Tarologė įvardijo Zodiako ženklus, kurie lapkričio pabaigoje turės problemų

Kai kurie Zodiako ženklai turi būti ypač atsargūs lapkričio pabaigoje. Apie tai papasakojo numerologė, tarologė, psichologė Viktorija.

REKLAMA

sukti

Mėnesio pabaigoje Svarstyklės gali patirti kivirčų. Šio Zodiako ženklo atstovams taip pat yra didelė rizika švaistyti pinigus. Lapkritis Skorpionams bus konfliktų mėnuo. Tarologės teigimu, dabar jiems svarbu išlikti taikiems.

REKLAMA

Ožiaragių laukia depresija ir vienatvė. Todėl šio ženklo atstovai įspėjami pasisaugoti naujų ir neapgalvotų pažinčių. Žuvys turėtų apriboti paskolas ir dalyvavimą nuotykiuose. Kortos taip pat pataria nepiktnaudžiauti valdžia.

Vyresni nei 40 metų Liūtai turi būti atsargūs darbe, o Jaučiai – viešose vietose. Šaulius apims intrigos ir apkalbos, o Vandeniai turės galimybę užmegzti naujas pažintis, jei apie jas nekalbės daug. Mėnesio pabaigoje Avinas turi padaryti bet kokį gerą darbą, o Dvyniai dabar turi būti aktyvesni, kad lapkritis jiems atneštų naujų ryšių. Vėžys gali tikėtis sėkmės naujoje vietoje, o Mergelė – netikėto pelno.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].