Gana dažnai manoma, kad gyvenimas paverčia žmones bejausmiais, tačiau astrologai laikosi kitokios nuomonės. Jų manymu, bejausmiškumą lemia žmogaus Zodiako ženklas. Jie išskyrė keturis ženklus, kurių atstovai neturi širdies. Pasidomėkime, kurie tai Zodiako ženklai.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai yra labai savarankiški, todėl santykius jie kuria nustatydami savo sąlygas. Jei šios sąlygos yra pažeidžiamos, Mergelės tai  priima kaip asmeninį įžeidimą. Šio Zodiako ženklo atstovai norėtų, kad kiti žmonės laikytųsi ištiestos rankos atstumu.

REKLAMA

Mergelė nori galvoti vien tik apie savo gyvenimą ir savo problemas, todėl į kitų žmonių nusiskundimus ji stengiasi nereaguoti. Kam prisiimti kitų žmonių skausmą, jei  pakanka ir savų problemų?  Mergelei yra kur kas svarbesnė jos pačios ramybė.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragių praktiškumas dažnai perauga į bejausmiškumą. Nuo vaikystės jie stebina aplinkinius rimtumu,  kuris būdingas suaugusiems žmonėms, o vėliau tai  perauga į abejingumą. Ožiaragiai norėtų, kad santykių pagrindas būtų ne jausmai, bet abipusė nauda. Jie paprasčiausiai mano, kad tai yra sąžiningiau.

REKLAMA

Ožiaragiai mieliau klauso proto, bet ne širdies balso. Būtent todėl jų negalima vadinti nei blogais, nei gerais. Pagrindinis šio ženklo atstovų  principas: nėra prasmės eikvoti savo laiko ir energijos emocijoms ir sentimentams. Tai tik trukdo gyventi ir produktyviai dirbti.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono charakteris yra toks sudėtingas, kad jo bejausmiškumas net neatrodo pakankamai reikšmingas. Vis dėlto, tai pasireiškia kiek kitaip: ekstremalus narcisizmas lemia tai, kad šio ženklo atstovui  paprasčiausiai nerūpi kitų žmonių jausmai. Skorpionai dažnai yra tikri cinikai, kuriems kiti žmonės dažnai kelia įtarimą.

REKLAMA

Skorpionai yra puikūs manipuliatoriai: jie nekreipia dėmesio į kitų žmonių norus ir jausmus, todėl juos tampa daug paprasčiau valdyti. Meilė šio ženklo atstovams yra tik būdas išlaisvinti savo aistrą, kuri juos degina iš vidaus. Santykiai labiau primena nesibaigiančius mūšius, todėl  gyvenimas su Skorpionu tikrai nėra lengvas.

REKLAMA

Dvyniai

Gali pasirodyti, kad Dvyniai yra atviri ir nuoširdūs žmonės, bet tai – tik maskuotė. Dėl savo paviršutiniškumo ir permainingumo Dvyniai retai kreipia dėmesį į kitų žmonių problemas ar norus. Per geras savęs vertinimas tiesiog neleidžia jiems matyti aplinkinių žmonių.

REKLAMA

Santykiai Dvyniams yra tik linksmas žaidimas. Flirtas be įsipareigojimų jiems yra daug įdomesnis nei rimti santykiai. Nors tikrai negalime teigti, kad jie yra linkę į išdavystę, bet jie sugeba išduoti  nejausdami jokios sąžinės graužaties.  Dvyniai negalvoja apie kitų jausmus, todėl  jie gali įskaudinti pačius artimiausius žmones.

Nors galime ilgai diskutuoti, kodėl žmonės tampa bejausmiais, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tokia savybė gali būti būdinga kiekvienam mūsų – ne vien tik išvardintų Zodiako ženklų atstovams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.