegenų pažeidimo simptomai – Landon galėjo kalbėti ir girdėti, jau nekalbant apie tai, kad galėjo suprasti, ką jam kalba kiti. Jam neliko jokių avarijos požymių, išskyrus fizinius randus.

Kaip jis galėjo žinoti?

REKLAMA

Susirūpinusi, kad Landon gali prisiminti ką nors apie pačią avariją, jo motina Julie švelniai paklausė sūnaus, ar jis žino, kur yra jo tėtis. Ar žino, kad jis miręs. Atsakymas visus nustebino… Landon žinojo, kur yra jo tėvas, jis buvo danguje, nes, pasak jo, jis irgi ten buvo. Maža to, Landon galėjo pasakyti, kad tėtis ten buvo su dar dviem jam nepažįstamais vaikais, bet jie visi atrodė laimingi ir patenkinti.

REKLAMA

Motina iš pradžių nelabai suprato, ką Landon turi omenyje, bet paskui suprato, ką jis ten pamatė. Prieš daugelį metų, gerokai prieš gimstant Landon, Julie buvo du kartus nėščia, bet abu kartus kūdikiai mirė jos įsčiose dar negimę. Ji niekada to nebuvo sakiusi Landon, todėl dabar suprato, kad jos vyras ir abu negyvi gimę vaikai yra laimingi kartu – danguje.

Pasidalinkite šia istorija, jei taip pat tikite, kad tarp dangaus ir žemės yra daugiau nei šiandien galime suprasti!

REKLAMA

Toliau pateiktame vaizdo įraše galite išgirsti, kaip mama pasakojo apie tai, kas nutiko:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.