Savaitės horoskopas lapkričio 20-26 dienoms

Visi, norintys būti sėkmingesni ir laimingesni, ateinančią savaitę turėtų atkreipti dėmesį į astrologų patarimus. Savaitės horoskopas atskleis, ką reikia padaryti.

REKLAMA

Marso perėjimas į Šaulio ženklą teigiamai paveiks mūsų nuotaiką, sėkmę ir energiją. Iki šių metų pabaigos gyvenimas nušvis naujomis spalvomis.

Zodiako ženklai ir jų dangaus globėjai: mažosios planetos

REKLAMA

Avinas

Avinas turi pasistengti nieko neprarasti šiuo laikotarpiu, nes tai, kas buvo prarasta, gali niekada nebegrįžti. Tai ne apie materialius dalykus, o apie draugystę, meilę, pasitikėjimą. Visa tai reikia vertinti. Gali būti, kad šio ženklo atstovai susiras naujų draugų, naujų bendražygių ir net mentorių.

Jautis

Nuo nesibaigiančių problemų pavargę Jaučiai turi atsiminti, kad po tamsios nakties visada ateina šviesi aušra. Šią savaitę gali pasirodyti pirmieji šviesos spinduliai – geros naujienos, malonūs žmonės, pelnas ir pan. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti labai atsargiems, kad to nepraleistumėte. Jautis turėtų nukreipti savo mintis teigiama linkme. Nustokite galvoti apie blogus dalykus.

REKLAMA

Dvyniai

Pirmas dalykas, kurį turėtų atsiminti visi Dvyniai, yra intuicija. Svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą. Jei norite pagerinti savo gyvenimą, turite priimti pagrįstus sprendimus. Geriausias būdas išvengti problemų bendraujant su žmonėmis – išspręsti nesutarimus. Reikia išmokti derėtis, o ne toliau kurstyti ugnį.

Vėžys

Turite įgyti žinių, taip pat dirbti su savimi charakterio ir elgesio prasme. Pavyzdžiui, galite nustoti galvoti apie kerštą blogiems žmonėms. Ne veltui sakoma, kad jei norite atkeršyti savo priešui, jums nereikia būti tokiam kaip jis. Šiuose žodžiuose yra tiesos, nes blogis traukia blogį, o visi geri dalykai traukia gėrį.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtai gali drąsiai veikti vadovaudamiesi intuicija, nes šią savaitę jų intuicija bus daug kartų stipresnė nei anksčiau. Ji padės jiems nenugalėtiems išbristi iš sunkių gyvenimo situacijų. Tai, ko dabar tikrai turėtumėte siekti, yra harmonija su savimi. Turite aiškiai suprasti, ką ir kaip turite daryti, kaip turite elgtis vienoje ar kitoje žmonių kompanijoje.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai tikisi daug įdomių ir svarbių dalykų meilės srityje. Jei laikysime šią gyvenimo sferą sudėtingu šachmatų žaidimu, tai Mergelės atstovai gali turėti naujų figūrų. Vienintelė problema yra ta, kad atpažinti jų buvimą gali būti ne pati lengviausia užduotis. Mergelės atstovams padės mokėjimas klausytis savo širdies ir supratimas, kad bet kokie malonūs gyvenimo pokyčiai visada prasideda nuo smulkmenų.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovams numatomas itin vaisingas laikotarpis darbo srityje. Jie turėtų permąstyti, kas vyksta aplinkui, ir sutelkti dėmesį į tai, kas šiuo metu yra svarbiausia. Tai puikus laikas pakeisti savo išvaizdą, keliauti, susirasti draugų. Grandioziniai planai gali išsipildyti labai greitai. Kad tai įvyktų, svarbu ir toliau judėti į priekį, net jei atrodo, kad horizonte kyla sunkumų.

REKLAMA

Skorpionas

Visus galimus šio laikotarpio sunkumus ir bėdas Skorpionai turėtų suvokti kaip galimybę tapti geresniais. Skorpionai linkę perdėti, tačiau šią savaitę tokio įpročio geriau atsisakyti. Laikotarpis nuo lapkričio 20 iki 26 dienos puikiai tinka nesutarimams namuose bei darbe spręsti. Bus lengviau rasti bendrą kalbą su žmonėmis.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šaulys savo gyvenime gali patirti įvykių, kurie gali palikti ne itin malonų poskonį. Tačiau astrologai ir ekspertai mano, kad tokiu būdu likimas ir žvaigždės su planetomis gali nuvesti Šaulį prie kažko gero. Trumpai tariant, nenusiminkite, jei gyvenime iškyla naujų problemų, kurios priverčia pasukti nauju keliu. Tai tikrai į gerąją pusę.

Ožiaragis

Ožiaragiai dažnai gali sapnuoti pranašiškus sapnus. Merkurijus stipriai veikia šio ženklo žmonių psichiką ir vidinį pasaulį. Jei anksčiau viskas buvo ramu, tai ramybė bus sutrikdyta, tačiau galimas ir visiškai priešingas scenarijus, kai chaosas virsta visiška ramybe. Tai gali atsitikti bet kurią šios savaitės dieną.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai, jei pageidauja, gali ramiai sutvarkyti darbo reikalus. Tame nėra nieko blogo, nes kartais svarbu pailsėti ir atsipalaiduoti. Visi, kupini jėgų ir energijos, gali pasinerti į darbą, įskaitant ir namų ruošos darbus. Šią savaitę pravartu užsiimti remonto, statybos, generalinio valymo darbais. Konfliktuose geriau atlikti taikdarių vaidmenį.

Žuvys

Dabar Žuvų atstovams geriau nenukrypti nuo standartinės dienos rutinos, nes jie itin produktyvūs – tiek intelektualiai, tiek fiziškai. Tinginystė ir per didelis egoizmas gali suteršti jų reputaciją ir sukelti kitų nepasitenkinimą. Bet kokie bandymai dirbti šeimos ir darbo kolektyvo labui bus labai sėkmingi – jei ne dabar, tai artimiausiu metu tikrai.

bruožas, nuobodžiausi, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.